1 Ekim 2019 Salı 18:00

GÜNDEM

A&B Haber Nvıdıa'dan Yeni Game Ready Sürücüsü...


34volt » 34Volt

GeForce oyuncuları ve VR meraklıları yeni Game Ready sürücüyle

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Tom Clancy ve Asgard’s Wrath oyunlarında farklı bir boyuta geçiyor

Tom Clancy oyun serisinin hayranları, NVIDIA’nın tüm performans optimizasyonlarını ve maksimum dengeyi sağlayan yeni Game Ready sürücüsü sayesinde, yeni Tom Clancy Ghost Recon Breakpoint’i oynamaya hazırlanıyor. Yeni Game Ready sürücüsü ayrıca HTC VIVE Cosmos VR seti ile bir VR oyunu olan Asgard’s Wrath’i de destekliyor.

HTC VIVE Cosmos VR Set için Game Ready Sürücüsü!

Yeni bir oyun piyasaya sürülürken, mümkün olan en iyi performansa ve kaliteye sahip olması önem taşıyor ve bu durum VR oyunlarında daha da önemli hale geliyor. Oyun deneyimi sorunları ya da bug’lar oyunun içinde olma hissiyatını olumsuz etkileyip VR deneyimini bozabiliyor.

NVIDIA’nın uzun süredir devam eden Game Ready sürücü programı, özellikle takılma yaşamadan, akıcı sanal gerçeklik için önemli olan performans ve gecikmeyi optimize ederek, mümkün olan en iyi deneyimi sunuyor. NVIDIA’nın yeni yayınladığı Game Ready sürücüsü, Asgard’s Wrath için en iyi VR deneyimini sağlayacak ve ayrıca HTC VIVE Cosmos VR Seti de destekleyecek.

Tüm NVIDIA Game Ready sürücüleri Microsoft WHQL sertifikasına sahip bulunuyor. Sürücülerin çoğu büyük oyunlar için lansman gününde veya daha önce kullanılabilir duruma gelirken, en iyi performans ve kusursuz oyun deneyimi için optimize ediliyor.

İlgili Bağlantılar:

NVIDIA Sürücü İndirme:İlginizi Çekebilir

Denizcilik Fotoğrafları Tegv’Li Çocuklar İçin Sergilendi

Denizcilik fotoğrafları TEGV’li çocuklar için sergilendi


Saffet Emre Tonguc'tan Ozel Bir Kitap Kanatlarimda Istanbul

İSTANBUL ANLATICISI SAFFET EMRE TONGUÇ’TAN ÖZEL BİR KİTAP:


Güncelleme Glovo’Ya 167 Milyon Dolarlık Yatırım Alarak “Unicorn” Statüsüne Ulaştı

İspanyol teslimat uygulaması Glovo, 167 milyon dolarlık yatırım turunu Mubadala liderliğinde tamamlayıp, 1 milyar dolarlık toplam değeri aşarak Unicorn statüsü elde etti.


Bülten Levı’S® Made & Crafted® Kadın Giyim Koleksiyonu

Levi's® Made & Crafted® koleksiyonu, İlkbahar/Yaz 2020 sezonunda Kaliforniya ile Fas’ı buluşturuyor. Yumuşak, nötr çöl ve deniz renklerini koyu indigo tonlarda vurgularla zenginleştiren bu California Casbah koleksiyonu, iki güneşli destinasyonun bohem ruhunu harmanlıyor. Levi's® Made & Crafted® serisini niteleyen sokak stili orantıları, Western vurgular, üstün kaliteli malzemeler ve konstrüksiyonlar bu koleksiyonda bir araya geliyor.


Raymond Weil’Den Efsanevi Gitarist Jimi Hendrix Anısına Özel Koleksiyon

Raymond Weil, gitar üstadı Jimi Hendrix’in anısına sınırlı sayıda ürettiği Freelancer saat koleksiyonu ile müzik tutkunlarının dikkatini çekiyor. Sanatçının özgür ruhunu tasarımlarına yansıtan Raymond Weil, bu özel koleksiyonuyla büyük sanatçıların ayak izlerini takip ettiği özel saat tasarımlarına bir yenisini daha ekliyor.


Etiketler: Game, Ready, NVIDIA, için, olanYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img