4 Ağustos 2016 Perşembe 03:28

POLEMİKLER

Atalay Demirci'nin Yüzüne Tüküren Beyaz TV Muhabiri Levent Kelleci

Atalay Demirci'nin Yüzüne Tüküren Beyaz TV Muhabiri Levent Kelleci

34VOLT

Çekim için Atalay Demirci'ye giden Beyaz TV muhbiri sinirlerine hakim olmayarak Atalay Demirci'nin yüzüne tükürdü! 15 Temmuz FETÖ'cü darbe girişimi sonrasında mitinglere katılıp FETÖ'cü Enes Kanter ve Hakan Şükür'le yazışan Atalay Demirci'nin sosyal medya hesabı hacklenmişti.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Atalay Demirci'nin Yüzüne Tüküren Beyaz TV Muhabiri (Video)

15 Temmuz darbe girişiminin ardından FETÖ'cü Enes Kanter ve Hakan Şükür ile Twitter üzerinden yaptığı konuşmalar  hacklendi. Olayın ardından Beyaz TV muhabiri Levent Kelleci'nin de bulunduğu bir ekip Atalay Demirci'ye röportaja gitti. Yaptığı röportaj sırasında Atalay Demirci'nin yüzüne tüküren Kelleci, "Siz onların köpeğisiniz" dedi.  Komedyen Atalay Demirci 15 Temmuz darbe girişiminden sonra Ankara'daki demokrasi mitinglerine katılıp, darbeyi lanetlemiş hem de FETÖ'cü Enes Kanter ve Hakan Şükür ile yazıştığı iddia edilen kayıtları ortaya çıkmıştı. Demirci ile röportaj yapan Beyaz TV Muhabiri Levent Kelleci bir süre sonra kaydı kestirdi.

Beyaz TV Muhabiri Levent Kelleci Röportajda Komedyen Atalay Demirci'nin Yüzüne Tükürdü (Video)

Video çekiminde çok sinirlendiği görülen Beyaz TV muhabiri Muhabir Kelleci, Atalay Demirci'nin yüzüne tükürüp şunları söyledi: "Muhabirlik yapmak çok zor, ben sizin doğru söylediğinize inanmıyorum. Çıktınız Kızılay mitinginde konuştunuz. Arkasından Enes Kanter ile konuştunuz, 'kurban olurum' ben ona diye ifade kullandınız. Bence siz de onların bir köpeğisiniz. Bu benim kendi fikrim. Yazıklar olsun size..."dedi.

;

Atalay Demirci'nin Kandırıldım Açıklaması

Atalay Demirci açıklama yaraka kandırıldığını idda etti.  Yaptığı açıklama da "Twiter hesabımın hacker'lar tarafından ele geçirilmesi sonucunda, hakkımda "fetö" üyesiymişim gibi oluşturulmaya çalışılan algının karşılık bulmaması umuduyla yapacağım açıklamamı Milletimizin, Devletimizin ve bu topraklarda yaşayan herkesin samimiyetimle yaptığımı bilmesini isterim.... Anne Babasını küçük yaşta kaybetmiş ve Yetiştirme Yurtlarında büyümüş, yani Annesi de Babası da Devlet olan ve Devletin ekmeğini yiyerek büyümüş, küçük yaştan itibaren en ufak bir kötü alışkanlığa ya da illegal gruplara meyletmemiş, her zaman Allah'ın muhafazasını iliklerine kadar hissetmiş bir kardeşiniz olarak, şu an bu ithamlarla karşı karşıya kalmanın şoku ve üzüntüsü içerisindeyim. Söz konusu örgütle geçmiş yıllarda Okullarında ve Dersanelerinde işim gereği gösteriler yapmışlığım aşikardır. En az Ülkemizin yöneticileri, iş adamları, sporcuları, sanatçıları ve diğer kesimleri kadar temasım olmuştur. Safiyane niyetle sadece dinimi daha doğru yaşamama vesile olan insanların yönlendirmeleri neticesinde, bana bu anlamda da faydaları olmuştur. Yaptığım mesleğin zeka seviyesine yakışmayacak bir aptallığın içerisine düşmenin mahçubiyetini yaşamaktayım. Bu manada içinde bulunduğum durumun bir hata olduğunu kabullenmem ile birlikte, son zamanlardaki oluşan örgütsel yapının ve getirdiklerinin rahatsızlığını yaşamış ve yaşanan 15 Temmuz gecesi Fettullah Gülen Terör Örgütü tarafından yapılan darbe girişiminden sonra benimde herkes gibi fikrim değişmiştir ve Ankara Kızılay Meydanına çıkıp bu hain terör örgütünü lanetlemiş ve kendi sosyal medya hesaplarımdan da örgütle ilgili görüşlerimi bildirmişimdir. (Biraz araştırılınca görülecektir)... Geçmişte bir çoğumuzunda yaşadığı üzere manevi duygularımın kullanılarak kandırılmış olmanın üzüntüsünü yaşamaktayım. Ele geçirilen hesabımdan yapılan paylaşımların içeriği ve genel görüşlerimle ilgili daha geniş ve detaylı açıklama yapmak üzere, hem yazılı hem görsel basından isteyen herkes ile rahatlıkla her konuyu konuşarak söz konusu ithamların yersizliğini ve hakkımda kamoyunda oluşturulmaya çalışılan saçma sapan bağlantılarla, yapılmak istenen suçlamaları bertaraf etmek adına, elimden gelen ne varsa yapmaya hazır olduğumu, halisane yaklaşımları suistimale uğramış, nice yüz binlerce insanlardan sadece biri olduğumu, üzüntülerim ve özürlerimle arz ederim." dedi.

Atalay Demirci Kimdir?

Atalay Demirci, televizyon sunucusu, radyo sunucusu, yazar, şair, oyuncu ve komedyendir.  1999 yılında sahneye çıkmış, 2008 yılında Ankara Sanat Evi bünyesinde sahnelere çıkmıştır. Atalay Demirci, 2008 yılında Ses Tv'de yayınlanan Akıl Küpleri adlı televizyon programını sunmuştur. 2011 yılında Hop Dedik: Deli Dumrul adlı filmde, "Tetikçi Bedo" adlı karakteri oynamıştır. 2013 yılında Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasında birinci olup ünlenmiştir. Komedyen Demirci 2013 yılında "Kel Alaka" adlı gösterisine başlamıştır. 2014 yılında Kel Alaka adlı gösterisi, Tv8'de yayınlanmaya başlanmıştır. 2014 yılında Tv8'de yayınlanan 100 Kişiye Sorduk adlı yarışma içerikli televizyon programını sunmuştur.İlginizi Çekebilir

5 Günden Bu Yana Kayıp

Konya'nın Ereğli İlçesi'nde bir marangoz atölyesinde çırak 16 yaşındaki Veli Kömür'den ailesi 5 gündür haber alamıyor.


Bandırma’Da Erik Ağacı Çiçek Açtı

Balıkesir’İn Bandırma İlçesi’nde, kışa sayılı günler kala hava sıcaklığının mevsim normallerinin üzerinde seyretmesi nedeniyle erik ağacı çiçek açtı.


Posta Dağıtıcıları Yürüyüş Balkan Şampiyonası Kars’Ta Yapıldı

Balkan Ülkeleri Posta Dağıtıcıları Yürüyüş Yarışması’nın 45’ncisi bu yıl işgalinden kurtuluşunun 96'ncı yıldönümü nedeniyle Kars’ta yapıldı. Türkiye, erkekler ferdi ve bayanlar takım halinde birincilik aldı.


Ab Bakanı Ömer Çelik: Atina'da Cami Açılması Yunan Kimliğini Tehdit Eden Bir Şey DeğildirYunanistan'da temaslarda bulunan AB Bakanı ve Başmüzakereci Ömer Çelik, burada bir basın toplantısı düzenledi.


Ak Parti Gaziantep Eski Milletvekili Mehmet Sarı Kızını Evlendirdi

Şehitkamil Belediyesi Kültür ve Kongre Merkezinde gerçekleşen nikah merasiminde davetlileri kapıda karşılayan Sarı ve Uzuner aileleri çiftlerin salona girmesiyle mutlukları ve heyecanı görülmeye değerdi.


Etiketler: atalay demrici, beyaz tv, fetö, enes kanter, hakan şükür, videoYorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

Polemikler Haberler
img