4 Ağustos 2015 Salı 14:14

POLEMİKLER

Boğazda Oturan 3 Bin Kişilik Şerefsizler Listesi

Boğazda Oturan 3 Bin Kişilik Şerefsizler Listesi

34VOLT

Ülkede terör olayları artıkça kutuplaşma da artıyor. Bu cinnet hali, toplumsal barış üzerinde büyük tehlike yaratıyor. Haber Türk televizyonunda bir programa katılan Devlet Bahçeli'nin danışmanı Metin Özkan 3 bin kişilik şerefsizler listesi olduğunu ve MHP'nin her yanlışı not ettiğini söyledi. Üslup ağır iddialar daha da ağır!

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Türk siyasetinde sular durulmuyor. Cinnet geçiren terör örgütü PKK'nın terör eylemlerinin ardından siyasetin dili de keskinleşiyor. MHP, barış havarisi gibi gösterilen HDP'ye ağır eleştiriler getiriyor.

 

Devlet Bahçeli'nin danışmanı Metin Özkan katıldığı bir televizyon programında çok ağır ifadeler kullandı.

 

Devlet Bahçeli'nin  ifade ettiği: "Boğaz'da, yalılarda viskisini yudumlayıp, oyunu HDP'ye veren şerefsizler" söyleminin ardından, Devlet Bahçeli'nin danışmanı Metin Özkan, "3 bin kişilik şerefsizler listesi" olduğunu söyledi.

 

Metin Özkan, katıldığı bir televizyon programında, Bahçeli'nin "Boğazda viskisini yudumlayıp, oyunu HDP'ye veren şerefsizler" çıkışının "doğru bir tabir olduğunu" savundu ve katıldığı programda şunları söyledi:

 

"Evet doğrudur, bu ülkenin garibanı, yetimi, dulu, fakiri, fukarası evine götürecek ekmek bulamazken birileri Boğaz'da viskisini yudumlayıp bu ülkede terörden teröristten beslenen "o tabirle" hitap edilen insan orada oturduğu sürece bu doğru bir cümledir..." 

 

Metin Özkan Haber Türk televizyonunda katıldığı, programda Bahçeli'nin bahsettiği "viski içip oyunu HDP'ye veren şerefsizlerin"  listesi olduğunu söyle dedi. Sert söyleminin ardından yanlış anlamalara yol açmaması için sözlerine açıklık getiren Metin Özkan,  MHP'nin "her türlü yanlışı not ettiğini" de söyledi.İlginizi Çekebilir

Chp'li Atıcı'dan, Okulda 'Kız Erkek Ayrı Oturma' Kararına Soru Önergesi

Chp Mersin Milletvekili Aytuğ Atıcı, bin 90 öğrencinin eğitim gördüğü İleri Ortaokulu'nda, kız ve erkek öğrencilerin yan yana oturmasının okul yöneticilerince yasaklandığı haberlerini, Milli Eğitim Bakanı'na sordu.


Ağustos 2017 Burçlarınız Ne Diyor?

Sodexo Avantaj ve Ödüllendirme Hizmetleri’nin yaşam kalitesini yükselten tavsiyeleri paylaşmak için oluşturduğu “İyi Yaşa” platformunda, Yönetim Danışmanı ve Astrolog Binnur Zaimler, Ağustos ayı için her burca özel önerilerde bulundu.


Büyükerşen: Mavi Gezegenimiz Hızla Grileşiyor

Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı CHP'li Yılmaz Büyükerşen, 'Binalarda Enerji Verimliliği İçerik Geliştirme Çalıştayı'nda yaptığı konuşmada, buzulların eridiğini, havanın kirlendiğini ve mavi gezegenin hızla grileştiğini söyledi.


Otomobil Tır'ın Altına Girdi: 2 Yaralı

Bolu'da, TEM yolunda önde giden TIR'a arkadan çarparak dorsenin altına giren otomobilde 2 kişi ağır yaralandı.


Fethiyespor Konya Sınavında

Spor Toto 2'nci Lig Beyaz Grup'ta ilk 2 haftayı 6 puanla kapattıktan sonra oynadığı 7 maçta galibiyet yüzü göremeyen Fethiyespor, yarın Konya Anadolu Selçukspor deplasmanında terleyecek.


Etiketler: metin özkan, hdp, mhp, devlet bahçeli, istanbul, boğaz, viskiYorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

Polemikler Haberler
img