14 Kasım 2015 Cumartesi 16:53

İNOVASYON

Deniz Orhun Arzum'la İçerenköylülerle Buluştu

Deniz Orhun Arzum'la İçerenköylülerle Buluştu

34VOLT

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Küçük ev aletleri sektörünün lider markası Arzum, yemekleriyle ve televizyon programlarıyla sevenlerinin gönlünde taht kuran Şef Deniz Orhun'u Carrefour AVM’de İçerenköylülerle buluşturdu. Carrefour AVM'de gerçekleşen etkinlikte İçerenköylülerle buluşan Deniz Şef, inovasyonuyla öne çıkan, eşi benzeri bulunmayan "Sadece Arzum'da" ürünleriyle nefis tarifler hazırladı ve katılımcılara sundu.  

Deniz Orhun, Ankara Üniversitesi Ziraat Mühendisliği ve İngiltere London College Economics & Hacettepe Üniversitesi ortak programı İşletme Yüksek Lisansı mezunudur. Amerika’da bu işin Harvard‘ı olan Kendall College‘da pastacılık ve fırıncılık eğitimi aldı. International Cuisine Festival’da Türkiye’yi temsil etti ve birincilik ödülü aldı. Birçok Hollywood yıldızı ve ABD Başkanı Obama'nın yanı sıra, ünlü Türk isimlere de tarifler hazırlayan Şef Deniz Orhun; 2008 yılından beri kurucusu, sahibi ve şefi olduğu Klemantin Açık Mutfak ve Pasta Evi’nde ve Bilgi Üniversitesi Gastronomi Bölümü’nde verdiği eğitimlerle çalışmalarına Türkiye – Amerika hattında devam ediyor. Deniz Şef TRT''de Pastane programını hazırlayıp sunuyor.İlginizi Çekebilir

Çiçeği Burnunda Çift 'Aşk Mağarası'nı Keşfetti

Ankara'da yaşamlarını birleştirdikten sonra balayı için geldikleri Kazdağları'nda doğa yürüyüşüne çıkan Mustafa Aydın ve Meral Aydın çifti, tesadüfen görüp etkilendikleri mağaraya 'Aşk mağarası' adını verdi.


Sertrans Logistics, Yılın Lojistik Şirketi seçildi

2. Ekonomi ve Lojistik Zirvesi kapsamında lojistik sektörünün en başarılı firmalarını belirlemek üzere bu yıl ikincisi gerçekleştirilen “Yılın Lojistikte Başarı Ödülleri” sahiplerini buldu.


Kırıkkale'de Fetö'den 8 Tutuklama

Kırıkkale'de, Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY) soruşturması kapsamında Makina ve Kimya Endüstrisi Kurumu iş yerlerinde çalışan 10 kişiden 8'i tutuklandı.


Chp'li Biçer: İç Savaş Arifesindeyiz

Chp Manisa Milletvekili Tur Yıldız Biçer, ülkenin zor bir dönemden geçtiğini söyleyerek, "İnşallah yanılırım ama iç savaş arifesindeyiz gibi görünüyor" dedi.


Babasının Beylik Tabancasıyla İntihar Etti

Edirne'nin Keşan İlçesi'nde, istediği üniversiteyi kazanamadığı için bunalıma girdiği iddia edilen 19 yaşındaki Barış Arslan, emekli astsubay olan babasının beylik tabancasıyla intihar etti.


Etiketler: deniz orhun, arzumYorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img