17 Şubat 2017 Cuma 04:07

SANAT

20 Yıllık Birikim “Suret-i Cihan” ile Taçlandı

20 Yıllık Birikim “Suret-i Cihan” ile Taçlandı

34VOLT

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com
Fotoğraf sanatının usta isimlerinden Murat Gür ve Mustafa Yılmaz, "Suret-i Cihan" sergisiyle Zeytinburnu Kültür ve Sanat Merkezi’nde sanatseverlerle buluştu. 20 yıllık geçmişleri bulunan usta fotoğrafçılar, sergiyle dostluklarını taçlandırdı.
Uzun yıllar birlikte fotoğraf sanatında yoğun çalışmalara imza atan Murat Gür ve Mustafa Yılmaz, Zeytinburnu Kültür ve Sanat Merkezi’nde düzenledikleri fotoğraf sergisinde, Anadolu medeniyetinin ve doğu coğrafyasının eşsiz güzelliklerini gözler önüne serdi. Geçmişten bugüne Anadolu coğrafyasının kültürüyle yoğrulmuş fotoğraf eserlerini ve dünyanın çeşitli yerlerinde çektikleri fotoğrafları sanatseverlerle buluşturan sanatçılar, aynı zamanda yıllardır eğitmenlik yaptıkları Zeytinburnu Kültür ve Sanat Merkezi’nde eserlerini sergilemenin heyecanını yaşadı. Serginin açılışına Zeytinburnu Belediye Başkanı Murat Aydın’ın yanı sıra sanatçıların meslektaşları ve birçok sanatsever katıldı. Açılışın ardından İncesaz adlı müzik grubu da birbirinden farklı sevilen parçalarıyla izleyenleri mest etti.

İlginizi Çekebilir

Nimaş Atağa Geçti! 100'Ün Üzerinde Saha Anlaşması Yapıldı

Altın göründü


Boyundaki Şişliğin Nedeni Kikuchi Fujimoto Olabilir

Daha çok Asyalı kadınlarda görülmekle beraber ülkemizde de nadir olarak rastlanan Kikuchi-Fujimoto hastalığı, kadınlarda erkeklere oranla daha sık görülüyor. Boyunda şişkinlik ve yüksek ateş belirtileriyle kendini gösteren hastalığa, 30-40 yaş civarında rastlanıyor. İyi huylu bir hastalık olan Kikuchi-Fujimoto; belirtileri sebebiyle lenfoma, kanser gibi çeşitli kötü huylu hastalıklarla karıştırılabiliyor. Memorial Bahçelievler Hastanesi Hematoloji ve Kemik İliği Nakli Merkezi’nden Doç. Dr. Ali İrfan Emre Tekgündüz, Kikuchi-Fujimoto hastalığı ve tedavisi hakkında bilgi verdi.


Ahu’Dan Renkli Ep “Go”

AHU’DAN RENKLİ EP: “GO”


Ötv Artışı Öncesi Son Koş Koş Fırsatı

MediaMarkt, teknolojiseverlere çılgın fırsatlar sunduğu Koş Koş Günleri’nin bir yenisini 24 Mayıs sabahı Türkiye’deki tüm mağazalarında ve mediamarkt.com.tr’de başlattı. 30 Mayıs tarihine kadar devam edecek kampanya kapsamında bilgisayarlardan cep telefonlarına, aksesuarlardan küçük ev aletlerine kadar onlarca kategoride on binlerce ürün indirime giriyor.


Tezmaksan Makina’Ya ‘Sosyal Sorumluluk’ Ödülü

Tezmaksan Makina’ya


Etiketler: Zeytinburnu, Murat, Kültür, Sanat, MerkeziYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img