29 Ekim 2016 Cumartesi 01:42

GÜNDEM

Prof. Dr. M. Murat Tuncer, Yeniden Yükseköğretim Kurulu Üyeliğine Seçildi


DHA » ANKARA,(DHA)

Görev süresi sona eren Yükseköğretim Kurul Üyesi Prof. Dr. M. Murat Tuncer'in, yeniden Yükseköğretim Kurulu Üyeliğine seçildiği açıklandı.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Görev süresi sona eren Yükseköğretim Kurul Üyesi Prof. Dr. M. Murat Tuncer'in, yeniden Yükseköğretim Kurulu Üyeliğine seçildiği açıklandı.

Cumhurbaşkanlığı Basın Merkezinden konuyla ilgili yapılan açıklamada "Sayın Cumhurbaşkanımız, görev süresi 12/09/2016 tarihinde sona eren Prof. Dr. M. Murat TUNCER'i, 2547 sayılı Yükseköğretim Kanununun 6’ncı maddesinin b/1 bendi uyarınca, Yükseköğretim Kurulu Üyeliğine yeniden seçmişlerdir" denildi.İlginizi Çekebilir

Tunceli'de Hdp'li Milletvekillerinin Gözaltına Alınıp Tutuklanması Protesto Edildi

Tunceli'de, aralarında HDP Tunceli Miletvekili Ali Can Önlü ile Tunceli Belediye Başkanı Mehmet Ali Bul ile Eş Başkan Nurhayat Altun'un da bulunduğu grup, HDP Eş Genel başkanları ile milletvekillerinin gözaltına alınıp tutuklanmasını protesto etti.


Sosyal Fayda Zirvesi İstanbul'da

Türk Telekom ve BM iş birliği ile daha iyi bir geleceğin kapıları 70’i aşkın ülkede düzenlenen Sosyal Fayda Zirvesi’nde aralanıyor


Gölcük'te Kar Güzelliği

Bolu'nun doğa harikalarından Gölcük Tabiat Parkı'da kar yağışı ile birlikte eşsiz manzaralar ortaya çıktı.


Milleti Karpuz Gibi Soyuyorlar!

Kooperatifler kurarak üreticisini harekete geçiremeyen Türkiye hem üreticisini hem de halkının soyulmasına göz yumuyor! Tarlada karpuzun kilosu 10-15 kuruş iken İstanbul'da marketlerde karpuzun kilosu tam 2 lira!


Otobüste 1 Kilo 772 Gram Esrar Ele Geçirildi

Sivas'ın Gürün İlçesinde jandarma ekiplerince yapılan yol kontrolleri sırasında durdurulan bir otobüste yapılan aramada 1 kilo 772 gram esrar ele geçirildi.


Etiketler: Yükseköğretim, Prof, Murat, Kurulu, ÜyeliğineYorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img