13 Ağustos 2015 Perşembe 02:17

ASTROLOJİ

Sizleri Neler Bekliyor?


34VOLT

34volt.com burç yorumlarını takip ediyor musunuz? Burcunuzda sizin için neler var, sizi ne gibi süprizler bekliyor? Eylem Calp sizin için yorumladı.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Hayat nasıl gidiyor? Sizi bugünlerde neler bekliyor? Bir çok insanla bir araya geliyoruz acaba insanlarla nasıl etkileşeceğiz. İnsanların burçları pek umursamadıkları söylenir. Bu doğru mu? 34volt.com burç yorumlarını takip ediyor musunuz? Burcunuzda sizin için neler var, sizi ne gibi süprizler bekliyor? Eylem Şara Calp  sizin için yorumladı. Araştırmalar gösteriyor ki bugün insanların hayatında astroloji oldukça önemli bir
yer tutuyor.

Burç Yorumları Okumak İçin Tıklayınız.İlginizi Çekebilir

Siirt Belediye Meclisi Toplantısı'nda Kışanak Ve Anlı Protestosu

Siirt Belediyesi Meclisi Kasım ayı toplantısında, Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Başkanı Gültan Kışanak ve Eş Başkan Fırat Anlı'nın tutuklanması protesto edildi.


Şehit Oğlunu Polis Selamıyla Karşıladı

Adana'da terör örgütü PKK sempatizanlarının korsan eyleminde açılan ateşle şehit düşen 22 yaşındaki polis Mustafa Yeli'nin cenazesi annesi Fındık Yeli tarafından, polis selamıyla karşılandı.


Edirne'de Protesto, Basın Açıklaması, Yürüyüş, İmza Kampanyası Ve Benzeri Eylemlere Yasak

Edirne Valiliği, kentte protesto eylemi, oturma eylemi, basın açıklaması, yürüyüş, stant kurma, imza kampanyası ve bildiri dağıtma gibi etkinliklerin 30 Kasım tarihine kadar yasaklandığını açıkladı.


Parkta Tartıştığı Kişiler Bıçakladı

Antalya'da 45 yaşındaki Fırat Seçer, parkta alkol aldığı sırada tartıştığı G.S. ve A.Y. tarafından elinden ve karın boşluğundan bıçaklandı.


Kırklareli Merkezli Fetö Operasyonunda Şüpheli Öğretmenler Adliyede

Kırklareli merkezli FETÖ/PDY'ye yönelik 5 ilde düzenlenen operasyonlarda gözaltına alınan 18 öğretmen polisteki sorgularının ardından adliyeye sevk edildi.


Etiketler: eylem şara calpYorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img