15 Ağustos 2016 Pazartesi 07:58

İNOVASYON

Açık İnovasyon Kampına Davet

Açık İnovasyon Kampına Davet

34VOLT

HacknBreak, teknoloji Startup’larının, iyi iş fikri, patent, buluş sahibi girişimci ve genç akademisyenlerin bilgi ve deneyim paylaşımını, ortak çalışma kültürünü geliştirmeyi hedefleyen ve her yıl tekrarlanacak bir açık inovasyon kampıdır.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Açık inovasyon, kurumlar tarafından inovasyonun hem kurum içi hem de dış kaynaklar kullanarak yapılabileceğini ve pazara benzer şekilde sürülebileceğini kabul eden bir yaklaşımdır. 

HacknBreak, binlerce yıl öncesinde olduğu gibi, Ege’de zeytin ağaçları ve yavaş akan zaman içinde, “yeniden” dünyaya yön verecek fikirler yaratmayı hedeflemektedir.

HacknBreak, farklı disiplinlerdeki geliştirici ve girişimci topluluklarının en üretken, en zeki insanlarını aynı mekanda ve ortak bir hedef için zaman geçirmelerini sağlamak amacıyla kurgulanmıştır.

Etkinlik süresince, hackathonlar, ideathonlar, StartupTalks, workshoplar, mentorluk seansları ve sosyal etkinlikler gerçekleştirilecektir.

Etkinlik, hackathon ve ideathon sonuçlarının açıklanacağı, ödüllerin verileceği, teknoloji ve yüksek teknoloji başlıklarında konuşmaların yapılacağı bir konferansla sonuçlandırılacaktır.

Hack’n Break; Hackathonlar, ideathonlar, workshoplar, StartupTalks, konferans, kültürel geziler, windsurf, yoga, bisiklet, OnlinePaintball, müzik dinletileri ve daha pek çok etkinlikle, deneyimlerini paylaşabileceğin, üretim ve geliştirmeye odaklı yaratıcı insanlarla tanışabileceğin sınırlı sayıda katılımcı için ücretsiz bir etkinlik.İlginizi Çekebilir

Abdüllatif Şener“Türkiye'de Çapulun Merkezi Siyasettir"

Eski Başbakan Yardımcısı ve AKP kurucularından Abdüllatif Şener 14 Nisan 208 tarihinde günü İYİ Parti Şişli İlçe Başkanlığı’nda İYİ Partililere konferans verdi. İYİ Parti Şişli ev sahipliğinde gerçekleşen konferansa İYİ Parti Eskişehir ve İYİ Parti Düzce teşkilatı da katılım sağladı. İYİ Parti Şişli İlçe Başkanlığı’nın Mecidiyeköy’deki binasında gerçekleşen konferansa ilgi yoğundu. Hatta çoğu katılımcının ayakta kaldığı da gözlerden kaçmadı.


Sarıkamış Deniz Şehitleri Anıldı

Sarıkamış'ta donarak şehit olan 90 bin askere kışlık giysi, erzak ve mühimmat götürürken, Zonguldak'ın Ereğli İlçesi açıklarında Rus donanması tarafından batırılan 3 geminin mürettebatı denize çelenk bırakılarak anıldı.


Nuri Alço Artık Dürümle Bayıltacak

Türk sinemasının önemli isimlerinden biri olan ve filmlerinde rol icabı “Gazoz İçer misin" diyerek kızları kandıran Nuri Alço, artık gazozu bıraktığını dürümle bayıltacağını söyledi.


Bin Yıllık Türk Kültürü Yarın Başkentte

Şairlerin dizelerine anlam katmış, kitaplara konu olmuş, Osmanlı sanatına ev sahipliği yapmış eski başkent Edirne, Kırklareli ve Tekirdağ’ın buram buram kokan tarihi, turizmi, sosyal ve kültürel faaliyetleri Ankara’da canlanacak. Bölgenin ilk tanıtım günleri, 19 – 22 Nisan 2018 tarihleri arasında Atatürk Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek. Trakya Kalkınma Ajansı, Trakyalılar Vakfı ve Ruan Fuarcılık birlikteliğiyle yapılan “1. Trakya Tanıtım Günleri” yörenin meşhur lezzetleri ve geleneklerini Ankaralılarla buluşturmak için gün sayıyor.


Binlerce Marmarisli Cumhuriyet Bayramı'nı 'Kuzeyin Oğlu' İle Kutladı

Muğla'nın Marmaris İlçesi'nde Cumhuriyet Bayramı'nın 93'üncü yıldönümü kutlamaları kapsamında konser veren Volkan Konak, hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı.


Etiketler: Açık, HacknBreak, zaman, için, EtkinlikYorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img