1 Ağustos 2014 Cuma 13:14

OYUN

Bayram Çocuklara ve Vialand'a Yaradı

Bayram Çocuklara ve Vialand'a Yaradı

34VOLT

Türkiye’nin eğlence ve alışveriş anlayışına farklı bir boyut kazandıran VIALAND Entegre Perakende ve Eğlence Merkezi Ramazan Ayı’nda 3 milyon ziyaretçi ağırlayarak yeni bir rekora imza attı.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com
Ramazan Bayramı’nda ise arife günü de dahil olmak üzere toplam 500 bin kişi sınırsız eğlence ve açık havada alışveriş keyfi için VIALAND’i tercih etti. VIALAND, sadece bayram süresince 6 milyon TL’lik ciro yaparak, önemli bir başka rekor daha kırmış oldu. Bayram süresince VIALAND AVM’nin günlük ziyaretçi sayısı ise 100 bini buldu.

Vialand 4 günde 6 milyon ciro

VIALAND Genel Müdürü Tolga Alişoğlu, “Bayramda İstanbul’dan giden çok kişi oldu. Buna rağmen VIALAND olarak hem İstanbul’da kalanlara, hem de tatilde İstanbul’a gelmeyi tercih eden yerli ve yabancı turistlere hizmet
verdik. Özellikle Ramazan’ın 2. yarısından itibaren turist ziyaretçi sayımız oldukça arttı” dedi. Tolga Alişoğlu şu bilgileri paylaştı:

“VIALAND olarak, ülkemizin bulunduğu coğrafyanın etrafındaki bölgelerden turist çekmeye devam ediyoruz. Ramazan’da da Körfez Bölgesi’nden, İran, Ürdün ve Suudi Arabistan gibi ülkelerden gelen çok sayıda turist misafirimiz oldu. Balkan ülkelerinden de günü birlik turlarla VIALAND’e gelerek burada eğlenmeyi tercih edenlerin sayısı oldukça yüksekti. Bu hareketlilik bizim de trafiğimizi hızlandırdı. Arife günü ile birlikte sadece bu Ramazan Bayramı’nda, yani 4 günlük süreçte, Tema Park olarak 6 milyon TL’lik ciro gerçekleştirdik.”

Küresel arenada VIALAND ismiyle daha güçlü bir rekabet sergilemek için, tüm çalışmalarını bu yönde sürdürdüklerini de aktaran Alişoğlu, önümüzdeki dönemlerde Türkiye’nin başka şehirlerinde de VIALAND Tema Park ile hizmet vermek istediklerini belirtti. Diğer taraftan dağılan Sovyetler Birliği ülkeleri ile çeşitli Arap ülkelerinden de talepler olduğunun altını çizen Tolga Alişoğlu, bu yatırımların fizibilite çalışmalarının ardından
planlanabileceğini söyledi.

İlginizi Çekebilir

Eşinin Yanında Tabancayla Vurularak Yaralandı

Samsun'da 26 yaşındaki Yasin K., eşiyle birlikte eve giderken uğradığı silahlı saldırıda vurularak yaralandı.


Petkimspor Gurbette

Türkiye Basketbol Ligi'nde oynadığı 6 maçın 4'ünü kazanarak play off hattına yerleşen Petkimspor, yarın İstanbul deplasmanında Pertevniyal'e konuk olacak.


Rize’De Meydan Kazısında Tarihi Mezar Taşları Bulundu

Rize’De, 15 Temmuz Demokrasi ve Cumhuriyet Meydanı’nda başlatılan yenileme çalışmaları sırasında yapılan kazıda tarihi mezar taşları bulundu. Mezar taşlarının 280 yıl öncesine ait olduğu öne sürüldü.


Ukrayna'dan Suriye'ye Kırım Notası

Ukrayna, Suriye’nin geçici maslahatgüzarını Dışişleri Bakanlığı’na çağırdı. Kiev’in, Suriye’nin Kırım’ı Rusya’nın parçası olarak tanımasından dolayı nota verdiği açıklandı.


Avrupa Parlamentosu, Can Dündar'ı Konuşacak

Gazeteci Can Dündar ve Türkiye'deki basın özgürlüğü konusu, Strasburg’da bugün düzenlenecek olan Avrupa Parlamentosu toplantısının teması olarak belirlendi. Dündar ayrıca, yarın açıklanacak Sacharow ödüllerinin de adayları arasında.


Etiketler: oyun, oyuncak, eğlence, vialand avm, istanbul, Tolga AlişoğluYorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img