21 Mart 2019 Perşembe 14:43

GÜNDEM

23 Mart'ta Gece Gündüze Dönüşüyor

23 Mart'ta Gece Gündüze Dönüşüyor
23 Mart'ta Gece Gündüze Dönüşüyor
23 Mart'ta Gece Gündüze Dönüşüyor
23 Mart'ta Gece Gündüze Dönüşüyor

34volt » 34Volt

23 MART’TA GECE GÜNDÜZE DÖNECEK

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

İlk kez 21 Aralık 2013 tarihinde düzenlenen “En Uzun Gece / Longest Night” ile başlayan Uzunetap Gece Koşusu, 7. Yılında sporseverleri 23 Mart’ta Belgrad Ormanı’nda ağırlayacak. Dünyaca ünlü markaların sponsorluğunda gerçekleşen gece koşusunda bu yıl Türkiye’nin en büyük spor komplekslerinden biri olan Sports International sahne şovları ile damga vuracak. Festival ruhunda gerçekleşen organizasyonda yüzlerce takım ve sporcu gece koşusu deneyimi yaşayarak sağlıklı bir cumartesi akşamında bir araya gelecek.

Yılın ilk koşusu 6K ve 12K kategorilerinde düzenlenecek. Sports International sahne şovları ile gerçekleşecek organizasyonda katılımcılar ile birlikte Zumba, Strong by Zumba, Stretching yapılacak. Beş yüze yakın katılımcının koşacağı organizasyonda dereceye giren sporculara sürpriz hediyeler verilecek. Belgrad Ormanı’nın eşsiz doğası eşliğinde gerçekleşecek olan Night Run, 7. Yılında 23 Mart Cumartesi günü yüzlerce sporcunun katılımıyla unutulmayacak bir organizasyona ev sahipliği yapacak.

Geceyi gündüze çevirecek festival tadında bu organizasyon hakkında detaylı bilgi almak ve başvuru yapmak için www.uzunetap.com adresinden ulaşabilirsiniz.İlginizi Çekebilir

Akbank’Tan İhracatçılara A’Dan Z’Ye Destek!

Funda Dilek


Yaşlılar Da Siber Zorbalık Mağduru!

Dijitalleşme hayatımızın her yönünü etkiliyor. Gün geçtikçe genç yaşlı demeden dijital dünyadaki yerimizi alıyoruz. Çocuklar ve gençler kadar artık yaşlılar da dijital dünyanın bir bireyi haline geldiler. Ancak yaşlılar sonradan dahil oldukları bu ekosisteme ayak uydurmakta zorlanıyor, siber suçların ve siber zorbalığın mağduru oluyorlar!


Ünlü Çift Kısa Bir Ara Diyor

KISA BİR ARA YENİ BÖLÜMLERİYLE TRT 2 EKRANLARINDA


Huawei’Den Yapay Zeka Destekli Veritabanı Altyapısı

Birçok farklı senaryo özelindeki yapay zeka stratejisini 2018'de açıklayan Huawei, yine yapay zeka desteği ile tasarlanan AI-Native veritabanı GaussDB'yi ve yüksek performanslı depolama sistemi FusionStorage 8.0'ı tanıttı. Huawei bu ürünlerle veri altyapısını yenilikçi bir stratejiyle yeniden tanımlıyor.


Türkiye'nin İlk Süper Besin İçeren “Superfoods” Çorba Serisi Bizim Mutfak’Tan Geliyor!

Bizim Mutfak’tan yine bir ilk


Etiketler: organizasyonda, Gece, Night, Yılında, MartYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img