18 Mayıs 2018 Cuma 16:45

GÜNDEM

Ageless Instıtute Fulya’Da Açıldı!

Ageless Instıtute Fulya’Da Açıldı!
Ageless Instıtute Fulya’Da Açıldı!
Ageless Instıtute Fulya’Da Açıldı!

34volt » 34Volt

Yeni Nesil Tıbbın ve Koruyucu Sağlık Hizmetlerinin Yeni Adresi

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

‘Anti-Aging and Wellness’ dünyasında ‘yeni nesil tıbbın temsilcisi’ olarak tamamen kişiye özel hizmetler sunan Ageless Institute, Terrace Fulya’daki kliniğinin kapılarını açtı.

‘Daha sağlıklı bir topluma öncü olmak’ vizyonuyla hizmete başlayan Ageless Institute, koruyucu sağlık hizmetiyle daima sağlıklı ve genç kalırken; kendine yatırım yapmak isteyen seçkin konuklarını ağırlamaya başladı.

Ageless Institute, Fulya Terrace’da lüks ve konforu bir arada sunan şık kliniğinde ‘’Life Management’’ felsefesinden yola çıkarak, kişiye özel sağlıklı yaşam hizmetlerini butik bir merkez olarak sunuyor.

‘Yeni Nesil Tıbbın Temsilcisi’ Ageless Institute, hastalıklara karşı pro–aktif bir yaklaşımla, sağlığına ve gençliğine değer verenlerin referans merkezi olmayı hedefliyor.

Bu kapsamda konusunda uzman ve birçoğu yurt dışı eğitimli ve tecrübeli, Türkiye’nin sayılı doktorlarını kadrosuna alan Ageless Institute; sadece Türkiye’de değil Avrupa’da da anti-aging, hormon replasman tedavileri, intravenöz beslenme (IV) tedavileri, ketojenik diyet, telomer testi ve tedavisi, kök hücre tedavileri, tüm genetik testler ve çok geniş bir yelpazedeki dermatolojik ve medikal estetik uygulamalar, destekleyici ve tamamlayıcı uygulamalar gibi konular başta olmak üzere birçok sağlık hizmetini ilk kez ‘tek çatı altında sunan’ merkez olarak dikkat çekiyor.

İş dünyasının en saygın ve deneyimli isimlerinden Dr. Bülent Göktuna’nın yatırımcılığını üstelendiği Ageless Institute, daha sağlıklı bir yaşamın gerçekçi formüllerini, bilimsel ve tıbbi yöntemlerle kişiye özel ve yüksek kalite standartlarındaki bir hizmet anlayışında seçkin konuklarıyla buluşturuyor.İlginizi Çekebilir

Workinton Kuluçka Merkezi’Nde 2. Dönem Startup Başvuruları Başladı.

Girişimcilik hayallerinin gerçeğe dönüştüğü Workinton Kuluçka Merkezi’nde 2. dönem startup başvuruları başladı. 12 Nisan - 7 Mayıs tarihleri arasında ‘workincubation.com’ adresinden gerçekleştirilecek başvuruların ardından seçilen projeler, Workinton’da ‘kuluçka’ya alınacak. ‘Workinton Kuluçka Merkezi’nde gelişen startup’lar, DemoDay’lerde melek yatırımcılarla buluşturulacak.


Cıtroën C3 Wrc Türkiye Rallisi’Ne Hazır

Citroën’in Dünya Ralli Şampiyonası’nda yarışan takımı Citroën Total Abu Dhabi WRT şampiyonanın 10’uncu ayağına hazır. 13-16 Eylül tarihleri arasında ülkemizde düzenlenecek olan Dünya Ralli Şampiyonası’nın 10’uncu ayağı olan Türkiye Rallisi’nde Citroën’i üç ekip temsil edecek.


Kombi Keşfini Parmak Ucuna Taşıdı, Müşteri Memnuniyetiyle Satışları Artırdı

Üstün teknolojiye sahip ürünleriyle doğayı ve aile bütçesini koruyan DemirDöküm, tüketici dostu hizmetlerine bir yenisini daha ekledi. "DemirClub Keşif" projesini hayata geçiren şirket, kombi keşiflerini internetten toplayacak. Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz olarak kullanıma sunulan hizmet sayesinde tüketiciler ev ve ofisleri için en ideal yoğuşmalı kombiye DemirDöküm mühendislerinin yönlendirmesiyle ulaşma şansı bulacak.


I Am, Unilever İçin Yepyeni Bir Dondurma Deneyimi Tasarladı

İstanbul merkezli uluslararası deneyim tasarımı ajansı I-AM, Unilever’in ünlü dondurma markası Wall’s’un yumuşak servis edilen dondurmasını yeni nesil tüketiciler için yeniden tanımlayarak Soft Republick markasını yarattı. I -AM tarafından Londra ile eş zamanlı olarak Türkiye’de de Kanyon AVM ve Bağdat Caddesi’nde hayata geçirilen Soft Republick, gençler tarafından büyük ilgi gördü. Millenial’lar ve Z Kuşağı tüketicileri önceliklendirilerek yaratılan kurguda, müşteriler bir yandan dondurmalarını da kendileri tasarlıyor ve böylece ürünü sahipleniyor. Bu yeni perakende deneyimi ile hedef, marka ve müşteri arasında duygusal bağı güçlendirmek.


Bölgenin En Önemli Faktoring Konferansı 8 9 Ekim’De, İstanbul’Da Düzenleniyor…

Bünyesinde 90 ülkeden 400 finans şirketini barındıran FCI’ın (Dünya Faktoring Organizasyonu), EBRD (Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası) ve FKB (Finansal Kurumlar Birliği) ile iş birliğinde gerçekleştirdiği Uluslararası Bölgesel Faktoring Konferansı 8-9 Ekim tarihleri arasında, “Turkey: Bridging the Continents" teması ile İstanbul Swissotel Bosphorus Otel’de düzenlenecek.


Etiketler: Ageless, Institute, sağlıklı, olarak, kişiyeYorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img