18 Mayıs 2018 Cuma 16:41

GÜNDEM

Akd’Den Mesleki Eğitime Katkı

Akd’Den Mesleki Eğitime Katkı
Akd’Den Mesleki Eğitime Katkı

34volt » 34Volt

Artistik Kuaförler Derneği (AKD), kuaförlük eğitimi veren okullara ve bu alanda okuyan öğrencilere desteğini sürdürüyor. Dernek, 2017-18 eğitim-öğretim yılında çok sayıda okulun atölyesini yenilerken, birçok okulda da öğrencilere çeşitli konularda eğitim verdi.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Artistik Kuaförler Derneği, mesleki eğitime öteden beri büyük önem veriyor. Dernek, bu doğrultuda birçok okulun kuaförlük eğitimi verilen atölyelerini, paydaşlarının da desteğiyle yenilerken, öğrencilere de uzman eğitmenler eliyle çeşitli konularda dersler veriyor.

Dernek, 2017-18 eğitim-öğretim döneminde, üyeleri ve paydaşlarının desteğiyle Nişantaşı Rüştü Uzel, Levent, Maltepe, Kartal İMKB Mesleki Teknik Anadolu Liselerinin ve Göztepe Neriman İrfan Akça Mesleki Eğitim Merkezi bünyesindeki kuaförlük eğitim atölyelerini yeniledi. Dernek, 2015-16 döneminde de Üsküdar İMKB , Küçükköy Mesleki Teknik Anadolu Lisesi ve Şişli Mesleki Eğitim Merkezi atölyelerini en son imkanlarla yenileyerek öğrencilerin ve öğretmenlerin hizmetine sunmuştu.

Dernek, organizasyonunu gerçekleştirdiği Hairist Kuaförlük Ve Kariyer Günleri’nde İstanbul, Bursa, İzmir ve Mersin’den gelen meslek lisesi ve meslek yüksekokulu öğrencilerinin, düzenlenen mesleki gösteri, eğitim ve etkinlikleri izlemesi için imkan sağlayıp, sektörün önemli marka, duayen ve ünlüleriyle tanışabilecekleri bir zemin sundu.

Derneğin eğitime sağladığı destekle ilgili bir değerlendirme yapan Yönetim Kurulu Üyesi Habip Örs şunları söyledi: “Geleceğin kuaförlerine mesleği iyi ve doğru tanıtıp, salonlara staja gelirken, mesleki bilgi ve becerilerini daha üst seviyeye çıkarmayı ve özgüvenlerini güçlendirmeyi hedefliyoruz. Öğrencilerimizin, mesleklerini daha çok sevip dört elle sarılmalarını istiyoruz. Yenilenen atölyeler ve verdiğimiz dersler sayesinde kuaförlük branşını tercih eden gençlerin oranı da artmaya başladı. Bunu bakanlığın istatistiklerinde net olarak görebiliyoruz’’İlginizi Çekebilir

En Popüler Cicibiciler Orijinal Paketlerinde Geri Dönüyor

EN POPÜLER CİCİBİCİLER, ORİJİNAL PAKETLERİNDE GERİ DÖNÜYOR


İstanbul’Un En Kalorili Evi!

İSTANBUL’UN EN KALORİLİ EVİ!


Arya Ve Silikon Vadisi’Nden 400 Milyon Dolarlık Sektöre Ortak İlgi!

Arya Kadın Yatırım Platformu, Türkiye’nin ilk ve tek kadın odaklı yatırım platformudur. Kadın liderliğindeki şirketleri, “Akıllı Para” yatırımı yaparak maddi kaynakların ötesinde değer katabilecek kadın ve kadının gücüne inanan erkek melek yatırımcılar ile bir araya getirir.


Lacivert'ten Kasım Ayına Özel Lüfer Ve Rezene Otlu Menü

İstanbul’un en seçkin restoranları arasında yer alan Lacivert, Kasım ayında sunacağı Lüfer balığı ve rezene otu ile mevsimin en taze lezzetlerini misafirleriyle buluşturmaya devam ediyor.


Duş Keyfi "Door Köpük Duş Jeli" İle Eğlenceye Dönüşüyor...

DUŞ KEYFİ “DOOR KÖPÜK DUŞ JELİ” İLE


Etiketler: Dernek, Mesleki, mesleki, kuaförlük, atölyeleriniYorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img