6 Şubat 2017 Pazartesi 03:51

OYUN

5 yıl içinde Türk oyun şirketlerini satın almak isteyen yabancılar olacak

5 yıl içinde Türk oyun şirketlerini satın almak isteyen yabancılar olacak

34VOLT

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com
İstanbul Kongre Merkezi’nde 2-5 Şubat 2017 tarihleri arasında gerçekleşen dijital eğlence ve oyun fuarı Gaming İstanbul (GİST) kapsamında oyun sektöründe yer almak isteyenler için bir dizi seminer düzenlendi. Netmarble yöneticileri, seminerlere konuşmacı olarak katılarak dinleyicileri oyun sektörü hakkında bilgilendirdi.

Türk oyuncular da oyun içinde para harcıyor

Moderatörlüğünü The Licence Co., Yönetici Ortağı Tansu Kendirli’nin yaptığı “Monetizasyon (Parasallaşma)” konulu oturumda Netmarble EMEA Pazarlama ve Mobil Direktörü Aras Şenyüz oyun sektöründe oyunculara satış modelleri ve pazarlama stratejileri üzerine bilgiler verdi. Aras Şenyüz Asya bölgesinde oyun oynayan kişilerin profillerinin çok daha bilgi sahibi ve bilinçli olduğuna dikkat çekerek, bir oyuncunun oynamaya başladığı ilk iki gün içinde oyun içinde satın alma yapıyorsa sürekli bir şekilde harcama yapmaya devam ettiğini söyledi.

İlginizi Çekebilir

Anadolu Lezzetlerini Buluşturan Komili Lezzet Seyahatnamesi’Nin İkincisi Yayımlandı Basın Bulteni & Gorseller

Türk ve Osmanlı mutfak kültürüne yönelik çalışmalarıyla tanınan ödüllü şef Ömür Akkor tarafından, Komili’nin katkılarıyla hazırlanan ‘Ömür Akkor ile Komili Lezzet Seyahatnamesi’nin ikinci kitabı yayımlandı.


Film Eleştirmenleri Nasıl Para Kazanıyor

Film Eleştirmenleri Nasıl Para Kazanıyor? Bu sorunun cevabı ile ilgili güzel bir blog yazısı Öteki Sinema'da Sinema ve TV Eleştirmeni Murat Tolga Şen tarafından yazılmış!


Mehmet Erdem Yeni Albümünün İlk İmza Günü İle D&R Marmara Forum’Da!..

MEHMET ERDEM YENİ ALBÜMÜNÜN İLK İMZA GÜNÜ İLE


Sabancı Holding’İn 9 Aylık Satışları 25 Milyar Lirayı Geçti

Sabancı Holding’in konsolide satışları, 2016 yılının ilk dokuz aylık döneminde, bir önceki yılın aynı dönemine göre yüzde 17 artarak 25 milyar 551 milyon liraya çıktı.


60 Yıldır Çömlek Yapıyor

Muş'un Hasköy İlçesine bağlı Gökyazı köyünde yaşayan 75 yaşındaki Fatma Balkaya, 60 yıldırı çanak, çömlek, testi ve tandır yapıyor.


Etiketler: oyun, içinde, Türk, satın, almakYorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img