22 Kasım 2019 Cuma 10:24

GÜNDEM

Acıbadem “Uk Search Awards” Birincilik Ödülünü Aldı!

Acıbadem “Uk Search Awards” Birincilik Ödülünü Aldı!
Acıbadem “Uk Search Awards” Birincilik Ödülünü Aldı!

34volt » 34Volt

Acıbadem, dijital pazarlama alanında dünyanın en prestijli ödülleri arasında yer alan ve İngiltere’de düzenlenen “UK Search Awards” 2019’dan büyük ödülle döndü. Acıbadem, sağlık kategorisinde "Best Use of Search" birincilik ödülü kazanan ilk ve tek Türk şirketi oldu.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

21 Hastane ve 14 tıp merkezi ile Türkiye’de özel sağlık sektörünün lideri olan Acıbadem Sağlık Grubu, İngiltere’de her yıl düzenlenen “UK Search Awards” da güçlü rakiplerini geride bırakarak uluslararası alanda yeni bir başarıya daha imza attı.

Acıbadem, yenilenen web sitesi acibadem.com. ile arama motorlarında en iyi performans artışı gösterme (SEO) ve içerik pazarlama (Content Marketing) özellikleriyle "Best Use of Search – Health" kategorisinde birincilik ödülüne layık görüldü. Acıbadem, bu kategoride birincilik alan ilk ve tek Türk şirketi oldu.

19 Kasım 2019, Salı günü Londra’da büyük bir törenle gerçekleşen UK Search Awards 2019’da, 37 farklı kategoride yarışan şirketlere SEO, PPC kampanyaları ve yazılım gibi alanlarda ödüller dağıtıldı.

Dünya çapında kabul gören UK Search Awards aynı zamanda İngiltere'de dijital pazarlama alanında en prestijli ödül olarak kabul ediliyor.İlginizi Çekebilir

Eset Eset, Google İle İşbirliğinde Önemli Bir Adım Daha Attı

Küresel antivirüs yazılım kuruluşu ESET, Google’ın kardeş şirketlerinden biri olan Chronicle ile işbirliği yapacağını açıkladı. Chronicle, büyük çaplı veriyi bulutta saklıyor, anlamlandırıyor ve güvenlik risklerine karşı analiz ediyor. 2017‘den bu yana Google ile işbirliği yaparak Chrome Cleanup hizmetini sağlayan ESET, siber güvenlik deneyimini bu kez Chronicle’a yansıtacak.


“Türkiye Bir Büyükelçinin Görev Almak İsteyeceği En İlgi Çekici Ülkelerden Biri”

İTALYA BÜYÜKELÇİSİ MASSIMO GAIANI’NIN GÖZÜNDEN TÜRKİYE


Trump Art Gallery’De Ağustos Sergisi ‘Göç’ , 3 31 Ağustos

Trump Alışveriş Merkezi’nde yer alan Trump Art Gallery; insanlık tarihi kadar eski, ilk çağlardan günümüze kadar her dönemde karşılaşılan en önemli toplumsal hareketlerden biri olan göç konusunda 28 sanatçının ürettiği eserlerden oluşan ‘GÖÇ’ sergisine ev sahipliği yapıyor. Ülkeler arası göçün yanı sıra ruhsal göçün de yansıtıldığı sergide sanatçılar, insanın göç etme kaygısı ve güdüsü üzerinden birbirinden çarpıcı eserler ortaya koyuyor.


Tiktok'un Yeni Kampanyası , 100'Den Fazla Ülkeyle Aynı Anda Türkiye'de

Dünyanın en çok tercih edilen kısa video uygulaması TikTok, kullanıcılara seyahat anlarını yaratıcı bir şekilde yakalamaları ve paylaşmaları konusunda ilham vermek amacıyla 100 ülke ve bölgede küresel bir seyahat kampanyası başlattı.


Pegasus Hava Yolları

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı pisti saat 06:00 itibarıyla açılmış ve Pegasus Hava Yolları olarak ilk uçuşumuz saat 06:20 itibarıyla gerçekleştirilmiştir.


Etiketler: Search, Acıbadem, Awards, İngiltere, pazarlamaYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img