23 Aralık 2015 Çarşamba 15:33

İNOVASYON

Girişim Fabrikasından donanımcılara hızlandırma programı


34VOLT

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Yeni girişimlerin hayat bulmasında öncülük yapan Türkiye'nin önde gelen hızlandırma programlarından Girişim Fabrikası yine önemli bir projeye imza attı. Girişim Fabrikası, Kalkınma Bakanlığı, Özyeğin Üniversitesi ve İstanbul Kalkınma Ajansı işbirliğinde, “geleceğin işi” olarak tanımlanan “maker hareketi” kapsamında, donanım geliştiren ve tasarlayan girişimcilere yönelik hızlandırma programı başlatıyor. "Girişim Fabrikası Maker Studio" adı altında 5 haftalık programa başvuru için son tarih 1 Ocak 2016. Başvurular www.girisimfabrikasi.com/maker-studio adresinden kabul ediliyor.

Öncelikli konuların, Nesnelerin İnterneti (IOT), Giyilebilir Teknolojiler, 3 Boyutlu Yazıcılar, 3 Boyutlu Yazıcı Malzemeleri ile Otonom Sistem ve Araçlar olarak sıralandığı programa, donanım geliştirmeye yönelik her fikir başvurabilecek.İlginizi Çekebilir

Abd Türkiye İle Menbiç Ve Ypg Konusunda Anlaşma Olduğu Haberlerini Doğrulamadı

Abd Dışişleri Bakanlığı Sözcü Yardımcısı Mark Toner, Türkiye ve ABD'nin Menbiç konusunda anlaştığına ilişkin haberleri doğrulamayacağını söyledi.


Yolun Karşısına Geçmek İsterken Canından Oldu

İzmir'in Buca İlçesi'nde, yolun karşısına geçmeye çalıştığı sırada hafif ticari aracın çarptığı 62 yaşındaki Zekeriya Çetintaş kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdi.


Bakan Albayrak, Tekirdağ'da Açılışlar Yaptı

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, Tekirdağ'da CLK Enerji Çağrı Merkezi ile Trakya Elektrik Dağıtım A.Ş.'nin operasyon merkezlerinin açılışını gerçekleştirdi.


Polis Başmüfettişliğine Atanan Sinop Emniyet Müdürü, Vedalaştı

Sinop'ta 2 yıl İl Emniyet Müdürü olarak görev yaptıktan sonra polis başmüfettişliğine atanan Yusuf Biner, bugün emniyet binası önünde mesai arkadaşları ile vedalaşarak kentten ayrıldı.


Karaman'da Silahlı Kavga: 3 Yaralı

Karaman'da otomobillerle giderken yolda karşılaşan iki hasmın birbirlerine pompalı tüfeklerle ateş açması sonucu 1'i ağır 3 kişi yaralandı.


Etiketler: girişim fabrikası, makerYorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img