12 Ağustos 2017 Cumartesi 19:26

SANAT

Contemporary İstanbul Yılın En Hareketli Konferans Serisi

Contemporary İstanbul Yılın En Hareketli Konferans Serisi

34VOLT

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Dünya çapında öncü çağdaş sanat galerilerinin eserlerini tek bir fuar alanında sunan Contemporary İstanbul; şehrin çok sesli yapısını yeniden pekiştiriyor. 14-17 Eylül tarihinde 12. edisyonu gerçekleşecek olan sanat fuarında öne çıkan etkinliklerden biri de “yarının hikayesini” anlatan CI Dialogues konferans serisi olacak. Sanat ve İş dünyasından dünyaca etkili yirmiden fazla isim CI Dialogues’da yeni dünyanın sanat ve yaşam anlayışını konuşacak.


“Movement” temasının incelikle işlendiği konferans serisinde; Sanat ve Mimarlık, Sanat ve Teknoloji, Sanat ve Koleksiyonerlik, Sanat ve Tat panelleri izleyicilerle buluşacak.
Fuar dönemi boyunca fuar ziyaretçilerine de açık olacak konferanslarda; medya, mimari, sanat, teknoloji, moda gibi insan hayatının çekirdeğini oluşturan konulardaki son değişimler ve bunun yaşamımıza olacak yansımaları konunun uluslararası boyuttaki uzmanları tarafından tartışılacak.


Galerilerin, sanatçıların, koleksiyonerlerin, basın ve sanat dünyasının önemli isimlerinin katılacağı 12. Contemporary Istanbul, 14-17 Eylül tarihleri arasında yüz bine yakın ziyaretçiyi ağırlayacak. Seksen uluslararası galerinin; iki yüzden fazla sanatçının eserlerini sergileyeceği Contemporary İstanbul; zamanın ruhunu “sanat” ile yakalayacak.İlginizi Çekebilir

Ukrayna'da Batan Bankanın Mudilerine Polis Müdahalesi

Ukrayna’Nın başkenti Kiev’de, iflas eden bir bankanın mudilerinin yaptığı protesto gösterisine polis müdahale etti.


Damat, Düğün Günü Kazada Öldü

Kütahya'da bugün yapılacak düğünü için gelini kuaföre bırakmaktan dönen damat 28 yaşındaki Turhan Kocabaş, geçirdiği trafik kazasında yaşamını yitirdi.


Tudor: "Öncelikli Hedefimiz Ligde Kalmak"

Kardemir Karabükspor teknik direktörü Igor Tudor, öncelikli hedeflerinin ligde kalmak olduğunu söyledi.


Gaziantep'te İşyerlerinin Toplu Kapatılmasına Yasak

Gaziantep Valiliği, kentte yürütülen terör operasyonlarını bahane ederek işyerlerinin toplu halde kapatılmasına yasak getirdi.


Palm City Mersin AVM’de “Küçükler Çiziyor, Büyükler Yazıyor”

Çocukların hayalleri ve büyüklerin hikayeleri Türkiye’de ilk defa Palm City Mersin Alışveriş Merkezi’nde kitaba dönüşüyor. “Küçükler Çiziyor, Büyükler Yazıyor” projesinde, çocuklar hayal dünyalarını ve yeni yıldan beklentilerini resmederken; ebeveynler de çocukların hayal dünyalarını hikayeleştirerek, bu ölümsüz kitaptaki yerini alma fırsatını yakalıyor.


Etiketler: sanat, Sanat, Contemporary, İstanbul, olacak

Yorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img