6 Eylül 2017 Çarşamba 10:16

SANAT

Contemporary Istanbul Yılın En Hareketli Konferans Serisini

Contemporary Istanbul Yılın En Hareketli Konferans Serisini

34VOLT

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com
Dünya çapında öncü çağdaş sanat galerilerinin eserlerini tek bir fuar alanında sunan Contemporary İstanbul; şehrin çok sesli yapısını yeniden pekiştiriyor. 14-17 Eylül tarihinde 12. edisyonu gerçekleşecek olan sanat fuarında öne çıkan etkinliklerden biri de “yarının hikayesini” anlatan CI Dialogues konferans serisi olacak. Sanat ve İş dünyasından dünyaca etkili yirmiden fazla isim CI Dialogues’da yeni dünyanın sanat ve yaşam anlayışını konuşacak.

“Movement” temasının incelikle işlendiği konferans serisinde; Sanat ve Mimarlık, Sanat ve Teknoloji, Sanat ve Koleksiyonerlik, Sanat ve Tat panelleri izleyicilerle buluşacak.
Fuar dönemi boyunca fuar ziyaretçilerine de açık olacak konferanslarda; medya, mimari, sanat, teknoloji, moda gibi insan hayatının çekirdeğini oluşturan konulardaki son değişimler ve bunun yaşamımıza olacak yansımaları konunun uluslararası boyuttaki uzmanları tarafından tartışılacak.
Galerilerin, sanatçıların, koleksiyonerlerin, basın ve sanat dünyasının önemli isimlerinin katılacağı

12. Contemporary Istanbul, 14-17 Eylül tarihleri arasında yüz bine yakın ziyaretçiyi ağırlayacak.
Seksen uluslararası galerinin; iki yüzden fazla sanatçının eserlerini sergileyeceği Contemporary İstanbul; zamanın ruhunu “sanat” ile yakalayacak.

İlginizi Çekebilir

Res'te Organik Bal Ve Süt Ürettiler

Abk Çeşme Res Enerji Elektrik Üretim A.Ş., rüzgar türbinlerinin çalıştığı enerji üretim alanından tamamen doğal yollarla elde ettikleri bal, süt ve diğer ürünleri tanıttı.


Düğün Sonrası Hastaneye Kaldırılan Gelin, 6.5 Aylık Hamile Çıktı

Aydın'ın Karacasu İlçesi'nde, düğünden sonra rahatsızlanıp hastaneye kaldırılan gelinin 6.5 aylık hamile olduğu ortaya çıktı. Olayın ardından boşanma davası açan damat, hamile eşinden tek celsede boşandı.


Mersin'de Cumhuriyet'in 93 Yıl Dönümü Törenlerle Kutlandı

Mersin'de 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı törenle kutlandı. Resmi törenlerin dışında Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) ve bazı sivil toplum örgütleri, alternatif bir program düzenledi.


Sokakları Fesleğen Kokusu Sardı

Baharın gelişini kutlayan Zeytinburnu’nda geleneksel Fesleğen Şenliği tüm hızıyla devam ediyor. Toplam 250 bin fesleğenin dağıtılacağı şenlik kapsamında ilçedeki sokakları dolaşan Zeytinburnu Belediye Başkanı Murat Aydın ve ekibi semt sakinlerine fesleğen hediye ediyor.


Sabah Namazına Gelen Çocuklara Açık Büfe Kahvaltı

Mersin’İn Erdemli İlçesi'nde, Diyanet İşleri Başkanlığı'nın Camiler Haftası için hazırladığı 'Cami Genç Buluşması' projesi kapsamında İlçe Müftülüğü'nce sabah namazını kılan gençlere ve cemaate açık büfe kahvaltı ikram edildi.


Etiketler: sanat, Sanat, Contemporary, olacak, IstanbulYorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img