31 Ekim 2019 Perşembe 10:56

GÜNDEM

Adidas’Tan Koşuculara Sonuna Kadar Destek!

Adidas’Tan Koşuculara Sonuna Kadar Destek!
Adidas’Tan Koşuculara Sonuna Kadar Destek!

34volt » 34Volt

adidas Türkiye, bu yıl 41.’si düzenlenen Vodafone İstanbul Maratonu’nunda, daha fazla koşucunun maratonu tamamlamasına destek olma iç görüsünden yola çıkarak maratonu “Sonuna Kadar İstanbul Senin” temasıyla sahipleniyor. Maratonun ana sponsoru olan adidas Türkiye, 42 kilometre boyunca ilklere imza attığı uygulamalar, müziğin gücü ve destek gruplarıyla sonuna kadar her adımında koşucuların yanında olacak.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

adidas Türkiye, koşuculara daha fazla destek vererek onların sonuna kadar gitmelerini sağlamak amacıyla koşulan her kilometrede sporcuların yanında olacak uygulamalara imza atıyor. Parkur boyunca koşucu deneyimini iyileştirmesi ve derece geliştirmesi için, yurtdışındaki maratonlarda sıklıkla görülen ve İstanbul’da daha önce yapılmamış bir uygulama olan adidas 3 bandı yer çizgileri olacak. Virajların bu bantlarla işaretlenmesiyle koşucuların en hızlı şekilde finişe gitmelerini kolaylaştırmak hedefleniyor.

Altunizade’deki start alanından finişe kadar olan 42 km’lik yolda adidas’ın koşu ekibi adidas Runners İstanbul tarafından organize edilen destek noktaları sayesinde eğlence ve müzikle koşucular için coşku hiç bitmeyecek. 8k Halk yürüyüşünde start alacak adidas ekibine 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nü geçene kadar School of Samba ritim grubu eşlik edecek. adidas Türkiye, 1. kilometreyi boğazda bir ilkle karşılayacak. Köprüye kurulan DJ performans setiyle saat 9.00-11.00 saatleri arasında katılımcıları daha fazla motive ederek coşkuyu artıracak.

Vodafone 41.İstanbul İstanbul Maratonu’nda koşucuların en sevdikleri nokta olan ve kendi aralarında ‘yankı köprüsü’ olarak adlandırdıkları Yıldız Geçidi’nde de özel bir DJ performans alanı bulunacak. Yenikapı köprüsü girişindeki 14,5K’ya denk gelen noktada ise adidas runners ekibi 15K finiş noktasına doğru koşuculara desteği artıracak. 15K sonundaki soğuma alanında ise buz havuzu ve hamak gibi sporcuları rahatlatacak uygulamalar olacak. 42K’ya devam eden ve “Sonuna Kadar” diyen maratonculara ise 30K’da ritim grubu eşlik edecek.

Finisher tişörtleriyle maratonu ölümsüzleştiriyor

adidas, katılımcıların maraton ruhunu sonuna kadar yaşaması ve bu anlamlı günden bir hatıraya sahip olmaları için “finisher tişörtleri” hazırladı. Maratonu katılımcılar için ölümsüzleştiren adidas’ın hazırladığı 15 km ve 42 km koşucularına özel tişörtler satışa sunuldu. Göğüs tarafında “Runner of the Continents” ve alt tarafında 15 km ve 42 km yazılı tişörtlerin sırtında “Sonuna Kadar İstanbul Senin” sloganı yer alıyor. Beyaz ve siyah renkte tasarlanan tişörtler ilk olarak 31 Ekim, 1-2 Kasım tarihlerinde “Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi”nde (Yenikapı Miting Alanı) düzenlenecek Maraton Fuarı’nda satışa sunulacak ve sonrasında adidas mağazalarında bulunabilecek.İlginizi Çekebilir

İş Bankası’Ndan E Ticaret’Te Büyük Kolaylık

Geliştirdiği çözümler ile yurt içi e-ticaret hacminin ve yurt dışına yönelik e-ihracatın büyümesine öncülük eden İş Bankası, üye işyerleri için sunduğu farklı ödeme yöntemlerini


Aydınlatma Sektörü İç Pazarda, Kamu Yatırımları İle Büyümeyi Hedefliyor

Kamu ve Aydınlatma Sektörü, enerji verimliliği konusundaki fırsatları ve beklentilerini konuşmak üzere IstanbulLight Fuarı’nda bir araya geliyor. Kamunun enerji verimliliği hedefi doğrultusunda özellikle LED değişimi odaklı ve akıllı şehir projelerini hayata geçirmesi durumunda; pazarın yıllık ortalama yüzde 15 büyüyeceği ve bu büyüme ile iç pazarın büyüklüğünün 2023 yılında 3,89 milyar dolara ulaşacağı tahmin ediliyor.


Serra Yılmaz, Okan Bayülgen, Yekta Kopan Ve Ece Uslu’Nun Seslendirdiği Netflıx’In Ilk Animasyon Filmi Klaus Bugün İzleyici İle Buluşuyor

Okan Bayülgen, Serra Yılmaz, Yekta Kopan ve Ece Uslu Netflix’in ilk animasyon filmi Klaus’un seslendirmesi için stüdyoya girdi. 15 Kasım Cuma günü tüm dünyayla aynı anda gösterime giren animasyon filmi, soğuk bir kasabaya tayin edilen postacının, Noel Baba’yı saklandığı yerden bulmasını konu ediyor.


Taklit Edilen Hastalık Als…

İlerleyici kas güçsüzlüğüne yol açan ALS Hastalığı, günlük yaşamı olumsuz etkiliyor. Kalem tutma, anahtar çevirme, tarak kullanma gibi ince beceri gerektiren hareketlerde zorluklar hastalığın temel belirtileri arasında gösterilirken, uzmanlar ALS hastalığının taklit edildiğine dikkat çekiyor. Nöroloji Uzm. Dr. Celal Şalçini ALS tanısı konulan hasta ve yakınlarının bu tanıyı mutlaka birden fazla doktordan görüş alarak teyit ettirmesi gerektiğini vurguluyor.


Wolfteam, Neon Renkli Silahlarla Göz Kamaştıracak

Wolfteam’de oyuna Neon renkli silahlar ve yeni şarjörler ekleniyor


Etiketler: adidas, kadar, için, İstanbul, dahaYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img