5 Nisan 2019 Cuma 12:57

GÜNDEM

31. Samsung Boğaziçi Kıtalararası Yüzme Yarışı’Na 4 Bin Başvuru

31. Samsung Boğaziçi Kıtalararası Yüzme Yarışı’Na 4 Bin Başvuru
31. Samsung Boğaziçi Kıtalararası Yüzme Yarışı’Na 4 Bin Başvuru
31. Samsung Boğaziçi Kıtalararası Yüzme Yarışı’Na 4 Bin Başvuru
31. Samsung Boğaziçi Kıtalararası Yüzme Yarışı’Na 4 Bin Başvuru

34volt » 34Volt

Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi (TMOK) tarafından bu yıl 31. kez 21 Temmuz 2019’da düzenlenecek Samsung Boğaziçi Kıtalararası Yüzme Yarışı’na 51 ülkeden 4 bin yüzücü başvurdu. Türkiye’nin ve İstanbul’un tanıtımına büyük katkı sunan Samsung Boğaziçi Kıtalararası Yüzme Yarışı’na başvurular her yıl olduğu gibi bu yıl da büyük bir ilgi gördü. 1200 kişilik yabancı yüzücü kotası 4 Ocak’ta açılmasının ardından 28 dakikada dolarken; 1200 kişilik yerli kotası için belirlenen başvuru döneminde de 3 bine yakın başvuru yapıldı.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Her yaştan yüzücü Boğazda kulaç atacak

Dünyanın birçok ülkesinden her yaştan yüzücünün, bu eşsiz heyecanı yaşamak için birbiriyle yarıştığı etkinlikte, en genç yüzücü 14 yaşında, en yaşlı yüzücü ise 89 yaşında olacak.

Samsung Boğaziçi Kıtalararası Yüzme Yarışı’na Rusya, Ukrayna ve Birleşik Krallık gibi ülkelerin geleneksel hale gelen yoğun ilgisi bu yıl da devam ederken; ilk defa Endonezya, Umman, Pakistan, Peru ve Filipinler’den yüzücüler de iki kıta arasında kulaç atmak için başvuruda bulundular.

Seçme yarışları Mayıs’ta başlıyor

1200 kişilik Türk yüzücü kotası için 3 bine yakın aday, İstanbul, Samsun, Adana, Ankara ve İzmir’de yapılacak seçmelerde mücadele edecek. İlk seçme yarışı 4-5 Mayıs’ta İstanbul Burhan Felek Spor Kompleksi’nde düzenlenecek ve sırasıyla 19 Mayıs’ta Samsun Atakum Yüzme Havuzu’nda, 2 Haziran’da Adana Atatürk Yüzme Havuzu’nda, 15-16 Haziran’da İstanbul Beylikdüzü Olimpik Havuzu’nda ve son olarak 23 Haziran’da İzmir Narlıdere Olimpik Yüzme Havuzu’nda devam edecek.

Dünya Açık Su Yüzme Birliği (WOWSA) tarafından 2016’da dünyanın en iyi açık su yüzme yarışı seçilen Samsung Boğaziçi Kıtalararası Yüzme Yarışı, 31. yaşını bol enerji ve büyük bir heyecan ile kutlayacak.İlginizi Çekebilir

Global, Karayipler’De Antigua İle Büyümeye Devam Ediyor

Dünyanın en büyük kruvaziyer limanı işletmecisi Global Ports Holding, Karayipler’de Antigua ve Barbuda Hükümeti ile St. John’s Kruvaziyer Limanı ve diğer kruvaziyer liman operasyonlarını işletmek üzere imtiyaz sözleşmesi imzaladı ve böylelikle Karayipler’de Havana’nın ardından ikinci liman operasyonu tamamlandı. Global Ports Holding’in liman işlettiği ülke sayısı 10, kruvaziyer liman sayısı 16 ve 2 ticari liman ile birlikte toplam liman sayısı 18’e yükseldi.


Güzel Bacakların En Büyük Düşmanı Varis

Varis, ciddi tıbbi sorunlarla seyreden bir hastalık olmasının yanı sıra estetik sorunlara da neden olan ve kadınların hayatını olumsuz etkileyen hastalıkların başında geliyor.


Reebok Club C Yepyeni Bir Kampanyayla Yeniden Sahnede

Yeni global kampanyası ile 'beklenmeyen'i ortaya koyan Reebok, 80’lerin efsanesi Club C’yi yeniden sahneye çıkarıyor.


Lg’Den İnovatif Sevgililer Günü Hediyeleri!

LG Electronics Hakkında:


World Cities Congress İstanbul 2019

Daha Yaşanabilir Şehirler İçin World Cities Congress İstanbul’da Buluşuyoruz!


Etiketler: Yüzme, yüzücü, Havuzu, için, MayısYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img