17 Şubat 2017 Cuma 04:07

SANAT

20 Yıllık Birikim “Suret-i Cihan” ile Taçlandı

20 Yıllık Birikim “Suret-i Cihan” ile Taçlandı

34VOLT

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com
Fotoğraf sanatının usta isimlerinden Murat Gür ve Mustafa Yılmaz, "Suret-i Cihan" sergisiyle Zeytinburnu Kültür ve Sanat Merkezi’nde sanatseverlerle buluştu. 20 yıllık geçmişleri bulunan usta fotoğrafçılar, sergiyle dostluklarını taçlandırdı.
Uzun yıllar birlikte fotoğraf sanatında yoğun çalışmalara imza atan Murat Gür ve Mustafa Yılmaz, Zeytinburnu Kültür ve Sanat Merkezi’nde düzenledikleri fotoğraf sergisinde, Anadolu medeniyetinin ve doğu coğrafyasının eşsiz güzelliklerini gözler önüne serdi. Geçmişten bugüne Anadolu coğrafyasının kültürüyle yoğrulmuş fotoğraf eserlerini ve dünyanın çeşitli yerlerinde çektikleri fotoğrafları sanatseverlerle buluşturan sanatçılar, aynı zamanda yıllardır eğitmenlik yaptıkları Zeytinburnu Kültür ve Sanat Merkezi’nde eserlerini sergilemenin heyecanını yaşadı. Serginin açılışına Zeytinburnu Belediye Başkanı Murat Aydın’ın yanı sıra sanatçıların meslektaşları ve birçok sanatsever katıldı. Açılışın ardından İncesaz adlı müzik grubu da birbirinden farklı sevilen parçalarıyla izleyenleri mest etti.

İlginizi Çekebilir

O Dağa Daha Önce Hiç Eğitim İçin Tırmanan Olmamıştı! Tegv

Sevgili eğitim dostu, iş insanı ve gezgin M. Sacit Erdem eğitime destek için özel bir maceraya atılıyor!


15 Temmuz Şehitlerimiz Anıldı 15 Temmuz Anıtı Açıldı

FETÖ’nün 15 Temmuz’daki hain darbe girişiminde İstanbul’da şehit düşen vatandaşlarımız kabirleri başında dualarla anıldı.


Robotlar İş Başında

Robotlar İş Başında


Honor 7S 799 Tl Fiyat Etiketi İle A101 Mağazalarında

Teknolojiyi, modaya ve gençlerin ihtiyaçlarına adapte eden vizyoner ürünlerin yaratıcısı HONOR, tam bir fiyat performans modeli olan HONOR 7S cep telefonunu, uygun fiyatı ile tüketicilerle buluşuyor.


Amerikan Hastanesi Operatıon Room Sanat Galerisi’Nden Yeni Sergi; “Değil – Orada Değil”

Bölümde görev alan öğretim görevlilerinin rehberliğinde ve tema çerçevesinde yürütülen beş aylık bir çalıştayın sonunda öğrenciler tarafından üretilmiş olan işler, kimi zaman metodik estetik araştırmalar sonucunda keşfedilmişlerken, kimi zamansa anlık imgelerin belgelenmesine yönelik deneylerle ortaya çıktı.


Etiketler: Zeytinburnu, Murat, Kültür, Sanat, MerkeziYorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

Sanat Haberler
Sanat İstanbul  -  - Sanat Ceramic Artist Ceren İnaler:

Ceramic Artist Ceren İnaler: "A Rembrandt is a Rembrandt. A Xerox is a Xerox.”

img