12 Temmuz 2019 Cuma 16:30

GÜNDEM

2019 Britanya Grand Prix En Zorlu Virajlar İçin En Sert Lastikler

2019 Britanya Grand Prix En Zorlu Virajlar İçin En Sert Lastikler
2019 Britanya Grand Prix En Zorlu Virajlar İçin En Sert Lastikler

34volt » 34Volt

Pirelli, bu sene Bahreyn ve İspanya’nın ardından üçüncü kez Beyaz sert, Sarı orta ve Kırmızı yumuşak olmak üzere serinin en sert üç lastiğini Silverstone yarışına getiriyor. Bu seçimle Britanya pistinin meşhur hızlı virajlarındaki yüksek enerji taleplerinin karşılanması amaçlanıyor. Yaklaşık 70 yıl önce ilk dünya şampiyonası Grand Prix’sinin gerçekleştiği Silverstone pisti, motor sporlarının kutsal mekanlarından biri olarak halen taraftarların favorileri arasında yer alıyor.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Pist özellikleri

Mario Isola –F1 ve Otomobil Yarışları Başkanı

“Yeni asfalt çok yakın bir zamanda döküldüğü için yarışı nasıl etkileyeceğini görmek ilginç olacak. Pistin olduğundan daha da hızlı hale gelmesine yol açabilir. Geçen sene ile aynı hamur seçimini öneriyoruz; Spa ve Suzuka gibi pistlerle birlikte yılın en yüksek enerji taleplerine sahip virajlara uygun olacaklardır. Pistin yeni asfaltı ve İngiltere’nin değişkenliğiyle ünlü hava şartları söz konusu olduğu için, bu yıl Silverstone yarışında bazı bilinmeyenler bizi bekliyor. En iyi stratejiyi belirleme açısından serbest antrenmanlarda veri toplamak her zamankinden daha çok önem taşıyor.”

Diğer Pirelli haberleriİlginizi Çekebilir

Borusan Otomotiv Motorsport Hollanda'dan Puanla Döndü

Borusan Otomotiv Motorsport, önümüzdeki yıldan itibaren Formula 1 yarışlarına da ev sahipliği yapacak olan Zandvoort pistinde gerçekleştirilen GT4 European Series 5. ayak yarışlarından puanla ayrıldı.


Düzeltme Güneydoğu’Daki Kobi’Lerin “Kapsayıcı İş Eğitimi” İstanbul’Da Devam Ediyor

Güneydoğu iş dünyasının temsilcileri, İstanbul’da STK, akademi ve iş insanları ile buluşuyor


Hüdayi Vakfı'ndan ''Para Yardımı'' İddialarına Kesin Dille Yalanlama

Aziz Mahmûd Hüdâyi Vakfı, İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin eğitim, insani yardım vb. alanlarda kar amacı gütmeden kamu yararına faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşlarına ve vakıflara yaptığı yardım haberleri ile ilgili açıklamalarda bulundu.


Yataş Bedding’Te Yılın En Avantajlı Kampanyası

Yatakta kalite, konfor ve yeniliğin markası Yataş Bedding, Ekim ayına özel kampanyalarla yatak odalarını yenilemek isteyenlere fırsat üzerine fırsat sunuyor. 4 Ekim itibarıyla geçerli olan kampanyayla yatak, baza ve başlıklarda yüzde 40’a varan indirimler uygulayan Yataş Bedding, ayrıca her 3.490 TL’lik yatak-baza-başlık set alışverişlerine tüm tekstil ürünlerinde kullanılmak üzere 400 TL hediye çeki armağan ediyor.


Mamografi Akciğer Röntgeni Kadar Bile Radyasyon Vermiyor!

MAMOGRAFİ AKCİĞER RÖNTGENİ KADAR BİLE


Etiketler: için, Pistin, daha, Pist, özellikleriYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img