Hakkımızda

34volt.com İstanbul haberleri, İstanbul etkinlikleri ve İstanbul’a dair tüm içeriği İstanbullulara ve İstanbul severlere sunan bir şehir portalıdır. İstanbulluların haber ve rehber ihtiyacını karşılamayı hedefleyen 34volt.com verdiği haber, etkinlik, faaliyet takvimi ile İstanbulluların hayatını kolaylaştırmayı amaçlamaktadır.

34volt.com Kent ve kentlilik bilincinin geliştirilmesine katkı sağlamak amacıyla, İstanbul’un coğrafi, tarihi ve kültürel mirası ile ilgili her türlü gelişmeyi takip ederek okuyucularıyla paylaşmakta ve her gün yeni bir İstanbul gündemi oluşturmaktadır.

34volt.com Hizmet ettiği metropol gereği, İstanbul haberlerinin yanında, yurt ve dünya haberlerini de vermektedir. İstanbul ile ilgili şehir içinde ve dışında, hizmet veren tüm kurum, kuruluş ve kişilerle irtibat sağlayıp İstanbul özel içeriği üretmektedir.

34volt.com Haber ajanslarına üye olarak haberleri, sivil toplum kuruluşları, kültür sanat kurumlarıyla irtibat kurarak bültenleri, etkinlik takvimiyle kültür ve sanat hayatını, bloggger sayfası ile blogları, özel modülü ile anketleri, okuyucu haberlerini, seyahat ve gezi önerilerini, gurmelerin gözünden yiyecek içecek dünyasını, faydalı linkleri, kadraj bölümü ile İstanbul fotoğraflarını yayınlamaktadır.

34volt.com Üyelik ve RSS sistemiyle kullanıcılarına haber ve etkinlik takibi, üretilen içeriğe yorum yapabilme imkânı sağlamaktadır.Kurumsal Misyon, Vizyon ve Değerlerimiz

Herkesin misyonu, vizyonu, değerleri olur da bizim olmaz mı! Kendi ihtiyaçlarımızdan yola çıkarak oluşturduğumuz bu şehir portalının kurumsal misyon, vizyon ve değerleri aşağıdaki gibidir.

Misyon

34volt, 24 saat İstanbul haberleriyle İstanbulluları buluşturan, özgün ve yeni medya uygulamalarıyla İstanbul'u Türkiye ve dünyaya taşımayı misyon edinen bir şehir portalıdır.

Vizyon

34volt, İstanbul’un haber, etkinlik ve rehber ihtiyacını karşılayan sade, özgün, modern bağımsız ve tarafsız bir şehir portalıdır.

Değerlerimiz

34volt portalı; Doğru ve ilkeli haberler yaparak, İstanbul’a pozitif değerler katmak için, insanlara ve topluma faydalı, çevreye duyarlı, kentlilik bilinciyle İstanbulluluk kavramına sahip çıkan, her seviyede eğitimi destekleyen, şeffaflığı önemseyen, bireysel gelişimi ve sivil toplumu destekleyen değerler silsilesine sahiptir.
img