1 Mart 2019 Cuma 11:12

GÜNDEM

Acıbadem Sağlık Grubu’Nun Yeni Genel Müdürü Tahsin Güney Oldu

Acıbadem Sağlık Grubu’Nun Yeni Genel Müdürü Tahsin Güney Oldu
Acıbadem Sağlık Grubu’Nun Yeni Genel Müdürü Tahsin Güney Oldu

34volt » 34Volt

4 ülkede, 22 hastane, 15 tıp merkezi ile bir dünya markası olan Acıbadem Sağlık Grubu Genel Müdürlüğü görevine, Tahsin Güney atandı. 2008 yılında Acıbadem ailesine katılan ve farklı pozisyonlarda çalışan Güney, son 5 yıldır Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapıyordu.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

1989 yılında Ortadoğu Teknik Üniversitesi Kamu Yönetimi Bölümü’nden mezun olan Tahsin Güney, yüksek lisans eğitimini 1999 yılında Londra City University Matematik Okulu'nda Aktüeryal Bilimler ve İstatistik Bölümü'nde tamamladı.

Sosyal Sigortalar Kurumu'nda 1990-2000 yılları arasında Müfettiş olarak çalışan Tahsin Güney, 2000-2005 yılları arasında aynı kurumda Finansman ve Aktüerya Daire Başkanlığı görevinde bulundu. Sosyal güvenlik reform hazırlıkları ve uygulama çalışmaları ile emeklilik sistemi, genel sağlık sigortası ve sosyal güvenlik kurumunun yeniden yapılandırılmasında görev aldı. 2005-2008 yılları arasında Sosyal Güvenlik Kurumu Başkan Yardımcılığı, Başkan Vekilliği ve Yönetim Kurulu Başkan Vekilliği görevlerini yürüttü.

2008 yılında Acıbadem Sağlık Grubu bünyesine, Planlama ve İş Geliştirme Direktörü olarak katılan Tahsin Güney, 2013 yılında Bölgesel Operasyonlar Genel Müdür Yardımcısı oldu. Tahsin Güney, evli ve iki çocuk babasıdır.

Acıbadem Sağlık Grubu’nun Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Aydınlar, Tahsin Güney’in genel müdürlük atamasıyla ilgili şunları söyledi; “Uzun yıllar grubumuzda önemli görevlerde bulunmuş olan Tahsin Güney’e yeni görevinde başarılar diliyorum. İnanıyoruz ki, kendisi Acıbadem Sağlık Grubu’nun büyüme ve gelişmesinde önemli katkılar sunacaktır.”İlginizi Çekebilir

Duygusal Şiddet, Psikolojik Yaralar Açıyor

Duygusal şiddet, psikolojik yaralar açıyor


Kuveyt Türk, 57. Alay Vefa Yürüyüşüne Katılan İzcilerin Yanında!

Kuveyt Türk, Türkiye İzcilik Federasyonu tarafından bu yıl 17’ncisi düzenlenen Çanakkale 57. Alay Milli Bilinç Kampına resmi sponsorluk desteğini devam ettirdi. Türkiye’nin birçok şehrinden ve yedi ülkeden 5 bin izcinin katılımıyla 22-26 Nisan 2019 tarihleri arasında gerçekleştirilen kampa, Kuveyt Türk’ten de dört kişilik ekip iştirak etti.


Kadınların Karar Alma Sürecine Katılımı Verimliliği Artırıyor

Sabancı Üniversitesi Kurucu Mütevelli Heyeti Başkanı Güler Sabancı, “Temiz Enerji, Bilim ve Teknolojide Kadın Liderler” konferansında konuştu:


Vodafone Türkiye’Nin Dijital Operasyon Merkezi’Ne Yeşil Ofis Diploması

Vodafone’un İstanbul Küçükyalı’da hizmet veren ve teknoloji ekiplerini tek çatı altında toplayan Dijital Operasyon Merkezi, WWF-Türkiye Yeşil Ofis kriterlerine uyum sağlayarak Yeşil Ofis Diploması almaya hak kazandı. Merkez aynı zamanda Türkiye'nin ilk LEED (Enerji ve Çevre Dostu Tasarımda Liderlik) Platin Sertifikalı binası.


Ak Parti Nevşehir Kongre Maratonu’Nda Güçlü Türkiye Vurgulandı

AK PARTİ NEVŞEHİR KONGRE MARATONU’NDA GÜÇLÜ TÜRKİYE VURGULANDI


Etiketler: Tahsin, Güney, yılında, Sosyal, yıllarıYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img