20 Temmuz 2016 Çarşamba 16:04

SİYASET

CHP'nin Mitingine Tüm Partililerin Katılımı Önemli

CHP'nin Mitingine Tüm Partililerin Katılımı Önemli

34VOLT

Cumhuriyet Halk Partisi'nden çok anlamlı bir açıklama geldi.CHP Genel Başkan Yardımcısı Tekin Bingöl'ün açıkladığı şekliyle, 24 Temmuz Pazar günü, İstanbul'da Taksim Meydanı'nda "Cumhuriyet ve Demokrasi Mitingi" düzenlenenecek. 34volt.com olarak bu mitingleri önemli buluyoruz, parti ayrımı gözetmeksizin devlet ve millet düşmanı bu cuntacı, terörist şebekeye karşı toplumu tek yürek olmaya davet ediyoruz. Hangi parti gerçekleştirirse gerçekleştirilsin bu mitinglere katılımı çok çok önemsiyoruz.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com
Cumhuriyet Halk Partisi'nden çok anlamlı bir açıklama geldi.CHP Genel Başkan Yardımcısı Tekin Bingöl'ün açıkladığı şekliyle, 24 Temmuz Pazar günü, İstanbul'da Taksim Meydanı'nda "Cumhuriyet ve Demokrasi Mitingi" düzenleneneck. Tekin Bingöl'e referansla Hürriyet Gazetesi'nin haberine göre Bingöl: “Genel Başkanımız, Genel Başkan Yardımcılarımız, milletvekili ve vatandaşlarla buluşacak ve 15 Temmuz akşamı cuntanın yaptığı darbe girişimi sonrasında, darbe karşıtı tavrımızı net bir şekilde dile getireceğiz. Demokrasi, cumhuriyet ve parlamenter sisteme olan inancımızı ve kararlılığımızı da siyasi parti ayrımı gözetmeksizin bütün vatandaşlarımızla birlikte yineleyeceğiz” dediği öğrenildi.

Bu çağrısı yapılan mitinge Ak Partili, MHP ve diğer partili vatandaşların da katılacağı belirtiliyor. Siyasetçiler bu mitinge diğer partilerden de katılım olacağı konusunda hem fikirler. 34volt.com olarak Türkiye 15 Temmuz Fethullahçı cuntanın darbesine karşı yek yürek olmanın çok önemli olduğuna inanıyoruz.

İlginizi Çekebilir

Dha Yurt - Çankırı’Dan Sınıra Askeri Personel Sevkiyatı Devam Ediyor

Çankırı’Da bulunan 28. Mekanize Piyade Tugay Komutanlığı’na ait zırhlı araç ve askeri personelin Suriye sınırına sevkiyatı devam ediyor.


Yaşar Kemal Öykü Ödülü Sahipleri Belil Oldu

Bursa’Nın merkez Nilüfer Belediyesi’nin 2016 Yılın Yazarı Yaşar Kemal etkinlikleri kapsamında düzenlediği Öykü Yarışması’nda Fatma Nuran Avcı birinci, Serenay Sasa ikinci ve Mehmet Sait Taşkıran üçüncü oldu.


Didimli Ulaş Altınla Döndü

Didimli Ulaş Maden, halterin farklı bir disiplini olan ancak ülkemizde henüz bir federasyon çatısı altında yapılmayan powerlifting branşında Avrupa şampiyonu oldu.


Kano Federasyonu'nun Yeni Başkanı Alper Cavit Kabakçı Oldu

Türkiye Kano Federasyonu 4. Olağan Genel ve 5. Mali Kurulu'nda Alper Cavit Kabakçı, 202 delegeden 109'unun oyunu alarak başkanlığa getirildi.


Tartıştığı Kocasını Bıçakladı

Sakarya'nın Akyazı İlçesi'nde tartıştığı eşi tarafından kolundan bıçaklanan 33 yaşındaki Ö.K. tedavi altına alındı.


Etiketler: chp, politika, miting, taksimYorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img