7 Şubat 2017 Salı 21:16

BİLİM

Dijital çağın yeni starları sosyal medyaya yön veriyor

Dijital çağın yeni starları sosyal medyaya yön veriyor

34VOLT

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com
YouTube’daki 2.3 milyondan fazla takipçisiyle sosyal medyanın fenomen isimlerinden Burak Oyunda, hayranlarıyla etkileşimini mobil uygulama platformu Empower’ın desteğiyle çıkardığı mobil uygulamasıyla artırıyor. 500 binden fazla indirilmeye ulaşan Burak Oyunda uygulaması her gün aktif olarak 10K+ takipçi tarafından ziyaret ediliyor. Empower, Burak Oyunda için uygulama içi reklam ve sponsorluk desteği de sağlayarak sürdürülebilir gelir modelleri oluşturuyor.

İlginizi Çekebilir

Hilvan'da Fetö'den Açığa Alınan 12 Öğretmen Göreve İade Edildi

Şanlıurfa’Nın Hilvan İlçesi’nde, 15 Temmuz darbe girişiminin ardından açığa alınan 12 öğretmen, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından görevlerine iade edildi.


Denizciler, Düsseldorf'u Fethedecek

Antalya Deniz Ticaret Odası (DTO) tarafından 21-29 Ocak 2017 tarihlerinde Almanya'nın Düsseldorf kentinde düzenlenecek 'Düsseldorf Boot Show'a katılacak Türk firmalar için başvurular başladı.


Blog Yazarları ve "Blogger Annelik"

Hürriyet'ne Ömür Kurt, blog yazarları arasında farklı bir yeri olan blogger "Manyak Anne" Şebnem Seçkiner ile kitabı "Manyak Anne"yi konuşmuş. İlginç bulduğumuz için paylaşıyoruz.


İmam Hatip Lisesi Öğrencisi Tartıştığı Arkadaşını Bıçakla Yaraladı

Bursa'nın Karacabey İlçesi'nde, Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencisi 15 yaşındaki L.Ç., tartıştığı aynı yaştaki arkadaşı F.D.'yi bıçakla yaraladı.


Ukrayna'da Hdp Operasyonunun Yankıları

Hdp Eş Genel Başkanları Selahattin Demirtaş ve Figen Yüksekdağ ile dokuz HDP'li milletvekilinin gözaltına alınmaları Ukrayna medyasında da yer buldu. Bazı ajanslar ve internet siteleri gelişmeyi son dakika haberi olarak duyurdu.


Etiketler: Burak, Oyunda, sosyal, fazla, mobilYorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img