19 Temmuz 2015 Pazar 21:52

POLEMİKLER

Ahmetmet Hakan'a telefonda fırça çeken o büyük?

Ahmetmet Hakan'a telefonda fırça çeken o büyük?

34VOLT

Türk medyası Takvim Gazetesi ile Hürriyet Gazetesi yazarı arasındaki polemiklerle sarsılıyor! Ahmet Hakan, köşesinde yazmış, bir meslek büyüğü tarafından kıyasıya eleştirilmiş. Kim olabilir o meslek büyüğü. Biz de o meslek büyüğünü tahmin edelim dedik. O meslek büyüğünün adının baş harfi "E" olabilir diye tahmin yürütüyoruz.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Türk medyası Hürriyet Gazetesi ile Takvim ve Akşam Gazeteleri arasında yaşanan polemiğe sahne oluyor. Hürriyet Gazetesi yazarı Ahmet Hakan yazdığı bir yazdıda bazı medya mensupları için "alçak" ifadesini de kullanarak bir yazı kaleme aldı. Sebebi ise teknede Ahmet Hakan'ın oruç tutmadığını gösteren fotoğraflara yer verdi.

Ahmet Hakan bunun üzerine köşesinden "alçak" ifadesini de kullanan bir yazı yazdı. Bu yazı üzerine Ahmet Hakan köşesinden duyurdu, bir meslek büyüğünden adeta fırça yemiş.

"Bir meslek büyüğüm beni kıyasıya eleştirdi" diyen Hakan'a meslek büyüğü, "Sen onlara "alçak" dediğinde zannediyor musun ki onlar, bu sözden alınıyorlar. Aksine... Alırlar senin yazını, "Ahmet Hakan bize alçak dedi" diye sağa sola hava atarlar" da demiş.


Bu polemiklerin ardından bize de Ahmet Hakan'ın o büyüğünü tahmin etmek düştü. Kim olabilir o meslek büyüğü? 

Büyük ihtimalle baş harfi "E" ile başlayan bir meslek insanıdır. Değilse, Ahmet Hakan açıklayıversin aydınlanalım o meslek büyüğünden mahrum kalmayalım...İlginizi Çekebilir

Zonguldak’Ta, Cesedi 16 Gün Sonra Bulunan Balıkçı Toprağa Verildi

Zonguldak'ta, kayalıklarda olta ile balık tutarken düştüğü denizde 16 gün sonra cesedi bulunan balıkçı 50 yaşındaki Mustafa Gülay'nın cenazesi, toprağa verildi.


Anadolu Efes: 91 - Panathinaikos Superfoods: 83

Turkısh Airlines Euroleague'in 5. haftasında Anadolu Efes, normal süresi 70-70 berabere biten maçta Yunanistan'ın Panathinaikos Superfoods takımını iki uzatma bölümü sonunda 91-83 yendi.


Gaziantep'te Dbp'li Başkanlara Gözaltı Tepkisi

Gaziantep'te, Demokratik Bölgeler Partisi (DBP) üyeleri, Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Başkanı Gültan Kışanak ve eşbaşkan Fırat Anlı'nın gözaltına alınmasına tepki gösterdi.


Yunus Nadi Ödüllerine Başvuru Şartları

2017 Yunus Nadi Ödülleri’nde iki ana başlıkta 4 ödül verilecek.


Hdp'li Toğrul: Tüm Muhalif Kesimler Tehdit Altında

Hdp Gaziantep Milletvekili Mahmut Toğrul, iktidarın uygulamaları ve politikalarını eleştirirken, muhalif olan tüm kesimlerin tehdit altında olduğunu öne sürdü.


Etiketler: ahmet hakan, takvim, akşam, hürriyetYorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

Polemikler Haberler
img