27 Aralık 2016 Salı 12:28

EĞİTİM

İMA’da moda ve e-ticaret dersleri başlıyor

İMA’da moda ve e-ticaret dersleri başlıyor

34VOLT

Mecrea CEO’su Sinan Ventura, moda ve e-ticaret konusundaki deneyimlerini IMA öğrencilerine aktaracak. Aralık ayında başlayacak ve 6 hafta sürecek eğitimde e-ticaret, satın alma, altyapılar, dijital pazarlama, lojistik, finansman, müşteri hizmetleri, organizasyonel yönetim gibi konular ele alınacak.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com
oda tutkunlarını Türkiye’nin en geniş ayakkabı koleksiyonuyla buluşturan Mecrea’nın kurucu ortağı ve CEO’su Sinan Ventura, İstanbul Moda Akademisi’nde (IMA) başlayacak Moda ve E-Ticaret eğitiminde sektörde kazandığı eşsiz deneyimleri öğrencilerle paylaşacak. Günümüzün en önemli pazarlama mecralarından biri olan e-ticaretin tüm detaylarıyla aktarılacağı ve Aralık ayında başlayacak eğitim programında katılımcılar, sektörü yakından tanıma fırsatı bulacak. 6 hafta sürecek eğitimde Ventura, katılımcılara e-ticaretin temellerinin yanı sıra satın alma, dijital pazarlama, lojistik, finansman, organizasyonel yönetim gibi konulardaki bilgilerini de aktaracak.
Moda ve e-ticaret odağında ilerlemek isteyen girişimciler, dijital pazarlamayla ilgilenen sektör çalışanları, dijital dünyaya açılmak isteyen tasarımcılar ve firma sahiplerine hitap eden eğitimde dijital pazarlamadan strateji yönetimine arama motoru optimizasyonundan fotoğraf sunumlarına birçok konuda temel bilgiler ve işlevsel tüyolar verilecek.

Eğitimin Dijital Dünya&Temel Strateji modülünde küresel internet perakendeciliğinde hazır giyim ve lüks moda, farklı e-ticaret modelleri, nöro-marketing, marka ve alan adı seçim stratejilerinin yanı sıra big data, gönderi zamanlaması ve bütçeler, yurtdışı satışlar için gümrük süreçleri gibi konular ele alınacak. Satın Alma modülünde ise tedarikçi seçiminden pazarlık tekniklerine, öngörüsel satın alımdan terminlendirmeye birçok konu işlenecek.

Altyapılar&Dijital Pazarlama bölümünde altyapı seçimi, mobil site ve aplikasyonlar, dönüşüm odaklı reklamcılık, instagram reklamlarının farkı, omni-channel pazarlama gibi konular incelenirken Dijital Dünyada Müşteri Hizmetleri’nde ise müşteri hizmetleri ekip yapısı, outbound-inbound ayrımı ve uygulamaları, canlı iletişim, iade yönetimi, şikayet yönetimi gibi birçok başlıkta eğitim verilecek.

İlginizi Çekebilir

İtalya’Da Bir Köpek, Depremden 35 Saat Sonra Enkazdan Sağ Çıkarıldı

İtalya’Da Pazar sabahı meydana gelen depremde enkaz altında kalan bir köpek, 35 saat sonra sağ olarak buradan çıkarıldı.


Cumhuriyetin 93'Ncü Yıldönümünü Fener Alayı İle Kutlandı

Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanlığı'nın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle düzenlediği fener alayına 3 bin kişi katıldı.


Fethiyespor Eriyor

Spor Toto 2'nci Lig Beyaz Grup'ta evinde Amed Sportif'e 2-0 yenilen Fethiyespor, galibiyet hasretini 7 maça çıkararak taraftarını kahretti.


Footgolf Türkiye'de Gelişiyor

Avrupa ve ABD'de milyonlarca kişinin oynadığı 'footgolf' Türkiye'de de gelişmeye başladı. Türkiye Footgolf Derneği (TFGD), golf sopası ve golf topu yerine futbol topu ve ayakla oynanan sporu yaygınlaştırmaya çalışıyor.


Dha Yurt - Ak Parti İlçe Başkan Yardımcısı, Pazarda Yer Kavgasında Öldürüldü

Sakarya'nın Kocaali İlçesi'nde AK Parti İlçe Başkan Yardımcısı Burçin Öngören, pazarde yer kavgasında tabancayla vurularak öldürüldü.


Etiketler: dijital, gibi, e-ticaret, Moda, pazarlamaYorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img