6 Haziran 2017 Salı 12:50

KÜLTÜR SANAT

Gülsin Onay, Plastik Özürlü Çocuklar İçin Sahnede

Gülsin Onay, Plastik Özürlü Çocuklar İçin Sahnede

Ünlü Piyanist Gülsin Onay, 7 Haziran’da İş Sanat Kültür Merkezi’nde Plastik Özürlü Çocuklar Vakfı Yardım Konseri verecek.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

07 Haziran 2017 Çarşamba Günü 19:30’da gerçekleşek etkinlik biletleri; 1. Kategori – 127.00 TL 2. Kategori – 106.00 TL 3. Kategori – 74.00 TL olarak açıklandı. Biletler Biletix noktalarından ve konser salonu gişesinden edinilebilir.

Uluslararası camiada istisnai Chopin yorumcusu kabul edilen, dünyaca ünlü Devlet sanatçısı Piyanist Gülsin Onay, Plastik Cerrahi Özürlü Çocuklara Yardım Vakfı yararına, 7 Haziran Çarşamba günü bir resital veriyor. Resital; Chopin, Beethoven, Ahmed Adnan Saygun ve Haydn’ın sevilen eserlerinden oluşuyor.

Türkiye’de Plastik Cerrahi’nin öncülerinden kabul edilen Prof. Dr. Onur Erol ve Çocuk Hekimi eşi Dr. Sevinç Erol tarafından kurulan Vakıf, 2003 yılından bu yana ağırlıklı olarak ülkemizde sık rastlanan bir doğumsal anomali olan Damak-Dudak Yarıklı, maddi durumu yetersiz çocukların ameliyatlarını üstleniyor.

www.kioskla.co

İlginizi Çekebilir

Vali Yavuz: Muş Milletvekilinin Aracında Kck'nın Temsilcisi Kadın Yakalandı

Muş Valisi Seddar Yavuz, Bingöl'de meydana gelen patlamayla ilgili yaptığı açıklamada, "Muş'a atanan sözde KCK temsilcisi kadın, Muş Milletvekilinin aracında gözaltına alınmıştır" dedi. Vali Yavuz, milletvekilinin adını açıklamadı.


Frontex Malta’Da Düşen Uçakta Kendi Personeli Olduğu İddiasını Yalanladı

– Frontex Malta’da bu sabah beş kişinin ölümü ile sonuçlanan uçak kazasında ölenlerin Frontex personeli olduğu iddiasını yalanladı.


Bakan Özhaseki: Seçilmiş Olmak Suç İşleme Özgürlüğünü Yanında Getirmez

Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, "Bir meslekte olmak veya seçilmiş olmak, hiçbir zaman suç işleme özgürlüğünü yanında getirmiyor" dedi.


Bursalı 2 Genç Piyanist, İspanya’Dan Dereceyle Döndü

İspanya’Nın Tenerife kentinde, 26-31 Ekim tarihleri arasında yapılan uluslararası müzik yarışmasına katılan Bursa Akademix Güzel Sanatlar Merkezi öğrencilerden 17 yaşındaki Damla Koşar birinci, 19 yaşındaki Elif Sinan ikinci oldu.


Mhp'li Milletvekilleri: Akp'nin Başkanlık Teklifi Tbmm'ye Geldiği Zaman 'Hayır' Oyu Vereceğiz

Mhp Gaziantep Milletvekili Ümit Özdağ ve bazı MHP Milletvekilleri başkanlık sistemine ilişkin Anayasa değişikliği teklifine 'hayır' oyu vereceklerini bildirdi.


Etiketler: Gülsin Onay, Plastik Özürlü Çocuklar, Prof. Dr. Onur Erol, Dr. Sevinç Erol, Plastik Özürlü Çocuklar Vakfı,

Yorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img