12 Ağustos 2017 Cumartesi 19:26

SANAT

Contemporary İstanbul Yılın En Hareketli Konferans Serisi

Contemporary İstanbul Yılın En Hareketli Konferans Serisi

34VOLT

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Dünya çapında öncü çağdaş sanat galerilerinin eserlerini tek bir fuar alanında sunan Contemporary İstanbul; şehrin çok sesli yapısını yeniden pekiştiriyor. 14-17 Eylül tarihinde 12. edisyonu gerçekleşecek olan sanat fuarında öne çıkan etkinliklerden biri de “yarının hikayesini” anlatan CI Dialogues konferans serisi olacak. Sanat ve İş dünyasından dünyaca etkili yirmiden fazla isim CI Dialogues’da yeni dünyanın sanat ve yaşam anlayışını konuşacak.


“Movement” temasının incelikle işlendiği konferans serisinde; Sanat ve Mimarlık, Sanat ve Teknoloji, Sanat ve Koleksiyonerlik, Sanat ve Tat panelleri izleyicilerle buluşacak.
Fuar dönemi boyunca fuar ziyaretçilerine de açık olacak konferanslarda; medya, mimari, sanat, teknoloji, moda gibi insan hayatının çekirdeğini oluşturan konulardaki son değişimler ve bunun yaşamımıza olacak yansımaları konunun uluslararası boyuttaki uzmanları tarafından tartışılacak.


Galerilerin, sanatçıların, koleksiyonerlerin, basın ve sanat dünyasının önemli isimlerinin katılacağı 12. Contemporary Istanbul, 14-17 Eylül tarihleri arasında yüz bine yakın ziyaretçiyi ağırlayacak. Seksen uluslararası galerinin; iki yüzden fazla sanatçının eserlerini sergileyeceği Contemporary İstanbul; zamanın ruhunu “sanat” ile yakalayacak.İlginizi Çekebilir

Suriye'deki Işid Hedefleri Vuruluyor

Kilis'in karşısındaki Suriye topraklarında tespit edilen terör örgütü IŞİD hedefleri, bugün de karadan ve havadan bombalandı.


Erdoğan, Sınır Tanımayan Gazeteciler Örgütünün ''Basın Düşmanları' Listesinde

Sınır Tanımayan Gazeteciler örgütü, 'basın düşmanı' başlığı altında kişi, örgüt ve kurum listesini yayınladı.


Gaziantep'te Dbp'li Başkanlara Gözaltı Tepkisi

Gaziantep'te, Demokratik Bölgeler Partisi (DBP) üyeleri, Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Başkanı Gültan Kışanak ve eşbaşkan Fırat Anlı'nın gözaltına alınmasına tepki gösterdi.


Siirt'te Gübre Bayilerine Güvenlik Kamerası Şartı

Siirt kent merkezinde bulunan gübre bayileri, patlayıcı yapımında kullanılan amonyum nitrat gübresi nedeniyle Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü ekipleri tarafından denetlendi. Bayilere güvenlik kamera sistemi kurulması şartı getirildi.


Siyasette Yeni Heyecan Dr. Fatih Erbakan

Erbakan Vakfı çatısı altında birleşen milli görüş hareketi her ne kadar bir vakıf olarak gözükse de yüksek siyaset bilinci ve heyecanı nedeniyle yozlaşmış Türk siyasetine yeni bir soluk getirebilir.


Etiketler: sanat, Sanat, Contemporary, İstanbul, olacakYorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img