18 Mayıs 2018 Cuma 16:45

GÜNDEM

Ageless Instıtute Fulya’Da Açıldı!

Ageless Instıtute Fulya’Da Açıldı!
Ageless Instıtute Fulya’Da Açıldı!
Ageless Instıtute Fulya’Da Açıldı!

34volt » 34Volt

Yeni Nesil Tıbbın ve Koruyucu Sağlık Hizmetlerinin Yeni Adresi

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

‘Anti-Aging and Wellness’ dünyasında ‘yeni nesil tıbbın temsilcisi’ olarak tamamen kişiye özel hizmetler sunan Ageless Institute, Terrace Fulya’daki kliniğinin kapılarını açtı.

‘Daha sağlıklı bir topluma öncü olmak’ vizyonuyla hizmete başlayan Ageless Institute, koruyucu sağlık hizmetiyle daima sağlıklı ve genç kalırken; kendine yatırım yapmak isteyen seçkin konuklarını ağırlamaya başladı.

Ageless Institute, Fulya Terrace’da lüks ve konforu bir arada sunan şık kliniğinde ‘’Life Management’’ felsefesinden yola çıkarak, kişiye özel sağlıklı yaşam hizmetlerini butik bir merkez olarak sunuyor.

‘Yeni Nesil Tıbbın Temsilcisi’ Ageless Institute, hastalıklara karşı pro–aktif bir yaklaşımla, sağlığına ve gençliğine değer verenlerin referans merkezi olmayı hedefliyor.

Bu kapsamda konusunda uzman ve birçoğu yurt dışı eğitimli ve tecrübeli, Türkiye’nin sayılı doktorlarını kadrosuna alan Ageless Institute; sadece Türkiye’de değil Avrupa’da da anti-aging, hormon replasman tedavileri, intravenöz beslenme (IV) tedavileri, ketojenik diyet, telomer testi ve tedavisi, kök hücre tedavileri, tüm genetik testler ve çok geniş bir yelpazedeki dermatolojik ve medikal estetik uygulamalar, destekleyici ve tamamlayıcı uygulamalar gibi konular başta olmak üzere birçok sağlık hizmetini ilk kez ‘tek çatı altında sunan’ merkez olarak dikkat çekiyor.

İş dünyasının en saygın ve deneyimli isimlerinden Dr. Bülent Göktuna’nın yatırımcılığını üstelendiği Ageless Institute, daha sağlıklı bir yaşamın gerçekçi formüllerini, bilimsel ve tıbbi yöntemlerle kişiye özel ve yüksek kalite standartlarındaki bir hizmet anlayışında seçkin konuklarıyla buluşturuyor.İlginizi Çekebilir

Kadınsın Korkma! Seni Duyan Bir'i Var.

İkbal Gürpınar'ın tartışma yaratacak yeni kitabı çıktı!


İnşaat Sektörünün Önde Gelen Markaları Tercihini Ford Trucks’Tan Yana Kullandı

Ford Otosan’ın ağır ticari markası Ford Trucks, bu yıl İzmir’de gerçekleşen Beton Fuarı’nda kısa süre önce teslimatını gerçekleştirdiği 79 adet araç için bir plaket töreni düzenledi. Törende inşaat ve çimento sektöründe faaliyet gösteren ve Ford Trucks’ı tercih eden 5 şirketin temsilcilerine plaketleri takdim edildi.


Berdan Cıvata Atomexpo 2018 Nükleer Enerji Fuarında

Rusya'nın Soçi' kentinde düzenlenen "10.Uluslararası AtomExpo 2018 Nükleer Enerji Forum ve Fuarı"na Berdan Cıvata'da katılarak yeni gelişmeler ve ortaklıklar hakkında bilgi sahibi oldu.


Son Dakika! Liseliler, Gizli Kamera Çekimlerini Engelleyecek Aparat Geliştirdi

SON DAKİKA!


Ünlü Anneler Özge Özberk, Doğa Rutkay, Pınar Altuğ, Zeynep Ilıcalı, Etel Baler, Hale Yöndem, Emek Külür

‘‘Okumak Her Çocuğun Hakkıdır ’’


Etiketler: Ageless, Institute, sağlıklı, olarak, kişiyeYorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img