18 Mayıs 2018 Cuma 16:45

GÜNDEM

Ageless Instıtute Fulya’Da Açıldı!

Ageless Instıtute Fulya’Da Açıldı!
Ageless Instıtute Fulya’Da Açıldı!
Ageless Instıtute Fulya’Da Açıldı!

34volt » 34Volt

Yeni Nesil Tıbbın ve Koruyucu Sağlık Hizmetlerinin Yeni Adresi

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

‘Anti-Aging and Wellness’ dünyasında ‘yeni nesil tıbbın temsilcisi’ olarak tamamen kişiye özel hizmetler sunan Ageless Institute, Terrace Fulya’daki kliniğinin kapılarını açtı.

‘Daha sağlıklı bir topluma öncü olmak’ vizyonuyla hizmete başlayan Ageless Institute, koruyucu sağlık hizmetiyle daima sağlıklı ve genç kalırken; kendine yatırım yapmak isteyen seçkin konuklarını ağırlamaya başladı.

Ageless Institute, Fulya Terrace’da lüks ve konforu bir arada sunan şık kliniğinde ‘’Life Management’’ felsefesinden yola çıkarak, kişiye özel sağlıklı yaşam hizmetlerini butik bir merkez olarak sunuyor.

‘Yeni Nesil Tıbbın Temsilcisi’ Ageless Institute, hastalıklara karşı pro–aktif bir yaklaşımla, sağlığına ve gençliğine değer verenlerin referans merkezi olmayı hedefliyor.

Bu kapsamda konusunda uzman ve birçoğu yurt dışı eğitimli ve tecrübeli, Türkiye’nin sayılı doktorlarını kadrosuna alan Ageless Institute; sadece Türkiye’de değil Avrupa’da da anti-aging, hormon replasman tedavileri, intravenöz beslenme (IV) tedavileri, ketojenik diyet, telomer testi ve tedavisi, kök hücre tedavileri, tüm genetik testler ve çok geniş bir yelpazedeki dermatolojik ve medikal estetik uygulamalar, destekleyici ve tamamlayıcı uygulamalar gibi konular başta olmak üzere birçok sağlık hizmetini ilk kez ‘tek çatı altında sunan’ merkez olarak dikkat çekiyor.

İş dünyasının en saygın ve deneyimli isimlerinden Dr. Bülent Göktuna’nın yatırımcılığını üstelendiği Ageless Institute, daha sağlıklı bir yaşamın gerçekçi formüllerini, bilimsel ve tıbbi yöntemlerle kişiye özel ve yüksek kalite standartlarındaki bir hizmet anlayışında seçkin konuklarıyla buluşturuyor.İlginizi Çekebilir

Foreo’Dan Luna Fofo; Akıllı Minik Güzellik Koçunuz

Akıllı güzellik cihazından


Hidromek'ten Mesleki Eğitime Bir Destek Daha

Bahar Demir - HİDROMEK


Basın Bulteni Innoenergy Startup’Ları Ön Hızlandırma Programı’Na Davet Ediyor

Sürdürülebilir enerji konusunda Avrupa'nın inovasyon lokomotifi InnoEnergy, başlangıç aşamasındaki startup'lar için Primer ön-hızlandırma programının sonbahar dönemini başlatıyor. Program, Orta ve Doğu Avrupa'daki yenilikçi girişimcilerin yeteneklerini geliştirmeyi ve startup’ları hızlandırma ve yatırım programlarına katılıma hazırlamayı hedefliyor. 4 haftalık program, aralarında Türkiye’nin de olduğu 12 InnoEnergy Merkezi’nde yürütülecek.


Roche İlaç Türkiye’Nin İnsan Kaynakları Direktörlüğüne Yeni Atama

Roche İlaç Türkiye İnsan Kaynakları Direktörlüğü pozisyonuna Mine Sadıç getirildi.


New Holland ‘Müşteri Buluşmaları’ Etkinliklerinde Bölge Çiftçileriyle Bir Araya Geliyor

NEW HOLLAND ‘MÜŞTERİ BULUŞMALARI’ ETKİNLİKLERİNDE


Etiketler: Ageless, Institute, sağlıklı, olarak, kişiyeYorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img