16 Nisan 2019 Salı 11:00

GÜNDEM

Akbank Sanat “Felsefe Seminerleri" Nisan Ayında Devam Ediyor

Akbank Sanat “Felsefe Seminerleri" Nisan Ayında Devam Ediyor

34volt » 34Volt

Akbank Sanat’ın yoğun ilgi gören “Felsefe Seminerleri”nin Nisan ayı programında iki farklı konuk ve iki ilgi çekici dikkat çekiyor; Emmanuel Alloa’nın “İmajların Okunurluğu. Bir Görsel Hegemonya Eleştirisi” başlıklı semineri ile Zeynep Şen’in “İmgeler ve Halleri” konulu semineri.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Funda Dilekİlginizi Çekebilir

‘Fok Balığı Atölyesi’ Hafta Sonu Çocukları Bekliyor, 20 21 Temmuz

Trump Alışveriş Merkezi’nin özel çocuk katında bu hafta sonu da birbirinden eğlenceli etkinlikler düzenleniyor. Çocuklar bu hafta sonu ‘Fok Balığı Atölyesi’ ile sevimli fok balıklarını dilediklerince renklendirecekler. Atölye etkinlikleri, 20-21 Temmuz günlerinde 14.00 – 16.00 saatleri aralığında gerçekleşecek.


Görsel Güncellenmiştir İlham Verici Dondurmaların Yaratıcısı Magnum, İstanbul, Alaçatı Ve Bodrum’Un Yerel Lezzetlerini Üç Tasarımcı İle Kutluyor

İlham verici dondurmaların yaratıcısı Magnum, İstanbul, Alaçatı ve Bodrum’un yerel lezzetlerini üç tasarımcı ile kutluyor


Visa Inovasyon Programı İle Türk Fintech’Leri Yurtdışına Açılacak

İSTANBUL – 20 Mayıs, 2019 — Visa (NYSE: V), Türkiye dijital ödeme ekosisteminde inovasyonu desteklemek ve hızlandırmak amacıyla Visa İnovasyon Programı’nı başlatıyor. Hackquarters ortaklığı ile hayata geçen ve 6 ay sürecek programa dahil olacak fintech’ler tasarım odaklı düşünme programlarıyla ürün ve hizmetlerine değer katacak, girişim ve iş modellerini geliştirmek üzere eğitimler alacak ve Visa’nın global iş ağından yararlanacak. Fintech’ler, program kapsamında dijital ödemeler, sınır ötesi harcamalar, altyapı ve kart kabulü alanlarında yeni nesil çözümler üzerinde çalışacaklar.


People Make The Brand'e İlgi Büyük Oldu

PEOPLE MAKE THE BRAND’E


Loft Mutfak, ‘Daha İyi Bir Yaşamın’ Konuşulacağı Bloomfest’İn Deneyim Sponsoru Oldu Bb

LOFT MUTFAK 25-26 MAYIS’TA İSTANBUL AKARETLER’DE DÜZENLENECEK BLOOMFEST’E KATILIYOR


Etiketler: Funda, DilekYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img