9 Kasım 2019 Cumartesi 14:54

GÜNDEM

1907 Fenerbahçe Derneği Yeniden Ata'nın Huzurunda

1907 Fenerbahçe Derneği Yeniden  Ata'nın Huzurunda

34volt » 34Volt

1907 Fenerbahçe Derneği ve 1907 Ünifeb Derneği (Üniversiteli Fenerbahçeliler Birliği) üyesi üniversite öğrencileri Anıtkabir’i ziyaret etti. Her yıl 10 Kasım’da geleneksel olarak düzenlenen Anıtkabir ziyaretine Fenerbahçe Spor Kulübü Yönetim Kurulu üyeleri, 1907 Fenerbahçe Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Ruşen Çetin, 1907 Fenerbahçe Derneği yöneticileri ve 1907 Ünifeb üyeleri katıldı.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ebediyete intikalinin 81’inci yıl dönümünde 1907 Fenerbahçe Derneği ve 1907 Ünifeb üyeleri Anıtkabir’i ziyaret etti.

Türkiye’nin farklı bölgelerindeki 39 ilde yer alan 62 üniversiteden yaklaşık 4 bin üniversite öğrencisinin katıldığı ve bu yıl 16’ıncısı gerçekleştirilen ziyaret Aslanlı Yol’dan başlayarak Atatürk’ün mozolesi önünde son buldu. Ziyarete katılan öğrenciler Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını bir kez daha saygıyla anarken, devrimlerine olan bağlılıklarını bildirdi.

Anma Töreni’ne, Fenerbahçe Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyeleri, 1907 Fenerbahçe Derneği Başkanı Ruşen Çetin ile birlikte yönetim kurulu üyeleri, dernek üye ve çalışanları katılım gösterdi. Törenin ardından Anıtkabir Komutanlığı’na kısa bir teşekkür ziyareti gerçekleştirildi. Ziyarette 1907 Fenerbahçe Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Ruşen Çetin tarafından günün anısına Anıtkabir Komutanı Albay Hakan Osman Sert’e imzalı Fenerbahçe forması takdim edildi.İlginizi Çekebilir

Sap Genç Profesyoneller Programı’Nın Büyük Veri’Ye Odaklanan 4. Etabı Ankara’Da Tamamlandı

SAP Genç Profesyoneller Programı 2020’de Devam Edecek


Dijital Dönüşüm İle 68 Ödül

Türkiye ekonomisinin dijitalleşme serüveninde lider markaların teknoloji iş ortağı olan KoçSistem ve yüzde yüz iştiraki KoçDigital 68 ödül ile 2019’a veda etti.


En Fazla Gıda Ve Sosyal Yardım Talep Edildi

EN FAZLA GIDA VE SOSYAL YARDIM TALEP EDİLDİ


The Bodrum Edıtıon Ödüllerine Bir Yenisini Ekledi

Haute Grandeur Global Awards The Bodrum EDITION'ı Küresel Düzeyde En İyi LifeStyle Otel ve Küresel Düzeyde En Benzersiz Konuk Deneyimi seçti.


Tiktok'ta Favori Futbol Takımınızın Gollerini ’La Kutlayın

Dünyanın önde gelen kısa video platformu TikTok, La Liga iş birliğiyle 1 Mart Pazar günü oynanacak El Clasico mücadelesinde kullanıcıların favori takımlarının gollerini nasıl kutlayacaklarını gösteren efektler geliştirdi. TikTok ve LaLiga daha önce #HolaLaLigaSantander ve #RedibujaLaLiga etiketleriyle 215 milyondan fazla görüntülemeye ulaşan başarılı bir kampanya gerçekleştirmişti.


Etiketler: Fenerbahçe, 1907, Atatürk, Derneği, AnıtkabirYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img