19 Aralık 2017 Salı 21:53

KİTAP

Avcı kim kitabı?

Avcı kim kitabı?

34VOLT

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com
Genç gazeteci Ada Işık’ın babası yıllar önce Avcı lakaplı bir seri katil tarafından öldürülmüştür. Ada, babasının katilini bulmak için mesleğinin olanaklarını kullanırken sonunda eski Adalet Bakanı Haşim Danişmend ile yaptığı röportajda aradığı ipucunu bulur. Bu ipucunun peşinden soğuk ve karanlık kuzey ülkesi Finlandiya’ya yaptığı yolculuğun, sorularına yanıt verip vermeyeceğiyse belirsizdir.

Bu sırada Savcı Şan Çevik karmaşık ve karanlık aile geçmişinin üzerine kurulmuş büyük bir oyunun içerisinde sıkışıp kalmıştır. Genç savcının, ailesinin intikamını alabilmek için kanun dışı yollara başvurmaktan başka çaresi kalmamıştır. Adalet arayışında yürüdüğü tüm karanlık koridorlar ise onu örümcek ağının ortasındaki “Avcı” ve Haşim Danişmend’e çıkarmaktadır. Fakat ortada büyük bir soru vardır: Gerçekte kim av, kim avcı?

İlginizi Çekebilir

Kırıkkale’De Torbacı Operasyonu, 3 Gözaltı

Kırıkkale Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele ekipleri, bir süreden beri takibe aldıkları 3 sokak satıcısını yakaladı.


Taksim-Bostancı hattının Kahya İlyas’ı

İstanbul değişiyor, birçoklarına göre onun kalbi olan Taksim, İstanbul’dan çok daha hızlı değişiyor. Eskiden eğlenmek için Anadolu yakasından Taksim’e gelen kalabalık artık Kadıköy’deki mekânları tercih etmeye başladı. Bu da en çok ‘Taksim-Bostancı’ hattını etkiliyor. Taksim-Bostancı hattının değişime meydan okuyan ‘ağır ağabeyi’ Kahya İlyas’ın dikkat çekici hikâyesi Redbull.com’da yayınlandı. Lafı gediğine oturtan, delikanlılıkta sınır tanımayan Kâhya İlyas’ı minibüs şoförleri ‘amirim’ diye çağırıyor.


Ak Parti İl Başkanının İçinde Bulunduğu Araç Kaza Yaptı: 1 Yaralı

Ak Parti Konya İl Başkanı Musa Arat'ın içinde bulunduğu aracın başka bir araçla çarpışması sonucu 1 kişi yaralandı.


Trafik Kazasında Yaralanan Genç, Hayatını Kaybetti

Çorum’Un Osmancık İlçesi’nde otomobille motosikletin çarpıştığı trafik kazasında ağır yaralanan 18 yaşındaki Saygıner Uluçay, 7 günlük yaşam savaşını kaybetti.


Denizlispor'da Tüzük İçin Kongre Kararı

Denizlispor Yönetim Kurulu, her yönetimin mali açıdan kendi döneminden sorumlu olmasını sağlayacak ve üyelik sınırlamalarını kaldıracak tüzük değişikliği için olağanüstü genel kurul kararı aldı.


Etiketler: Avcı, karanlık, Genç, için, AdaletYorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img