19 Ekim 2017 Perşembe 11:32

OTOMOBİL

Likya’nın Macera Dolu OffRoad Yolları

Likya’nın Macera Dolu OffRoad Yolları

34VOLT

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com
assa’nın 15 yıldır düzenlediği Competus Keşif Konvoyu bu yıl 12-15 Ekim tarihleri arasında düzenlendi. Lassa’nın offroad tutkunları için özel olarak geliştirdiği 4x4 arazi lastiği Lassa Competus ile yapılan tur, zorlu yol koşullarına rağmen yüksek bir performans ve konfor ile gerçekleşti. Offroad tutkunları, Likya Yolu’nu doğal güzellikleri ve zorlukları ile birlikte yakından tanıma şansına sahip oldular. Katılımcılar, kendi kullandıkları 4x4 araçlarla doğayla baş başa, zorlu ve keyifli bir macera yaşadılar.

İlginizi Çekebilir

Ukrayna'dan Suriye'ye Kırım Notası

Ukrayna, Suriye’nin geçici maslahatgüzarını Dışişleri Bakanlığı’na çağırdı. Kiev’in, Suriye’nin Kırım’ı Rusya’nın parçası olarak tanımasından dolayı nota verdiği açıklandı.


Hakkari Valiliği: Korucular Silah Bırakmadı

Hakkari Valiliği, Çukurca İlçesi'nin Çığlı Köyü'nde korucuların sılah bıraktığına yönelik yapılan haberlerin doğru olmadığını açıkladı.


Antalya'da Kasımda Deniz Keyfi

Yurdun büyük bölümü soğuk havanın etkisindeyken, Antalya'da Kasım ayında denize giren turistler ve kent sakinleri, güneşli havanın tadını çıkardı.


Cumhurbaşkanı Erdoğan, 3 Kanunu Onayladı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ankara'nın Kazan İlçesi'nin isminin Kahramankazan olarak değiştirilmesine yönelik 6752 kanununu ve 6749, 6751 sayılı kanunları onayladı.


“ÇEPERDE, İstanbul Kara Suları” Sergisi

Koç Üniversitesi Anadolu Medeniyetleri Araştırma Merkezi’nin (ANAMED) 5. yüzyılda inşa edilen ve kente karakterini veren Kara Surlarının konu edildiği “ÇEPERDE, İstanbul Kara Suları” sergisi 8 Ocak 2017 tarihine kadar uzatıldı.


Etiketler: Likya, Competus, Lassa, tutkunları, zorluYorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img