4 Ocak 2018 Perşembe 15:02

TEKNOLOJİ

Online flörtte Türkiye başı çekiyor

Online flörtte Türkiye başı çekiyor

34VOLT

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com
Yılbaşı gecesi online’da en çok flört eden ülkeler sıralamasını açıklayan online tanışma uygulaması happn’ın verilerine göre, Türkiye listede üçüncü oldu. İlk sırada Hindistan var.


Yeni yıla nasıl girersen bir yıl öyle geçer… Bazıları bu inanışı saçma bulabilir ama yine de kimse yılbaşı gecesini yalnız geçirmek istemez. Yollarınızın kesiştiği insanları bulmanızı sağlayan online tanışma uygulaması happn, yılbaşında en çok flört edilen ülkeleri belirledi.


Buna göre yılbaşında happn’da en çok “Crush” olan, yani uygulama üzerinden birbirini karşılıklı beğenen ülkeler sıralamasında Türkiye dördüncülüğe oturdu. Listede ilk sırayı Brezilya alırken, Arjantin ikinci, Fransa ise üçüncü oldu. Hollanda ise listeye beşinci sıradan girdi.


Yılbaşı gecesi en çok “Merhaba” gönderen ilk beş ülke listesin de ise Türkiye üçüncü oldu. İlk sırada Hindistan var. Brezilya ise yılbaşında flörtte en “girişken” ikinci ülke oldu. Türkiye’yi sırasıyla Fransa ve Arjantin takip ediyor.


İşte Yılbaşında en çok “Crush” olan ilk 5 ülke listesi:

Brezilya
Arjantin
Fransa
Türkiye
Hollanda

İşte yılbaşında en çok “Merhaba” gönderen ilk 5 ülke listesi:

Hindistan
Brezilya
Türkiye
Fransa
Arjantin

İlginizi Çekebilir

Prof. Dr. M. Murat Tuncer, Yeniden Yükseköğretim Kurulu Üyeliğine Seçildi

Görev süresi sona eren Yükseköğretim Kurul Üyesi Prof. Dr. M. Murat Tuncer'in, yeniden Yükseköğretim Kurulu Üyeliğine seçildiği açıklandı.


Şanlıurfa'da Kuran Kursu Öğrencilerine Ödül

Şanlıurfa'da, Hacı Mehmet Demircioğlu Camisi'nde başlatılan 'Haydi Çocuklar Camiye' projesi kapsamında açılan yaz Kuran kurslarında başarılı olan kız ve erkek kursiyerler ödüllendirildi.


Karşıyaka'da Tolungüç Okan'ı Yeniden Yarattı

Spor Toto 2'nci Ligi Kırmızı Grup'ta liderlik kovalayan Karşıyaka'da bu sezon sergilediği performansla alkışlanan gurbetçi Okan Şahingöz, teknik direktör Soner Tolungüç'ün çabasıyla 8 kilo vermesinin karşılığını aldı.


Liseli Hande'nin Okulunda Yas

İzmir'in Aliağa İlçesi'nde, 16 yaşında kalp krizinden ölen Hande Can'ın okulunda tören düzenlendi. Törende arkadaşları gözyaşları döktü.


Erciyes'e Mevsimin 5'İnci Karı Yağdı

Kayseri'de, Erciyes dağına  mevsimin 5'inci karı yağdı. Kent merkezinde sıcaklık 9 derece birden düştü


Etiketler: Türkiye, oldu, yılbaşında, Brezilya, ArjantinYorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img