4 Kasım 2016 Cuma 10:36

GÜNDEM

Milletvekilleri Zeydan Ve Irmak Hakkari'ye Getirildi


DHA » Behçet DALMAZ

Hakkari Cumhuriyet Başsavcılığ'nın yürüttüğü terör soruşturması kapsamında gözaltına alınan HDP Hakkari Milletvekilleri Abdullah Zeydan ile Selma Irmak, Hakkari'de savcılığa sevkedildi.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Hakkari Cumhuriyet Başsavcılığ'nın yürüttüğü terör soruşturması kapsamında gözaltına alınan HDP Hakkari Milletvekilleri Abdullah Zeydan ile Selma Irmak, Hakkari'de savcılığa sevkedildi.

Yürütülen soruşturmalar kapsamında Zeydan ve Irmak Ankara'daki evlerinde gözaltına alındı. Gözaltına alınan Irmak ve Zeydan uçakla Van'a, Van'dan da helikopterle Hakkari'ye getirildi. Zeydan ve Irmak daha sonra da soruşturmayı yürüten savcılığa çıkarıldı. Hakkari adliyesi çevresinde ise yoğun güvenlik önlemleri alındı.İlginizi Çekebilir

Türkiye Yelken Federasyonu'nun Yeni Başkanı Özlem Akdurak: Kulüpleri Mali Olarak Rencide Eden Bir Durum

Türkiye Yelken Federasyonu'nun başkanlığına seçilen Özlem Akdurak, kulüpleri ağır mali cezalardan kurtarmayı hedeflediklerini söyledi.


İtalya’Dan Hdp’Ye Operasyona Tepki

İtalya Başbakanı Matteo Renzi, Türkiye’de son saatlerde yaşanan gelişmeleri büyük endişeyle izlediklerini belirtti.


Türkiye, Siber Saldırılardan En Çok Etkilenen İkinci Ülke

Cmonera Bilişim Hizmetleri Yönetim Kurulu Başkanı Evren Ballı, Türkiye’nin dünyada zararlı yazılımlardan etkilenen bilgisayar sayısında yüzde 48.02 ile ikinci sırada yer aldığını açıkladı.


Niğde'de Tombala Baskını

Niğde'de, tombala oynatılan bir adrese düzenlenen baskında, tombala malzemeleri ile bingo makinesi ele geçirdi, 68 kişiye 219'ar lira ceza kesildi.


Bolu Dağı Tüneli'nin İstanbul Yönü Kazalar Nedeniyle Kapatıldı (2)

Bolu'da TEM yolunun İstanbul yönü, Bolu Dağı Tüneli çıkışında 100 metre arayla meydana gelen 2 kaza nedeniyle ulaşıma kapandı.


Etiketler: Hakkari, Zeydan, Irmak, Milletvekilleri, kapsamındaYorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img