20 Şubat 2017 Pazartesi 00:41

ŞEHİR

İstanbul'da Deprem Olursa Felaket Olur

İstanbul'da Deprem Olursa Felaket Olur

34VOLT

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com
Çanakkale'de meydana gelen depremler İstanbulluyu tedirgin ederken bir önemli açıklama da Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki'den geldi. Bakan memlekti Kayseri'de katıldığı bir toplantıda İstanbul’da olası bir depremde felaket yaşanabileceği uyarısında bulundu. Bakan bu toplantıda şunları söyledi: "İstanbul’da deprem olursa felaket olur. Bilim adamları en geç 2030’a kadar Marmara’da deprem olacağını ve en az 7,2 şiddetinde olacağını söylüyor. Buna hazırlık mıyız? Değiliz"...

İlginizi Çekebilir

Katar'dan kritik Türkiye açıklaması

Katar’da iktidardaki el Tani ailesinin mensuplarından biri ve Katar’ın önde gelen inşaat şirketlerinden ‘Sharaka Holding’in sahiplerinden Şeyh Abdülaziz bin Ahmed El Tani, “Bizim için için Körfez İşbirliği Konseyi (KİK) bitmiştir, bundan sonra bütün projelerimizi Türkiye’yle yapacağız” dedi


İran'dan Türkiye'ye Çağrı: “Samimi Diyaloga Hazırız"

İran Cumhurbaşkanı Yardımcısı Ali Ekber Salihi, Türkiye'yi “büyük bir devlet" olarak tanımlayarak, bölge sorunlarının çözümü konusunda İran'ın Ankara'yla samimi müzakereye hazır olduğunu bildirdi.


Evine Ekmek Götürürken Öldürüldü

Bursa'nın merkez Yıldırım İlçesi'nde 61 yaşındaki Bünyamin Kaplıca, evine ekmek götürürken uğradığı silahlı saldırıda yaşamını yitirdi.


ABD Teröristleri Neden Eğitip Teröre Destek Veriyor!

IŞİD ile mücadele ettiğini söyleyen ABD ama her nasıl oluyorsa. IŞİD ABD füzeleri ile Suriye'de Türk tanklarını vuruyor. PKK'lılar ABD menşeili silahlarla Türkiye'de katliam yapıyor. ABD PKK'nın Suriye uzantısı YPG, PYD gibi terör unsurlarını eğitiyor, silahlandırıyor bu silahlar Türk halkını öldürüyor. Türk halkı ABD'nin açıkça desteklediği YPG ve PYD gibi terör örgütleri nedeniyle "müttefik" kelimesini fazla buluyor. Türkiye kamuoyu ve Dünya Türkleri ABD'nin Türk halkına karşı dostane davranışlar içinde olmadığını görüyor. Türkiye'de patlayan bombalar sadece Türkiye'de patlamıyor aynı zamanda dünya Türklerinin evlerinin ortasında da patlıyor! Dünya Türkleri ve bu acıları hissediyor! Dünya Türkleri ve Türkiye Cumhuriyeti ABD müttefikliğini sorguluyor.


Imf: ''Yaptırımlar, Rus Ekonomisini Alternatif Aramaya Teşvik Ediyor''

Imf Rusya Daimi Temsilcisi Gabriel Di Bella, yaptırımların uzatılmasının Rus ekonomisinin adapte olması ve alternatif araması için teşvik ettiğini bildirdi.


Etiketler: İstanbul, Bakan, toplantıda, felaket, depremYorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img