30 Ekim 2016 Pazar 11:38

GÜNDEM

Hasta Taşıyan Ambulans Kaza Yaptı: 5 Yaralı


DHA

Nevşehir’İn Avanos İlçesi'nde, 112 Acil servisine ait ambulans ile cipin karıştığı kazada 5 kişi yaralandı.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Nevşehir’İn Avanos İlçesi'nde, 112 Acil servisine ait ambulans ile cipin karıştığı kazada 5 kişi yaralandı.

Avanos’un Kalaba beldesindeki bir yaralıyı alarak Nevşehir Devlet Hastanesi'ne getiren 35 yaşındaki Mustafa E. yönetimindeki 50 BB 449 plakalı ambulans, ilçe çıkışındaki Kayseri yolu kavşağında Murat Ö. yönetimindeki 06 AH 2301 plakalı ciple çarpıştı. Kazada, ambulans sürücüsü Mustafa E., Acil Tıp teknisyenleri 25 yaşındaki Kezban E. ve 29 yaşındaki Muhammet D., 57 yaşındaki hasta Dudu G. ve cipi kullanan Murat Ö. yaralandı. Yaralılar çağrılan 112 ambulansları ile Nevşehir Devlet Hastanesi'ne götürüldü. Cip şoförü Murat Ö. buradaki ilk tedavi ardından özel bir hastaneye gönderildi. Kaza yapan ambulans ile jeep çekiciyle yoldan kaldırıldı. Kazayla ilgili soruşturma devam ediyor.İlginizi Çekebilir

Didimli Ulaş Altınla Döndü

Didimli Ulaş Maden, halterin farklı bir disiplini olan ancak ülkemizde henüz bir federasyon çatısı altında yapılmayan powerlifting branşında Avrupa şampiyonu oldu.


Belçika'dan Bodrum'a Fahri Konsolosluk

Bodrum'da, Belçika Krallığı Fahri Konsolosluğu açıldı. Açıtışta Belçika Krallığı Bodrum Fahri Konsolosu turizmci Onursal Dylan Özatacan'a fahri konsolosluk beratı verildi.


Zabıta, Dilenci Çocukları Bu Sefer Yardım İçin Topladı

Mersin'in Tarsus İlçe Belediye'si zabıta ekipleri, trafik ışıklarında dilenen ve peçete satan çocukları toplayarak, önce karınlarını doyurdu daha sonra giydirdi.


15 Temmuz Gazileri Anlattı: O Gece Şehit Olmaya Hazırdık

Burdur'da düzenlenen 'Bir Milletin Direnişi 15 Temmuz' konulu panelde konuşan 15 Temmuz gazisi Safiye Bayat, "O gece şehit olmaya hazırdık ancak Allah bize bunu nasip etmedi" dedi.


Dijital Dünyanın Markaları Açıklandı

GfK Araştırma Şirketi’nin The Brand Age dergisi için Türkiye’nin 7 coğrafi bölgesini temsilen tüm yaş ve tüm SES gruplarında toplam 1036 kişi ile yüz yüze gerçekleştirdiği “Dijital Dünyanın Markaları Araştırması” sonuçları yayımlandı.


Etiketler: ambulans, yaşındaki, Nevşehir, Murat, KazaYorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img