25 Kasım 2015 Çarşamba 00:26

GÜNDEM

Sarıyer'de Kuru Yük Gemisi Karaya Oturdu

Sarıyer'de Kuru Yük Gemisi Karaya Oturdu
Sarıyer'de Kuru Yük Gemisi Karaya Oturdu
Sarıyer'de Kuru Yük Gemisi Karaya Oturdu
Sarıyer'de Kuru Yük Gemisi Karaya Oturdu
Sarıyer'de Kuru Yük Gemisi Karaya Oturdu

DHA » Murat DELİKLİTAŞ - Ozan URAL

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com
Sarıyer Kireçburnu'nda Panama bandıralı bir kuru yük gemisi kıyıya 5 metre kala karaya oturdu. Karadeniz'den İstanbul Boğazı'na giriş yapan gemi henüz belirlenemeyen bir nedenle sürüklendiği öğrenildi. Geminin bir eğlence teknesine de hafif şekilde çarpıttığı öğrenildi. Çarpmadan dolayı her hangi bir can ve mal kaybının olmadığı belirtildi. Geminin karaya oturduğu yerde kıyıda bulunan benzin istasyonuna çarpmaması olası bir faciayı önledi.

İlginizi Çekebilir

Rize’De Meydan Kazısında Tarihi Mezar Taşları Bulundu

Rize’De, 15 Temmuz Demokrasi ve Cumhuriyet Meydanı’nda başlatılan yenileme çalışmaları sırasında yapılan kazıda tarihi mezar taşları bulundu. Mezar taşlarının 280 yıl öncesine ait olduğu öne sürüldü.


Adalet Bakanlığı : Sosyal Medyada Yayılan Metin Sahte Ve Uydurmadır

Adalet Bakanlığı, 'Adalet Bakanlığı Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığından Halkımıza Uyarı' başlıklı AIDS ve bulaşıcı hastalıklar ile ilgili bir metnin, sosyal medyada ve mail yoluyla yayılması ilgili açıklama yaptı.


Edirne'de Ziynet Sali'den, Cumhuriyet Bayramı Konseri

Edirne'de Cumhuriyet Bayramı kutlamaları kapsamında konser veren sanatçı Ziynet Sali, yaklaşık 5 bin kişiye unutulmaz bir gece yaşattı.


Bomba Sanılan Kadın Çantasından Gazete Çıktı

Aydın'daki bir caminin bahçesine bırakılan kadın çantasının bomba olabileceği şüphesi, korkuya neden oldu. Bomba imha uzmanı tarafından incelenen kadın çantasından eski gazete çıktı.


Malatya'ya Şehit Ateşi Düştü

Adana´Da terör örgütü PKK yandaşlarınca yapılan izinsiz gösteride güvenlik güçlerine açılan ateş sonucu şehit olan polis memuru Mustafa Yeli'nin Malatya'daki baba ocağına ateş düştü.


Etiketler: Sarıyerde, Kuru, Yük, Gemisi, Karaya, OturduYorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img