6 Ağustos 2019 Salı 15:42

GÜNDEM

3M, Türkiye’De Bilimi Desteklemeye Devam Ediyor

3M, Türkiye’De Bilimi Desteklemeye Devam Ediyor
3M, Türkiye’De Bilimi Desteklemeye Devam Ediyor

34volt » 34Volt

DNA’sında bilim, odağında her zaman insan olan kurum kültürüyle 3M, yeni nesle ve girişimcilere verdiği desteği sürdürüyor. Girişimcilerin ayakta kalabilmeleri için her sene yaptığı maddi desteğin yanı sıra mentorluk, laboratuvar kullanımı gibi konularda da destek oluyor. 3M, bu sefer de İTÜ Çekirdek girişimcilerinin satış stratejileri geliştirmelerine destek olacak bir eğitim düzenledi.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

“3M Bilimi. Hayatın Her Anında” söylemiyle geliştirdiği ürün ve yeniliklerle dünya çapında insan yaşamını daha kolay hale getiren 3M, İTÜ ARI Teknokent ile yaptığı iş birliği kapsamında dünya sıralamalarında üçüncü sırada yer alan Erken Aşama Kuluçka Merkezi İTÜ Çekirdek’in girişimcilerine katkıda bulunmaya devam ediyor. 3M, girişimcilere her sene verdiği maddi desteğin yanı sıra onlara kendi uzman kadrosuyla mentorluk, 3M laboratuvarlarının kullanımı gibi konularda da destek oluyor. 3M, bu kez de İTÜ Çekirdek girişimcilerinin iş dünyasına adım atarken pazarlama alanında hayatlarını kolaylaştıracak bir eğitime imza attı. Girişimcilerin satış stratejileri geliştirmelerine katkı sunacak eğitim sayesinde girişimcilik serüvenin zorlu yollarında başarıya ulaşmaları daha kolay olacak.

İTÜ ARI Teknokent’in erken aşama kuluçka merkezi İTÜ Çekirdek’ten çıkan teknolojik ve bilim odaklı girişimleri destekleyen 3M, son olarak iş süreçlerinde girişimcilere büyük fayda sağlayacak bir eğitime de imza attı. Bu kapsamda 3M Satış Geliştirme Lideri Efe İmen, 30 Temmuz’da İTÜ Çekirdek girişimcilerine satış ve satın alma süreçleri dahil olmak üzere müşteri odaklı satış prosesini anlama, satış etkileşimlerinde müşteri odaklı olabilme, müşterinin önceliklerini çözümlere bağlayarak satın alma sürecini kolaylaştırma, müşteri sadakatini ve satış etkinliğini artırma konularında eğitim verdi.İlginizi Çekebilir

İbb'den İstanbul Deprem Çalıştayı

29/11/2019


Zorlu Psm ’De Bu Hafta 16 – 22 Aralık

Zorlu PSM’de eğlencenin en keyiflisi, müziğin her tınısı ve dansın büyülü dünyasının hakim olduğu yepyeni bir hafta başlıyor.


Türkiye İmsad “Binalarımız Gerçek Bir Testten Geçti Ancak Vatandaşlarımız Temkinli Olmalı”

TÜRKİYE İMSAD’DAN DEPREM AÇIKLAMASI:


Afrikalıların Ev Ve İş Yerlerini Türk Mobilyaları Güzelleştirecek

Türkiye'ye 2018 yılında 3.1 milyar dolar döviz kazandıran, 2,3 milyar dolar dış ticaret fazlası veren Mobilya sektörü, 2023 yılı için ortaya koyduğu 6 milyar dolar ihracat hedefine ulaşmak için alternatif pazar arayışlarını sürdürüyor. Mobilya sektörü, Batı ve Kuzey Afrika ülkelerine odaklandı.


Tek Tuşla Bol Sağlık Bol Vitamin

Fakir Mix It Easy, yazın bunaltan sıcaklarında sağlıklı ve serinleten karışımları tek tuşla hazırlama imkanı veriyor.


Etiketler: satış, Çekirdek, odaklı, müşteri, dünyaYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img