22 Eylül 2017 Cuma 20:17

KÜLTÜR SANAT

2’inci Üsküdar Antika Fuarı Açılıyor!

2’inci Üsküdar Antika Fuarı Açılıyor!

34VOLT

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com
Üsküdar Belediyesi tarafından bu yıl ikinci kez organize edilen Üsküdar Antika Fuarı 22 Eylül Cuma Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen tarafından açılacak. 1 Ekim Pazar gününe kadar sürmesi planlanan Antika Fuarı’nda İstanbul’un önde gelen antikacıları bir araya gelecek. Tamamı antika eserlerden oluşan ve İstanbul Antikacılar Derneği’nin de işbirliğiyle “İyi Ki Üsküdar Var” projesi kapsamında organize ediliyor.

İlginizi Çekebilir

Lorbi Pr Tanıtım Ve Halkla İlişkiler

İstanbul Büyükşehir Belediyesi ile Türkiye İzcilik Federasyonu işbirliğinde düzenlenen Çanakkale Milli Bilinç İzci Kampı’na katılan binlerce izci 57. Alay Vefa Yürüyüşü gerçekleştirdi. Türkiye’nin dört bir yanından gelen 5 bin izci ‘Dedeciğim Ben Geldim’ sloganı ile dedelerinin izinden yürüdü


"Ramazan’Da En Sık Yapılan 7 Yanlış!"

Ramazan ayı, her yıl tüm dünyada büyük bir coşku ve heyecanla karşılanıyor. Ancak ülkemizde Ramazan denildiğinde akıllara ilk önce, bin bir çeşitten oluşan yemek ziyafetleri geliyor. Gün boyunca yaşanılan açlıklar, insanları sahur ve iftar sofralarında aşırı yemeğe ve sağlıksız beslenmeye yönlendirebiliyor. Bu tür yanlışlar da vücutta bazı sağlık problemlerinin yaşanmasına zemin hazırlayabiliyor. Central Hospital’dan Beslenme ve Diyet Uzmanı Dyt. Buket Yavuz Koçoğlu, Ramazan ayında beslenme hakkındaki doğru bilinen yanlışları açıklıyor.


Yeni Duster Roadshow İstanbul İle Son Buldu

‘’Hakkını Ver’’ sloganı ile yollara çıkan ve toplam 12 şehri kapsayan roadshow organizasyonu ile otomobilseverlerle buluşan Yeni Duster, Türkiye turunun son durağı olan İstanbul’da tamamladı. 12-13 Mayıs tarihlerinde İstanbul Zorlu Center’da gerçekleşen organizasyon kapsamında katılımcılar, test sürüşünün yanı sıra sanal gerçeklik dünyasını Yeni Duster ile deneyimleme fırsatı yakaladı. Yeni Duster’ı, Antalya, Gaziantep, Adana, Kayseri, Ankara, Trabzon, İzmir, Eskişehir, Bursa, Tekirdağ, Kocaeli ve İstanbul’u kapsayan 12 şehirlik tur sonunda toplam 3 bin 500 kişi test etti.


Kobi’Ler İçin Rekabetin Yolu Dijital Dönüşümden Geçiyor

Mayıs 2018


Darıca Gençlerbirliği'nde Beşiktaş Heyecanı

Spor Toto 3'üncü Ligi 3üncü Grup takımı Darıca Gençlerbirliği, tarihi boyunca ilk defa gruplarına kaldığı Ziraat Türkiye Kupası'nda Beşiktaş'la eşleşmenin heyecanını yaşamaya başladı.


Etiketler: Üsküdar, Antika, Fuarı, tarafından, organizeYorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img