28 Mart 2016 Pazartesi 10:45

KADIN

Kadınlar En Çok Neyi Çöpe Atmak İstiyor

Kadınlar En Çok Neyi Çöpe Atmak İstiyor

34VOLT

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com
www.hayatikolaylastirir.com platformunu ziyaret eden kadınlara en çok neyi çöpe atmak istediklerini sordu. 1000 kadının verdiği yanıtlar arasında %23 oranıyla kocaları ilk sırada yer alıyor. Huysuz, kaba ve duygusuz olarak nitelendirilen kocalarını çöpe atanları sırasıyla %21 ile yine düşüncesiz, huysuz, kaba insanları, %19 ile işleri takip ediyor. Kadınların çöpe atmayı istedikleri diğer başlıklar ise sıkıntıları, eski mobilyaları ve ağrıları oldu.Koroplast’ın hayatı kolaylaştırmak için hayatın her alanından çeşitli tüyoları hem eğlenceli hem bilgilendirici formatta bir araya getirdiği www.hayatikolaylastirir.com sayfasındaki “At Çöpe” bölümü özellikle günlük hayatın koşturmacasında kısa molalar vermek isteyenler tarafından tercih edilen eğlendirici bir aplikasyon.

İlginizi Çekebilir

Pol-Net Çöktü, Gümrüklerde İşlemler Durdu

Emniyet Genel Müdürlüğü’nün kullandığı POL-NET bilgisayar sistemindeki teknik arıza nedeniyle tüm gümrüklerde giriş-çıkış işlemleri durdu. Kapıkule’den Türkiye’ye giriş yapmak için bekleyen çok sayıda araç, uzun kuyruklar oluşturdu.


Patlayıcılı Tuzak, Hazırlık Aşamasında Engellendi

Diyarbakır, Çınar ve Bismil karayollarının kesiştiği Yuvacık Mahallesi yakınlarında, PKK'lıların el yapımı patlayıcılı tuzağı daha hazırlık aşamasındayken bulunarak, olası bir facia engellendi.


Van'da Başıboş Köpek Dehşeti

Van'da evinin önünde başıboş köpeklerin saldırısına uğrayan Hülya Sarıbulak bacaklarından yaralandı. Eşi tarafından güçlükle köpeklerin arasından kurtarılan Sarıbulak, hastaneye kaldırıldı.


Şimşek: Türkiye’Yi İslami Finans Anlamında Önemli Bir Merkez Haline Getirmek İstiyoruz

Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, İslami finans alanında büyük hedeflerinin olduğunu belirterek, "Türkiye'yi İslami finans anlamında önemli bir merkez haline getirmek istiyoruz" dedi.


Çorlu'da Hdp'lilerin Protestosuna Polis Müdahale Etti: 13 Gözaltı

Tekirdağ'ın Çorlu İlçesi'nde HDP'li milletvekillerinin gözaltı ve tutuklanmalarını protesto gösterisine polis müdahale ederek, 13 kişiyi gözaltına aldı.


Etiketler: koroplastYorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img