4 Ocak 2018 Perşembe 15:50

AİLE

Bakırköy Belediyesi Leyla Gencer Opera Sanat Merkezi'nde Şenlik Var

Bakırköy Belediyesi Leyla Gencer Opera Sanat Merkezi'nde Şenlik Var

34VOLT

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com
Bu sene sömestr Tiyatro dolu geçecek; 20 Ocak / 04 Şubat arası Bakırköy Leyla Gencer Opera Sanat Merkezi, Beylikdüzü Torium Avm Torium Sahne, Başakşehir - Bahçeşehir Kültür Sanat Merkezi, Şişli Profilo Kültür Sanat Merkezi'nde her gün farklı bir oyun sahnelenecek..

1001 Sanat, İstanbul Temaşa Tiyatrosu, Sütlaç Prodüksiyon, Tiyatro Lika ortaklığında gerçekleşecek oyunlar her gün aynı anda farklı sahnelerde perde diyecek..

İçlerinde Trt Çocuk ortak yapımı Arda ile Ceren, Ege ile Gaga ve Hapşuu'nun da olduğu bir çok çocuk oyunu hergün saat 14.00 ve 15.00'te sahneleniyor..


İlginizi Çekebilir

Giresun’Da İki Gün Eylem Ve Etkinliklere Yasak

Giresun Valiliği, 3-4 Kasım’da Giresun’da açık alanlarda yapılacak her türlü eylem ve etkinliklere yasak geldi.


Genelkurmay Başkanları Akar Ve Gerasimov 'Halep'i Görüştü

Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar, Rusya Genelkurmay Başkanı Orgeneral Valery Gerasimov'un resmi davetlisi olarak, dün Rusya'ya bir ziyaret gerçekleştirdi.


Almanya’Dan Türkiye’Ye Medya Özgürlüğü Uyarısı: Çok Alarm Verici

Almanya hükümet sözcüsü muhalif gazetecilerin darbe girişimi ile bağlantılı olarak, gazetecilerin “Türkiye’ye bu konuda bir yaptırımınız olacak mı? “ sorusuna, herhangi bir yaptırımın söz konusu olmadığını söyledi.


Şehit Polis Son Yolculuğuna Uğurlandı 2

Diyarbakır merkez Bağlar İlçesi'nde PKK’lı teröristler tarafından bomba yüklü araçla düzenlenen saldırıda şehit düşen polis memuru Semih Turgut, gözyaşları arasında Nevşehir'in Gümüşkent Köyü'nde toprağa verildi.


Teröristler Amanoslar'da Taş Ocağına Saldırdı

Hatay’Da Amanos dağı Akarca bölgesinde bir kireç taşı ocağına teröristler tarafından saldırıda bulunuldu. Bir hafta içerisinde bölgede taş ocaklarına yönelik ikinci saldırı gerçekleşti.


Etiketler: Sanat, Merkezi, Bakırköy, Leyla, GencerYorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img