4 Kasım 2016 Cuma 11:32

EKONOMİ

Hdp Operasyonu İle Dolar Yeni Tarihi Zirvede, Borsa İnişte


DHA » EKONOMİ SERVİSİ

Hdp yöneticileri ve milletvekillerinin gözaltına alınması ve Diyarbakır'daki patlamanın etkisiyle dolar 3.14 lirayı da aşarak yeni tarihi zirve düzeylere yükseldi; borsada kayıplar yüzde 2.0'yi geçti.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Hdp yöneticileri ve milletvekillerinin gözaltına alınması ve Diyarbakır'daki patlamanın etkisiyle dolar 3.14 lirayı da aşarak yeni tarihi zirve düzeylere yükseldi; borsada kayıplar yüzde 2.0'yi geçti.

Günün ilk işlemlerinde 3.13 lira sınırını geçen dolar, daha sonra 3.14 lirayı da aşarak, saat 12:30'da 3.1453 liraya kadar çıkarken, euro da 3.49 lirayı aştı.

İlk işlemlerde yüzde 1.25 düşüşle 75 bin 727 puan düzeylerine kadar gerileyen Borsa İstanbul Endeksi de, aynı sıralarda yüzde 2.12 düşüşle 75 bin 59 puana indi.İlginizi Çekebilir

İsveç Julian Assange’I Nihayet Haftaya Sorgulayacak

– Sorgulaması yılın hikayesine dönen Wikileaks kurucusu Julian Assange nihayet gelecek hafta sorgulanabilecek.


Kırklareli Trakya'da Cumhuriyet Bayramı Coşkusu

Haber-Kamera: Engin ÖZMEN-Ali Can ZERAY-Ünsal YÜCEL-Selçuk VURUCU-Ruhan YALÇIN-Mehmet YİRUN/EDİRNE,KIRKLARELİ,TEKİRDAĞ, (DHA) -29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Edirne, Tekirdağ ve Kırklareli'nde düzenlenen törenlerle kutlandı.


Kazakistanlı Güzel Nefes Kesti

Muğla'nın Bodrum İlçesi'nde fotoğraf çekimine katılan Kazakistanlı model Yuliya Dedova, köylü güzeli kılığında verdiği pozlarla nefes kesti.


Gemlik’Teki Yangında Yaralanan Genç Kurtarılamadı

Bursa’Nın Gemlik İlçesi’nde, geçen hafta çıkan yangında yaralanan 28 yaşındaki Çağrı Temel, tedavi gördüğü Ankara’daki hastanede öldü.


Tolga Gözüm İle "Yüksekte Çalışma"

AKUT olarak sizler için "Yüksekte Çalışma" konusunda güncel ve pratik bilgiler derlemek amacıyla AKUT Eğitim Bölümü Sorumlumuz Tolga Gözüm ile konuştuk.


Etiketler: lirayı, Borsa, dolar, aşarak, yüzdeYorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img