18 Mayıs 2018 Cuma 16:45

GÜNDEM

Ageless Instıtute Fulya’Da Açıldı!

Ageless Instıtute Fulya’Da Açıldı!
Ageless Instıtute Fulya’Da Açıldı!
Ageless Instıtute Fulya’Da Açıldı!

34volt » 34Volt

Yeni Nesil Tıbbın ve Koruyucu Sağlık Hizmetlerinin Yeni Adresi

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

‘Anti-Aging and Wellness’ dünyasında ‘yeni nesil tıbbın temsilcisi’ olarak tamamen kişiye özel hizmetler sunan Ageless Institute, Terrace Fulya’daki kliniğinin kapılarını açtı.

‘Daha sağlıklı bir topluma öncü olmak’ vizyonuyla hizmete başlayan Ageless Institute, koruyucu sağlık hizmetiyle daima sağlıklı ve genç kalırken; kendine yatırım yapmak isteyen seçkin konuklarını ağırlamaya başladı.

Ageless Institute, Fulya Terrace’da lüks ve konforu bir arada sunan şık kliniğinde ‘’Life Management’’ felsefesinden yola çıkarak, kişiye özel sağlıklı yaşam hizmetlerini butik bir merkez olarak sunuyor.

‘Yeni Nesil Tıbbın Temsilcisi’ Ageless Institute, hastalıklara karşı pro–aktif bir yaklaşımla, sağlığına ve gençliğine değer verenlerin referans merkezi olmayı hedefliyor.

Bu kapsamda konusunda uzman ve birçoğu yurt dışı eğitimli ve tecrübeli, Türkiye’nin sayılı doktorlarını kadrosuna alan Ageless Institute; sadece Türkiye’de değil Avrupa’da da anti-aging, hormon replasman tedavileri, intravenöz beslenme (IV) tedavileri, ketojenik diyet, telomer testi ve tedavisi, kök hücre tedavileri, tüm genetik testler ve çok geniş bir yelpazedeki dermatolojik ve medikal estetik uygulamalar, destekleyici ve tamamlayıcı uygulamalar gibi konular başta olmak üzere birçok sağlık hizmetini ilk kez ‘tek çatı altında sunan’ merkez olarak dikkat çekiyor.

İş dünyasının en saygın ve deneyimli isimlerinden Dr. Bülent Göktuna’nın yatırımcılığını üstelendiği Ageless Institute, daha sağlıklı bir yaşamın gerçekçi formüllerini, bilimsel ve tıbbi yöntemlerle kişiye özel ve yüksek kalite standartlarındaki bir hizmet anlayışında seçkin konuklarıyla buluşturuyor.İlginizi Çekebilir

Imagıneer Kıds 22 Haziran’Da Açılıyor!

IMAGINEER KIDS 22 Haziran’da açılıyor.


Yaşlılar İçin Sağlıklı Bir Yaz Geçirme Rehberi

Yaz mevsiminde sıcak havaların da etkisiyle ev dışında geçirilen zamanlar uzuyor. Yaz mevsiminde şeker hastalığı, hipertansiyon ve kalp yetmezliği gibi kronik hastalığı olan yaşlı hastaların büyük risk altında olduğunu belirten Anadolu Sağlık Merkezi Geriatri Uzmanı Prof. Dr. Çağatay Öktenli, “Yaz mevsimi ileri yaştaki hastalar için tehditler yaratıyor. Klima kullanımından böcek hassasiyetine, sıcak havalardan sıvı tüketimine kadar birçok konuya dikkat edilmeli” dedi.


Şeftali Ve Nektarin Üreticisi Ve İhracatçısı Bayramı Erken Yaptı

Şeftali ve nektarin üreticisi ve ihracatçısı Ramazan Bayramını erken karşıladı. Türkiye, Mayıs ayında şeftali ve nektarin ihracatından 27 milyon 845 bin dolar döviz kazandı. Şeftali ve nektarin ihracatı, 2017 yılı Mayıs ayına göre yüzde 120 rekor artış gösterdi.


Gaziantep, Wolfcity Turnuvasını Ağırlayacak

ASUS Wolfteam Türkiye Kupası 2018 karşılaşmaları Gaziantep’e geliyor


İstanbul Yeni Havalimanı’Nda Test Amaçlı İlk Yakıt Sevkiyatı Gerçekleşti!

Dünyada gemi ile ikmal yapılabilen birkaç havalimanından biri olma özeliğini taşıyan İstanbul Yeni Havalimanı’nda bir ilk daha gerçekleştirildi. İGA Yakıt İkmal Limanı’nda 63 bin tonluk gemi ile test amaçlı ilk yakıt sevkiyatı yapıldı. Karadan yapılması halinde yaklaşık 2250 adet nakliye aracı kullanımını gerektirecek sevkiyat yöntemi ile yüksek operasyonel maliyetlerin önüne geçildi. İstanbul Yeni Havalimanı’nda yakıt ikmali sadece deniz yoluyla yapılacak.


Etiketler: Ageless, Institute, sağlıklı, olarak, kişiyeYorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img