19 Temmuz 2015 Pazar 21:52

POLEMİKLER

Ahmetmet Hakan'a telefonda fırça çeken o büyük

Ahmetmet Hakan'a telefonda fırça çeken o büyük

34VOLT

Türk medyası Takvim Gazetesi ile Hürriyet Gazetesi yazarı arasındaki polemiklerle sarsılıyor! Ahmet Hakan, köşesinde yazmış, bir meslek büyüğü tarafından kıyasıya eleştirilmiş. Kim olabilir o meslek büyüğü. Biz de o meslek büyüğünü tahmin edelim dedik. O meslek büyüğünün adının baş harfi "E" olabilir diye tahmin yürütüyoruz.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Türk medyası Hürriyet Gazetesi ile Takvim ve Akşam Gazeteleri arasında yaşanan polemiğe sahne oluyor. Hürriyet Gazetesi yazarı Ahmet Hakan yazdığı bir yazdıda bazı medya mensupları için "alçak" ifadesini de kullanarak bir yazı kaleme aldı. Sebebi ise teknede Ahmet Hakan'ın oruç tutmadığını gösteren fotoğraflara yer verdi.

Ahmet Hakan bunun üzerine köşesinden "alçak" ifadesini de kullanan bir yazı yazdı. Bu yazı üzerine Ahmet Hakan köşesinden duyurdu, bir meslek büyüğünden adeta fırça yemiş.

"Bir meslek büyüğüm beni kıyasıya eleştirdi" diyen Hakan'a meslek büyüğü, "Sen onlara "alçak" dediğinde zannediyor musun ki onlar, bu sözden alınıyorlar. Aksine... Alırlar senin yazını, "Ahmet Hakan bize alçak dedi" diye sağa sola hava atarlar" da demiş.


Bu polemiklerin ardından bize de Ahmet Hakan'ın o büyüğünü tahmin etmek düştü. Kim olabilir o meslek büyüğü? 

Büyük ihtimalle baş harfi "E" ile başlayan bir meslek insanıdır. Değilse, Ahmet Hakan açıklayıversin aydınlanalım o meslek büyüğünden mahrum kalmayalım...İlginizi Çekebilir

Dış Cepheler Amphisilan İle Bir Ömür Koruma Altında…

DIŞ CEPHELER AMPHİSİLAN İLE BİR ÖMÜR KORUMA ALTINDA…


Avivasa Zirveyi Bırakmıyor…

AvivaSA Hakkında:


MOİ Sahne'de bu hafta sonu

İstanbul’un en renkli sahnesi MOİ Sahne, 21-22 Ocak hafta sonunda birbirinden keyifli tiyatro oyunlarına ve konserlere ev sahipliği yapıyor. ‘Canım Kardeşim Müzikali 2’ her iki gün de MOİ Sahne’de sergilenirken, aynı zamanda Cumartesi günü ‘Anlatılan Senin Hikayendir’ yetişkin oyunu, Pazar günü ise ‘Kardeş Türküler’ grubu konseri MOİ Sahne’de olacak


Endülüs Topraklarında Doğan Cesur Ve Güzel Kadının Markası Sagaza, İlkbahar-Yaz Sezonunda Tutku, Aşk Ve Biraz Da Tehlike İle Ateşin, Savaşın, Kanın Rengi, Matadorların Mutela Renklerinden İlham Alarak Koleksiyonunda Kırmızıyı Kullanıyor.

Değerli Basın Mensubu,


Ite Turkey’İn Bölge Direktörü Kemal Ülgen Oldu

Türkiye’nin lider sektörlerinde lider fuarlar düzenleyen ITE Turkey’in Bölge Direktörü, iş dünyasında farklı sektörlerde deneyim sahibi olan Kemal Ülgen oldu. Mart ayı itibari ile göreve başlayan Ülgen, ITE Turkey’in EMEA Bölgesinden sorumlu olacak.


Etiketler: ahmet hakan, takvim, akşam, hürriyetYorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

Polemikler Haberler
img