Üyelik ve Kullanıcı Sözleşmesi

Bu sözleşme www.34Volt.com isimli internet sitesi ve bu alan adına bağlı alt web sitesi ile ilgilidir.

34Volt.com üyeliği kişiseldir. 18 yaşından küçük kullanıcıların üye olması yasaktır. Yalan ya da yanlış bilgiler verilerek üyelik oluşturulamaz. Şayet yalan yanlış bir isim verilerek üyelik oluşturulursa bu üyeliklerden 34Volt.com sorumlu tutulamaz. Üyelik devredilemez. Üyeler kendi şifrelerini saklamaktan sorumludurlar. Kanuna aykırı davranış ve kusurlardan üye sorumludur, 34Volt.com sorumlu değildir.

34Volt.com’a yüklenen fotoğraflar site yönetimi tarafından yetkilendirilmiş kişilerce kontrol edilir. Uygunsuz fotoğraflar, gerekçe gösterilmeden ya da bildirimde bulunulmadan silinebilir. 34Volt.com’un mobil aplikasyonlarını sosyal medya platformlarını bağlayan kullanıcılar ve üyeler kendi fotoğraflarına ulaşmasına izin vermiş olacaklardır.

34Volt.com üyeleri istedikleri zaman, profil sayfasında yer alan butona basarak hesaplarını silebilirler.

Üyeler ve kullanıcılar ulusal ve uluslar arası kanun ve yasalara aykırı olarak hiçbir şekilde yazı, yorum, resim, ilustrasyon, çizim ya da zararlı yazılımları paylaşamaz. Paylaşırsa bu suçu bu yasalara aykırı durumu kabullenmiş olur ve 34Volt.com bu paylaşımlardan sorumlu tutulamaz bu konuda 34Volt.com’a karşı yasal işlem başlatılamaz.

Hiçbir şekilde yasalara, etik kurallara aykırı olarak yorum yazı, aşağılama, küfür, hakaret, rahatsız edici içerik, kaba söylem ve yazı, cinsel ayrımcılık, ırkçılık gibi kötü durumlar oluşturacak içerik, yorum, resim, çizim, ilustrasyon ve yazılımlar paylaşılamaz, bu durumu oluşturanlar editörler ve site yönetimi tarafından fark edildiği anda üyeliği silinebilir ve haklarında yasal işlem başlatılabilir. Bu kusurlardan 34Volt.com hakkında yasal işlem başlatılamaz. Buna sebep olan üyeler ve kullanıcılar hakkında yasal işlem yapılabilir. 34Volt.com yasalara uygun olarak bu gibi suç ve fiili durum oluşturan üyelerinin IP numaralarını ilgili makamlara verebilirler.

34Volt.com kurumların itibarını zedeleyici, telif haklarına uygun olmayan, firmaların ticareti haklarını zedeleyici yorum, yazı, resim, çizim, ilustrasyon ve yazılımları yayından kaldırma ve buna sebep olan üye ve kullanıcıların üyeliklerini silme, yayından kaldırma ve durdurma hakkına sahiptir. Bu konuda suç oluşturabilecek eylem ve fiillerden üye, kullanıcı sorumludur. Bu durumla ilgili olarak üyelere ve kullanıcılara herhangi bir bildirim yapılma zorunluluğu yoktur. Bildirim yapılmadan suç oluşturabilecek yayınlar, yorumlar, çizimler, resimler, ilustrasyonlar, yazılımlar, içerikler 34Volt.com sitesinden kaldırılabilir.

34Volt.com’u kişisel kullanım dışında kullanan bireyler suç işlemiş olurlar. 34Volt.com kişiler ve diğer kurumlar tarafından ticari amaçlarla kullanılamaz. Ticari kullanım için 34Volt.com sitesinin yayın hakkına sahip olan şirketin onayı gereklidir.

34Volt.com’un üyelik ve kullanıcı bilgilerine yasal olmayan yollardan erişenler, bu bilgileri kullananlar için yasal işlem başlatılabilir. Sitenin yasal sahibi dışında hiçbir kimse bu bilgileri kullanamaz. Bu bilgileri kullananlar haklarında yasal işlem başlatılacağını kabul etmiş olurlar.

34Volt.com kendi içinde yayınlarla, üyelerle, kullanıcılarla ilgili her türlü bilgiyi depolayabilir, saklayabilir, raporlayabilir. Bu işlemler dolayısı ile 34Volt.com hakkında yasal işlem başlatılamaz.

34Volt.com sitesinde yer alan yazı, yorumlara göre aynı paralelde düşündüğü, aynı yayın çizgisini benimsediği, aynı görüşleri söylenemez.

Üye ve kullanıcı profilleri tüm üye ve kullanıcılara açıktır. Üye ve kullanıcı bilgilerinin içeriğinden tamamen üye ve kullanıcılar sorumludurlar 34Volt.com sorumlu tutulamaz. Üye ve kullanıcılar diğer üye ve kullanıcılara üçüncü taraflara ve toplumu saygılı davranmak zorundadırlar. Üyeler ve kullanıcılar arasındaki anlaşmazlıklardan veya suçlardan 34Volt.com sorumlu tutulamaz.

34 Volt.com sitesinde yer alan linkler, reklamlar, bannerlar ve tanıtımların içeriğinden, kalitesinden ve gerçekliğinden 34Volt.com sorumlu değildir.

34Volt.com gerekli gördüğü hallerde yayınına teknik sebeplerle ara verebilir. Yayındaki hata ve hizmet kesilmesinden 34Volt.com sorumlu tutulamaz.

34Volt.com elinde bulundurduğu, yayınladığı fotoğrafların, yazıların, seslerin, çizimlerin, ilustrasyonların, tabloların, sayfaların, yazılım kodlarının, sayfa tasarımının her hakkı saklıdır. 34Volt.com dışında adı geçen bu materyaller kopyalanamaz, dağıtılamaz, pazarlanamaz.

Kişisel sayfalarda ve kurumsal sayfalarda resim, fotoğraf, tablo, yazılım kodu, tasarım, çizim, ilustrasyon gibi materyalleri kullananlar bu materyalin aidiyetini gösteren canlı link ve ismi aynı anda materyali kullandıkları sayfada kullanmak zorundadırlar. Aksi takdirde yasal işlem başlatılabilir.

34Volt.com

Sağlık, Beslenme ve Diyet sayfalarımızda yer alan haber, makalelerin, yazı, video içeriği sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bilimin gelişimine göre bu bilgiler zamanla geçerliliğini kaybedebilir ya da değişebilir. Bu sayfalarda yer alan bilgiler hiçbir zaman doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz. Bu sayfalarımızda yer alan bilgiler için dava açılamaz.

34Volt.com sitesinin tasarımının, yazılımının bir kısmının veya tamamının kopyalanması yasaktır bunu yapanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


img