6 Haziran 2017 Salı 12:42

HOBİ

Akmerkez'de Demet Şener ile yoga sohbeti

Akmerkez'de Demet Şener ile yoga sohbeti

Uzun süredir yoga yapan ve sosyal medya hesaplarından da yogaya dikkatleri çeken Şener, Akmerkez Wellness Festival’in ilk gününde saat 14:00’te ziyaretçilerle buluşacak.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

İnsan sağlığına ve kaliteli yaşama dikkat çekmek için Üçgen Teras’ta Wellness Festival düzenleyen Akmerkez, 9 Haziran Cuma günü saat 14.00’da Demet Şener’i konuşmacı olarak ağırlayacak.

Demet Şener, Oylum Talu moderatörlüğünde gerçekleşecek “Yoga ile Hayatımdaki Değişim” başlıklı söyleşide yoga ile hayatının nasıl değiştiğini ve yoganın yaşamımız üzerindeki olumlu etkilerini anlatacak.

Oylum Talu moderatörlüğünde ziyaretçilere yoganın önemini, insan hayatına katkısını ve kendi hayatında yoganın getirdiği faydaları aktaracak olan Demet Şener, ziyaretçilere yeni kapılar aralayacak.

www.kioskla.coİlginizi Çekebilir

4 Şubat Dünya Kanser Günü Mesajı 2018 Yılında Dünyada 20 Milyon Kişiye Kanser Tanısı Kondu, 10 Milyon Kişi Kanserden Hayatını Kaybetti!

BASIN AÇIKLAMASI


İmece’Den Eşitsizliklerin Azaltılması İçin Çalışan Sosyal Girişimcilere Açık Çağrı

Sosyal problemlere yaratıcı şekilde sürdürülebilir çözümler geliştiren birey ve kurumları bir araya getiren imece’nin 3. Destek Programı, Zorlu Holding’in ana partnerliğinde, İTÜ Çekirdek’in stratejik partnerliğinde gerçekleşecek.


Logo Yazılım Logo Tedam'ı Açık Kodlu Şekilde Yazılım Sektörünün Kullanımına Açtı

Logo Yazılım açık kod ürün paylaşımıyla da öncülük ediyor


P&G Ve Migros’Tan Cüneyt Özdemir’İn Sesinden ‘Minik Sporcular’ Belgeseli

P&G ve Migros, Özel Olimpiyatlar Türkiye Derneği ile iş birliğinin 15. yılına özel ünlü gazeteci Cüneyt Özdemir ile birlikte bir mini belgesel hazırladı.


Ericsson, Hücresel Nesnelerin İnterneti Iot Vizyonunu Tanıttı

Ericsson (NASDAQ: ERIC), hücresel Nesnelerin Internetinin (cellular IOT) geleceğine ışık tutacak hizmetlerine iki yeni segment ekleyerek bu alandaki portföyünü genişletiyor.Ericsson, Genişbant Nesnelerin Interneti (IoT) ve Endüstriyel Otomasyon Nesnelerin Interneti (IoT) olarak açıkladığı yeni segmentler sayesinde servis sağlayıcılarının, otomotivden, imalat ve kamu hizmetlerine kadar çeşitli sektörlerde Nesnelerin Internetinin farklı kullanım senaryolarıyla daha geniş kitlelere hitap etmesini sağlayacak.


Etiketler: yoga, astroloji, demet şener,Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

Hobi Haberler
img