9 Haziran 2017 Cuma 17:34

MAGAZİN

MFÖ, yeni albümünün ilk imza günü

MFÖ, yeni albümünün ilk imza günü

34VOLT

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com
Türk pop ve rock müziğinin efsane grubu MFÖ, ‘Kendi Kendine’ albümüyle müzikseverlerle buluştu. MFÖ, akustik formda hazırladığı yeni albümü ilk kez 10 Haziran Cumartesi günü 16.00’da D&R Kanyon’da imzalayacak

D&R Kanyon, efsane grup MFÖ’yü yeni albümünün ilk imza gününde konuk etmeye hazırlanıyor. MFÖ grubu, ‘MFÖ tarihinde bir milat’ dedikleri ‘Kendi Kendine’ albümlerini müzikseverlerle buluşturdu. Mazhar Alanson, Fuat Güner ve Özkan Uğur’dan oluşan efsane ekip, yeni albümlerini altı ayda hazırladı. 12 şarkıdan oluşan ‘Kendi Kendine’nin kaydı akustik formda Fuat Güner’in evindeki stüdyoda gerçekleştirildi.

Yediden yetmişe geniş bir hayran kitlesine sahip MFÖ, yeni albümlerini ilk kez imzalamak üzere 10 Haziran Cumartesi günü 16.00’da D&R Kanyon’da olacak. Efsane grup, 11 Haziran Pazar günü de 16:00’da D&R Suadiye’de müzikseverlerle buluşacak.


İlginizi Çekebilir

Organ Bağışçılarının Hayrına Lokma Dağıttılar

Sivas İl Sağlık Müdürlüğü tarafından '03-09 Kasım Organ ve Doku Bağışı Haftası' nedeniyle İnönü Bulvarı'nda stant açılarak organ bağışında bulunanların hayrına lokma tatlısı dağıtıldı.


İzmit'te Cumhuriyet Koşusu'na 5 Bin Kişi Katıldı

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'nin İzmit'te düzenlediği Cumhuriyet Koşusu'na 5 bine yakın kişi katıldı. Yarışlar halk, profesyonel sporcu ve çocuk maratonu olmak üzere 3 kategoride yapıldı.


Karabük'te İki Otomobilin Çarptığı Yaşlı Kadın Öldü 5 Kişi Yaralandı

Karabük’Te, yolun karşısına geçmek istediği sırada otomobil ile ona arkadan çarptıktan sonra takla atan diğer otomobilin çarptığı 67 yaşındaki Hatice Demirkesen yaşamını yitirirken 5 kişi de yaralandı.


Bursaray’Da Tellere Düşen Afiş, Seferlerin 2 Saat Aksamasına Neden Oldu

Bursa’Da kentiçi ulaşımda kullanılan Bursaray seferleri , tellere düşen afişin kısa devre yapması nedeniyle 2 saat aksadı. 3 vagonun elektrik sistemlerinde teknik arıza neden olan aksama sırasında yolcular otobüsle taşındı.


Diyarbakır'da Otobüsler Yine Çalışmadı, Çöpler Toplanmadı

Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Gültan Kışanak ile Eş Başkan Fırat Anlı'nın gözaltına alınmasından sonra bugün de yine Belediyenin toplu taşımada görev yapan otobüsleri çalışmadı, çöpler yine toplanmadı.


Etiketler: yeni, günü, efsane, ‘Kendi, KendineYorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img