20 Kasım 2015 Cuma 16:25

İNOVASYON

Cigna Finans'tan Kansere İnat Yaşasın Hayat Sigortası

Cigna Finans'tan Kansere İnat Yaşasın Hayat Sigortası
Cigna Finans'tan Kansere İnat Yaşasın Hayat Sigortası

34VOLT

Cigna Finans, “yenilikçi” ve “sigortadan daha fazlasını sunan” ürünleriyle daha iyi ve kaliteli bir yaşam misyonu yolunda çalışmalarına devam ediyor. Bu anlamda 2015 yılında çıkardığı “Kansere İnat Yaşasın Hayat Sigortası”, sektörde bir ilk olarak kadın ve erkeklerde cilt kanseri hariç tüm kanser türlerini ilk fazından itibaren teminat altına alıyor.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com
Cigna Finans Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Fidan Bayındır Yıldız’ın Ortaköy Banyan Restaurant’taki ev sahipliğinde, Kansersiz Yaşam Derneği ve sosyal medyanın önde gelen isimleriyle bir araya gelindi. Davette, Cigna Finans’ın Kansere İnat Yaşasın Hayat Sigortası ile sektöre getirdiği yeniliklere değinilirken, 22 Kasım Pazar günü itibariyle Kansersiz Yaşam Derneği işbirliği ile başlayacak YaşaTIR gezici etkinliği hakkında da detaylı bilgi verildi.


Sektörde İlk

“Yenilikçi” ve “sigortadan daha fazlasını sunan” ürünleriyle daha iyi ve kaliteli bir yaşam misyonuyla çalışmalarına devam eden Cigna Finans’ın bu doğrultuda çıkardığı “Kansere İnat Yaşasın Hayat Sigortası”, “sektörde bir ilk olarak” kadın ve erkeklerde cilt kanseri hariç tüm kanser türlerini ilk fazından itibaren teminat altına alıyor.


Kansere yakalanmadan evvel önlem aldırmak ve yaşam kalitesini yükseltmek de ürünün bir diğer önemli misyonu. Bu anlamda sigorta sahipleri, 24 Saat Tıbbi Danışma Hattı, Online Sağlıklı Beslenme Danışmanlığı, Diyetisyen, Spor Merkezleri gibi çeşitli hizmet noktalarından poliçeleri süresince ücretsiz veya indirimli olarak yararlanabiliyor.

İlginizi Çekebilir

Rusya, Halep'te Yeni ''İnsani Koridoru" Başlattı

Rusya Savunma Bakanı Sergey Şoygu Halep'te yeni bir insani ara başlatma kararı alındığını açıkladı. Şehirde ateşkes rejimi 4 Kasım'da 09.00-19.00 saatleri arasında uygulanacak.


Bakan Nabi Avcı, Paris Büyükelçiliği'nde Cumhuriyet Resepsiyonuna Katıldı

Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, Paris Büyükelçiliği'nde düzenlenen Cumhuriyet Resepsiyonuna katıldı.


Kocasakal'dan Aktif Siyasete Yeşil Işık

Eski parlamenterler, İstanbul Barosu'nun eski Başkanı Ümit Kocasakal'ı ağırladı. Eski parlamenterler Kocasakal'ı aktif siyasete çağırdı, Kocasakal da yeşil ışık yaktı. Kocasakal, "CHP'yi tekrar fabrika ayarlarına döndürmemiz gerekiyor" dedi.


Buğday çimiyle tanışmadan sağlıklı yaşıyorum demeyin

Son günlerde sık sık karşımıza çıkan bir isim, buğday çimi… Bu sade görünümlü bitki, doğal gıdalara hasret kaldığımız, hızla akan yaşam içinde kendimize özen göstermeyi unuttuğumuz şu zamanlarda tam bir doğal ilaç görevi görüyor. Yemek.com, içeriğindeki klorofil, vitamin ve mineraller sayesinde bağışıklığın en iyi dostlarından buğday çimini tüm yönleriyle ele alıyor.


Galatasaray: 1 - Medipol Başakşehir: 2

Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında Medipol Başakşehir, deplasmanda karşılaştığı Galatasaray'ı 2-1 mağlup ederek liderliğini sürdürdü.


Etiketler: kanser, sigorta, çağla finansYorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img