14 Kasım 2015 Cumartesi 16:53

İNOVASYON

Deniz Orhun Arzum'la İçerenköylülerle Buluştu

Deniz Orhun Arzum'la İçerenköylülerle Buluştu

34VOLT

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Küçük ev aletleri sektörünün lider markası Arzum, yemekleriyle ve televizyon programlarıyla sevenlerinin gönlünde taht kuran Şef Deniz Orhun'u Carrefour AVM’de İçerenköylülerle buluşturdu. Carrefour AVM'de gerçekleşen etkinlikte İçerenköylülerle buluşan Deniz Şef, inovasyonuyla öne çıkan, eşi benzeri bulunmayan "Sadece Arzum'da" ürünleriyle nefis tarifler hazırladı ve katılımcılara sundu.  

Deniz Orhun, Ankara Üniversitesi Ziraat Mühendisliği ve İngiltere London College Economics & Hacettepe Üniversitesi ortak programı İşletme Yüksek Lisansı mezunudur. Amerika’da bu işin Harvard‘ı olan Kendall College‘da pastacılık ve fırıncılık eğitimi aldı. International Cuisine Festival’da Türkiye’yi temsil etti ve birincilik ödülü aldı. Birçok Hollywood yıldızı ve ABD Başkanı Obama'nın yanı sıra, ünlü Türk isimlere de tarifler hazırlayan Şef Deniz Orhun; 2008 yılından beri kurucusu, sahibi ve şefi olduğu Klemantin Açık Mutfak ve Pasta Evi’nde ve Bilgi Üniversitesi Gastronomi Bölümü’nde verdiği eğitimlerle çalışmalarına Türkiye – Amerika hattında devam ediyor. Deniz Şef TRT''de Pastane programını hazırlayıp sunuyor.İlginizi Çekebilir

Türk Telekom'daki 'Bylock Operasyonu'nda: 6 Kişi Tutuklandı

İstanbul Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü (TEM) ekiplerinin Türk Telekom çalışanlarına yönelik yaptığı 'Bylock' operasyonunda gözaltına alınan, 17 kişiden 6'sı tutuklandı. 11 şüpheli ise, adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.


Müdür 'Gözüne Kalem Batan Öğrenciye Ambulans Çağırmadı' İddiası

Sivas'ta, okul arkadaşının elindeki kalem gözüne batan 10 yaşındaki Beyza Bektaş'ın gözünde geçici görme kaybı oluştu. Kızlarını hastaneye götüren aile, okul müdürünün ambulans çağırmadığını iddia etti.


Caminin Bağış Paralarını Çaldı

Karabük'ün Safranbolu İlçesi'nde, camideki bağış kutusunda bulunan 50 TL'nin çalınması güvenlik kamerasına yansıdı.


'Lösemi 3 Yaş Altı Çocuklarda Artıyor' Uyarısı

Lösev Yönetim Kurulu Başkanı Üstün Ezer, son yıllarda lösemi vakalarında artış olduğunu, özellikle 3 yaş altı çocuklarda yoğunlaştığına dikkat çekti.


Çalınan Otomobili, 1 Gün Sonra Bulundu

Konya'nın Ereğli İlçesi'nde Süleyman Umut'un park ettikten sonra çalınan otomobili, 1 gün sonra çalındığı yerin yaklaşık 5 kilometre uzağında bulundu.


Etiketler: deniz orhun, arzumYorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img