12 Ağustos 2017 Cumartesi 18:43

MODA

Her şey için moda için

Her şey için moda için

34VOLT

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com
2015 yılında Türkiye’nin ilk online PR Showroom’u olarak açılan www.showroomist.co moda, güzellik, dekorasyon gibi farklı disiplinlerdeki markaların, tasarımcıların yanı sıra medya ve dijital platformlarda çalışanların ortak buluşma noktası olmaya devam ediyor.
Anlaşmalı olduğu markaların sezona ait dekupe (fiyatlı olarak) ve imaj görsellerinin yanı sıra basın bültenlerini de sunan Showroomist, üyelerinin işini kolaylaştırırken işbirliği içerisinde olduğu marka ve tasarımcıların duyulması, gelişmesi ve herkese ulaşması anlamında da onlara destek oluyor. Basın mensuplarının ihityacı olan görselleri dijital ortama taşıyarak markalarla medyayı birbirine bağlayan Showroomist.co’da 50’ye yakın marka, 20 tasarımcı ve binlerce görsel yer alıyor!

İlginizi Çekebilir

Doğubayazıt’Ta Doğalgaz Boru Hattında Patlama

Ağrı’Nın Doğubeyazıt İlçesi yakınlarında İran’dan gelen Türkiye-İran Doğalgaz Boru hattında patlama meydana geldi. Patlama sonrasında çıkan yangında alevler yaklaşık 50 metreye yükseldi.


Şanlıurfa'da Kardeşler Arasında Bıçaklı Kavga: 1 Ölü

Şanlıurfa’Da, 45 yaşındaki Veysel Yaşar'ın para anlaşmazlığı nedeniyle tartıştığı 3 kardeşi tarafından bıçaklanarak öldürüldü. Olay anı, güvenlik kameralarına yansıdı.


Işid Mevzilerinden Elbeyli'ye Roket Atıldı (2) (Yeniden)

Suriye'nin terör örgütü IŞİD denetimindeki bölgesindeki mevziden ateşlenen Katyuşa roketatar mermisi, Kilis'in Elbeyli İlçesi'nde boş araziye düştü. Roketin düştüğü arazinin yakınında bulunan Suriyeli 18 yaşındaki kız hafif yaralandı.


PKK'nın Etkinliklerine Katılan Belçikalı Bakan Zuhal Demir'den İlginç Yaklaşım

PKK etkinliklerine katıldığı belirtilen Belçikalı bakan zuhal demir'den başörtüsü kararı ile ilgili ilginç yaklaşımları Türk medyasına yansıdı.


Dha Dış Haber - Chp İngiltere Birliği'nden Cumhuriyet Gazetesi Protestosu

Chp İngiltere Birliği, Cumhuriyet gazetesine yönelik düzenlenen operasyonu protesto etmek amacıyla Türkiye'nin Londra Büyükelçiliği önüne siyah çelenk bıraktı.


Etiketler: için, moda, olarak, markaların, tasarımcılarınYorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img