26 Mayıs 2019 Pazar 14:48

GÜNDEM

Akıllı Telefonlarda Ötv Artışı Öncesi Bayram Fırsatı

Akıllı Telefonlarda Ötv Artışı Öncesi Bayram Fırsatı
Akıllı Telefonlarda Ötv Artışı Öncesi Bayram Fırsatı

34volt » 34Volt

Akıllı telefonlarda yapılan ÖTV artışı öncesi teknolojiseverlere özel fırsatlar sunan MediaMarkt, yasal taksit sınırına göre farklı fiyat aralıklarında önerilerde de bulunuyor.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

ÖTV artışı sonrası yükselen telefon fiyatları, teknolojiseverlerin akıllı telefon tercihlerinde değişikliklere yol açtı. Avrupa’nın açık ara 1 numaralı teknoloji perakendecisi MediaMarkt, yasal kredi taksit sınırına göre tüketicilere akıllı telefon önerilerinde bulundu. Akıllı telefonlarda kullanılan yasal taksit sınırı ise 3500 liranın üzerinde 6 ay olarak açıklanırken 3500 TL’nin altındaki cihazlarda 12 ay olarak uygulanıyor.

Akıllı telefonlarda 12 aya varan taksit fırsatı da bulunuyor

MediaMarkt; avantajlı fiyatlarının yanı sıra 30 Mayıs’a kadar sürdüreceği Koş Koş Günleri kapsamında Apple iPhone 7 32 GB’ı 3299 TL’den satışa çıkardı. Telefonlarını değiştirmek isteyen teknolojiseverlere iPhone keyfini yaşamaları için indirim fırsatı sunan MediaMarkt, Android dünyasını yakından takip edenler içinse ekran içi parmak izi okuyucusu ve 6 GB’lık RAM’i ile kendi segmentinin önünde yer alan Samsung A50 akıllı telefonu da indirimle sunuyor. Koş Koş Günleri kapsamında Samsung A50 64 GB’ın satış fiyatı 2699 TL. Android dünyasının diğer bir yıldızı Huawei Mate 20 Lite 64 GB 2699 TL’den, CASPER Via A3 64GB ise 1899 TL’den satışa sunuluyor. MediaMarkt’ta Denizbank garantisiyle 12 aya varan faizsiz taksit fırsatı da sunuluyor.

iPhone 8 Plus da Koş Koş Günleri’nde indirimde

Koş Koş Günleri’nde indirimde bulunan bir diğer yıldız ürün ise Apple iPhone 8 Plus 64GB. Çift arka kameraya, Retina HD ve 5,5 inç ekrana sahip iPhone 8 Plus 64 GB’ın satış fiyatı ise 5799 TL olarak açıklandı.İlginizi Çekebilir

Divan Otellerinden Dünya Saati Etkinliğine Destek

DAHA YAŞANABİLİR BİR DÜNYA İÇİN BİR SAAT KARANLIK


Teksüt Sponsor Ve Takımdan Başarı Buluşması

Teksüt ve isim sponsoru olduğu Bandırma Basketbol takımı yemekte buluştu


Süper Lig’İn Yıldızları Etnospor Kültür Festivali’Nde Yarışacak!

BİLGİ NOTU


Zeytinburnu’Nda Perde ‘Reis Bey’ İçin Açıldı

Zeytinburnu’nda Perde ‘Reis Bey’ İçin Açıldı


Anadolu Hayat Emeklilik’İn Yeni Genel Müdürü Yılmaz Ertürk Oldu

Bireysel emeklilik ve hayat sigortası fon büyüklüğü toplamında sektör lideri olan Anadolu Hayat Emeklilik’in Genel Müdürlük görevine Yılmaz Ertürk getirildi.


Etiketler: iPhone, MediaMarkt, taksit, Günleri, telefonYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img