4 Ekim 2017 Çarşamba 10:00

KÜLTÜR SANAT

İzmir’de Rock günleri başlıyor!

İzmir’de Rock günleri başlıyor!

34VOLT

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

İzmir Rock Days, 7-8 Eylül’de İzmir Arena’da Türkçe müziğin en büyük isimleriyle İzmirlilere unutulmaz bir festival deneyimi yaşatacak.


İzmir Rock Days adıyla, İzmir Arena’da Birlikte Güzel sloganıyla gerçekleştirilecek olan festival, Duman, Athena, Pentagram, Bülent Ortaçgil, Adamlar, Hey! Douglas, Eren Dutlu ve Tezgah grupları ile İzmirlilere müzikle dolu 2 gün geçirme fırsatı sunuyor. Festival, İzmirli yerel sanatçı ve grupların performanslarının yanı sıra DJ’lerin katılımı ile gerçekleşecek.


Festivalin birinci gününde Duman, Pentagram, Adamlar ve Emre Dutlu sahne alırken, ikinci gününde ise Athena, Bülent Ortaçgil ve Hey! Douglas gibi önemli isimler ve gruplar İzmir Arena’da müzikseverlere eşsiz bir müzik ziyafeti sunacak.İlginizi Çekebilir

Adıyaman'da 250 Polisle Huzur Operasyonu

Adıyaman ve ilçelerinde 250 polisin katılımıyla 'Yaman 1' ismi verilen huzur operasyonunda 2 bin 320 şüpheli sorgulandı, 259 araç arandı, 171 işyerinde ise denetim yapıldı.


Bağ Evi, Çıkan Yangında Kullanılmaz Hale Geldi

Çanakkale'nin Bayramiç İlçesi'nde bir bağ evi, henüz belirlenemeyen nedenle çıkan yangında kullanılmaz hale geldi.


'Kahramankazan' Kimlikleri Verilmeye Başlandı

Ankara’Nın Kazan İlçesi adının 'Kahramankazan' olarak değiştirilmesi ardından çok sayıda kişi nüfus müdürlüğüne akın ederek nüfus cüzdanlarındaki ilçe adını 'Kahramankazan' olarak değiştirmeye başladı.


Mustafa Bozkurt, Ankaralı Sevenleriyle Buluşacak

O Ses Türkiye yarışmasında 2013 yılında şampiyon olan Mustafa Bozkurt, 11 Kasım Cuma günü Ankara'da Sound Ankara sahnesinde canlı performansıyla sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor.


İkv: Gümrük Birliği’Nin Güncellenmesi Ülke Ekonomisinde Çığır Açacak

İktisadi Kalkınma Vakfı (İKV) Başkanı Ayhan Zeytinoğlu, 20. yılı geride bırakan Gümrük Birliği'nin, hizmet sektörlerini ve tarım ürünlerini kapsayacak şekilde genişletilmesinin, Türkiye ekonomisinde "çığır açacağı"nı vurguladı.


Etiketler: İzmir, Rock, Arena, Days, İzmirlilere

Yorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img