3 Aralık 2017 Pazar 12:43

GÜNDEM

Çobançeşme'de Metrobüs Kazası

Çobançeşme'de Metrobüs Kazası

34VOLT

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com
Metrobüs kazası korkuttu. Beylikdüzü-Zincirlikuyu hattında çalışan seyir halindeki 2 metrobüs, Yenibosna- Sefaköy yolunda çarpıştı. Metrobüs kazasında çok sayıda vatandaş yaralandı. Yaralılar sağlık ekipleri tarafından ambulanslara alındı. Kaza nedeniyle bir süre metrobüs trafiği oluştu, ulaşım aksadı. Kazada 2 vatandaşın durumunun ağır olduğu bildiriliyor. Kaza nedeniyle metrobüs seferleri de bir süre kontrollü olarak sağlandı.

İlginizi Çekebilir

Koçtaş, dijital pazarlamada ödül aldı

Ev geliştirme perakendeciliğinin lider kuruluşu Koçtaş, dijital pazarlamada ‘Vantilatör Üfleme Projesi’ ile Mobile Marketing Association tarafından ödüllendirildi. Londra’daki ödül törenine katılan Koçtaş Genel Müdürü Alp Önder Özpamukçu, “Dijital dünyanın tüm olanaklarını yaratıcılıkla birleştirerek, tüketiciye faydaya dönüşecek uygulamalara dönüştürüyoruz. Bu üstünlüğümüzü, EMEA bölgesi kapsamında aldığımız bu ödül ile taçlandırdık” dedi.


Adil Öksüz'ün Baldızları Ve Kayınbiraderinin Eşi Gözaltına Alındı

Sakarya'da, FETÖ'nün darbe girişimine ilişkin soruşturma kapsamında Adil Öksüz'ün iki baldızı ile tutuklanan kayınbiraderi Ali Sami Yıldırım'ın eşi gözaltına alındı.


1 Yıldır Kayıp Baba- Oğlun Cesedi Oyukta Bulundu

Afyonkarahisar'da 1 yılı aşkın süredir kayıp olan 85 yaşındaki Kurban Barlas ve oğlu 57 yaşındaki Emrullah Barlas'ın cesetleri, evlerine 200 metre uzaklıktaki bir oyuğun içinde bulundu.


Gölhisar'da Kaza: 1 Ölü

Burdur'un Gölhisar İlçesi'nde minibüsün arkadan çarptığı traktörün sürücüsü 45 yaşındaki Durmuş Taş öldü.


İto Ve Tbb Büyüme, Üretim, İstihdam Ve Finarsmanı Konuştu

İstanbul Ticaret Odası (İTO) ve Türkiye Bankalar Birliği (TBB) Yönetim Kurulları'nın artak toplantısında, "büyümenin sürdürülmesi, üretim, istihdam, ihracat için bankacılık ve reel sektör işbirliği" görüşüldü.


Etiketler: Metrobüs, metrobüs, Kaza, nedeniyle, süreYorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img